Jump to content
BulForum.com

Сериала "LOST"


stu

Recommended Posts

дано само тия 6 сезона не се въртят само около тия лошите или около отварянето на люка

Те люка го отвориха.Ама представяш ли си да се извърти цял сезон и да не се разбере кво има вътре,ще откача :D .Да почнат пак с шибаните спомени.50% от спомените на героите нямат нищо общо с филма а ги правят колкото запълване времето на серията!И тва ме дразни много! :angry1

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply
Те люка го отвориха.Ама представяш ли си да се извърти цял сезон и да не се разбере кво има вътре,ще откача :D .Да почнат пак с шибаните спомени.50% от спомените на героите нямат нищо общо с филма а ги правят колкото запълване времето на серията!И тва ме дразни много! :angry1

Само за инфо - спомените са много свързани със случващото се на острова. Показват, че нищо не е случайно и че всички са свързани: Майкъл, Лок и Кейт са блъснати от една и съща кола; Джак и Лок имат идентичен белег на гърба (от операцията на Лок и когато Джак се самозаши); Уолт има способността да материализира мислите си. Кажи ми един спомен, който няма роля в LOST за да те убедя в обратното :).

Link to comment
Share on other sites

Само за инфо - спомените са много свързани със случващото се на острова. Показват, че нищо не е случайно и че всички са свързани: Майкъл, Лок и Кейт са блъснати от една и съща кола; Джак и Лок имат идентичен белег на гърба (от операцията на Лок и когато Джак се самозаши); Уолт има способността да материализира мислите си. Кажи ми един спомен, който няма роля в LOST за да те убедя в обратното :).

Добре,на ония Чарли музиканта 90% от спомените са му излишни.Само говорят там за неговата група и за наркотиците.А то се разбра още на острова,че е наркоман без да пускат преди тва спомен. :)

Link to comment
Share on other sites

дайте някъв линк да го видя този сериал

Link to comment
Share on other sites

Добре,на ония Чарли музиканта 90% от спомените са му излишни.Само говорят там за неговата група и за наркотиците.А то се разбра още на острова,че е наркоман без да пускат преди тва спомен.  :)

Намери значението на думите Drive и Shaft - името на бандата -> има подсказка за произхода и вида на чудовището + наркотиците го свързаха със катастрофиралия самолет (този, който принадлежеше на наркотрафиканти). Точно Чарли ни води към този сайт: www.DriveShaftBand.com, където отново има намек:

 

Fact - The signal from Flight 815's black box stopped transmitting. The so-called 'black box' was designed to be able to transmit from anywhere 'on earth'. The only way the signal could be stopped is if it was out of range, i.e. off this earth.

 

Fact * Exploration into the backgrounds of several of the passengers turned up several who had no history. No driver's licenses, no social security numbers. They were essentially people who 'do not exist.' You might say that they had lied about their names or were traveling on false documents, however, it is well known that these people are most often government spooks traveling secretly throughout the world.

И т.н, и т.н :)

Link to comment
Share on other sites

Намери значението на думите Drive и Shaft - името на бандата -> има подсказка за произхода и вида на чудовището + наркотиците го свързаха със катастрофиралия самолет (този, който принадлежеше на наркотрафиканти). Точно Чарли ни води към този сайт: www.DriveShaftBand.com, където отново има намек:

И т.н, и т.н :)

Оле ти много навътре си вникнала в сериала :D :)

Често ли тръгвам да разсъждавам за всяка една дума казана от някой :D :P

Link to comment
Share on other sites

Тези сайтове дават различни подсказки, но истината е някъде там.. на острова :)

 

Мен ако питате всичко е свързано с числата:

Всичко започва преди 16 години, когато този сигнал се появява и бива прихванат от кораба на Русо, същият сигнал е чут и от двама радисти, единият печели 50 хиляди долара на някакъв панаир в Австралия, след като използва силата на числата, след това живота му става черен и той се самоубива, другият радист се връща в америка, и казва числата на Хърли, които с тях печели 100-тина милиона. Той е собственик на фабриката за кутии в която работи Джон Лок, той идва в Австралия за да разбере за числата и на връщане се качва в този полет, които води всички на острова.. От там нататак вероятно ще се окаже, че всички са свързани по някакъв начин помежду си и с числата.. в един чужд форум за теории имаше една огромна тема, в която беше написано всичко в сезон едно, което е свързано с тези числа.. наистина са доста неща.. а и този номер на люка накрая :wacko:

 

Edit: Ето линка: http://www.4815162342.com/forum/viewtopic.php?t=369

Link to comment
Share on other sites

Да ви е честито, на 21 септември ще се излъчат първите 2 серии от новия сезон на LOST.

Еми бива.Ще почакаме :)

Ама докато се озоват тук на уареза....значи до Нова Година :D

Link to comment
Share on other sites

към 10ти ще почна да го гледам :) и тамън като го излгедам и ще почне новия сезон :Р

какво му трябва на човек.... :P

хахаха

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Някой знае ли нещо вече сме почти 24-ти  :bgrin:

Някой има ли новата серия която трябва да е излезнала

има го по бг-торент сайтовете. вече го гледах. пак зарибяват яко дееба тея сценаристи. таман си мислих, че няма с кво да ме хванат да го гледам новия сезон и ме залепиха да чакам следващата серия.

Link to comment
Share on other sites

za sega sam gledal samo 1-2 seria ot parviq sezon

i naistina filma mi dopadna

predpolagam che v sledvashtitge serii shte stava vse po interesno

dona da etaka

Ами сигурно ще съм поредния казал че сериала е ВЕЛИК! 25 серии от първия сезон като ги почнах за няма и 3 дена ги изгледах . Яко залепване по него!

Link to comment
Share on other sites

Изгледах първите два епизода от 2 сезон и така като гледам пак разтягат локуми, но въпреки всичко е страшно интересно и нямам търпение да гледам следващите епизоди :D .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...