Jump to content
BulForum.com

Кой player (за филми) ползвате?


Кой според вас е най-добрият player  

369 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

След толкова изгледани филма, всеки си е набелязал един любим player с който му е най-удобно да работи.

Аз съм сменил доста любими. като с всеки нов избор откривам все нови и нови неизползвани опций.

От както си взех 5.1 колони пък, критерийте ми за добър плеър се промениха коренно.

Моят последен и може би финален избор е Media Player Classic - лек, пъргав и в комбинация с FFDshow може да се контролира абсолютно всичко по картината и звука (S/PDIF).

От друга страна, установих че за слаб компютър, най-добрият избор е Crystal Player - има добър алгоритъм за решаване на проблема със забавянето на скоростта с различни варианти (най-добре е през ключовите кадри). Има и много добри лесно достъпни On-screen контроли за картината.

 

Споделете и вие с кой player ви е най-удобно да гледате. Особено ако сте и с 5.1 система...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

всичко започна с RadLight след това логично се стигна до BSPlayer за да се премине през Micro DVD Player,Power DVD,mv2 player, Media Player докато открия най доброто решение Crystal Player, защото е лек има много настройки и някои филми вървят само с него :punk

Link to comment
Share on other sites

Гледам филмите on-line по принцип, но когато ми се случи да си сваля филм или да имам диск си гледам с Micro DVD Player!

Link to comment
Share on other sites

"mv2 player" сякаш най-много ми харесва. Преди бях с RadLight от който също съм доволен, ама mv2-то са му по лесни настройките за картина. От друга страна на RadLight - a има опция за скоростта на playrate- а, която ми беше много полезан на стария компютър, който странно защо плейваше всеки филм със забързан говор и картина, а като го смъкна от 100% на 75% ставаше идеално. На mv2-то такава опция не видях. Всъщност от другите плейъри само на Koala-та съм виждал опция за корекция на playrate-а.

Link to comment
Share on other sites

След толкова изгледани филма, всеки си е набелязал един любим player с който му е най-удобно да работи.

Аз съм сменил доста любими. като с всеки нов избор откривам все нови и нови неизползвани опций.

От както си взех 5.1 колони пък, критерийте ми за добър плеър се промениха коренно.

Моят последен и може би финален избор е Media Player Classic - лек, пъргав и в комбинация с FFDshow може да се контролира абсолютно всичко по картината и звука (S/PDIF).

absolutno si prav i az sum s sutiq izobr

Link to comment
Share on other sites

a za BS player moga da kaja 4e i tq e dosta hubava programa no na neq netrugvat vsi4ki klipove.tva i e lo6oto.no s neq moje da pravi6 mnogo nastroiki po filma i subtitrite tva i e nai golemiq plus . zatova glasuvam za neq :ghost

Link to comment
Share on other sites

Аз съм с "mv2".Много е приятен, гъвкав и лесен за управление. Много плейъри съм сменил и от него съм най-доволен.

 

 

 

и аз така и съм много дожолен от нея :)

с още 2 съм (линдолс медиа плеар 10 и бс плеар) но от тях използвам само мж2плеар !

тя е най-лесна и приятна за мен :)

Link to comment
Share on other sites

Ми аз филмите ги гледам и с ПауърДВД и с БСплеър а музиката с Уинамп.

Link to comment
Share on other sites

Сега съм на BS... не, че е особено велик... ама става, а аз и без това си гледам филмите online повечето...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...