Jump to content
BulForum.com

Diablo III


ShitHappen

Recommended Posts

Не искам да споря, но хората са си го казали - няма да има Диабло 3 тази година. Ако лъжат е друг въпрос. Другото, което ме навява на мисълта, че няма да е Диабло 3 е, че в момента текът 3 проекта и не виждам смисъл в 4ти. Ще видим след няколко дена...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Няма да има тази година. Но бета тестерите са събрани, организирани и подготвени. То няма как да е тази година... Хората дават зор за СЦ2-то.

Link to comment
Share on other sites

Близард си имат начин на пускане на игри, 10 години между игра, а след нея 1-2 годинки експанжън, което ще рече, че някъде 2010-2011 може да ни огрее Дибло 3. Въпреки че ако го пуснат по-рано няма да им се обидя :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ммм сигурно играта ше Suxs Hard!

Тва си е мое мнение щото не съм голям фен на диабло :)

Link to comment
Share on other sites

Ммм сигурно играта ше Suxs Hard!

Тва си е мое мнение щото не съм голям фен на диабло :)

Тва че ти не си фен, не означава, че играта ще е тъпа или гадна. Аз също пропуснах двойката, понеже тогава беше CS манията, но 3ката ще я пробвам 100% :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тва че ти не си фен, не означава, че играта ще е тъпа или гадна. Аз също пропуснах двойката, понеже тогава беше CS манията, но 3ката ще я пробвам 100% :lol:

че то д 2 още си е мания ;)

батълнета е фрашкан с хора 24 / 7

Link to comment
Share on other sites

Не е точно така. Аз и много хора по едно време се бяхме отчаяли, че изобщо няма да има Diablo3. След купуването на домейна обаче става ясно за намеренията на Blizzard. :punk

Link to comment
Share on other sites

Понякога е по-хубаво за някой игри да нямат продължение (като се има на предвид , че върху играта работи нов екип) ... може нещо да не стане както трябва .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Това са Близард. При тях грешки няма. Както и компромиси. Правят по една единствена игра на 3-4 години после и правят експанди нямат възможност за провал. Да не са ЕА да правят по 100 игри на година който имат бъгове та не се трае и играта минава и заминава с бъговете си. Когато излезне Диабло 3 в възможно най - лошия случай ще е 10 пъти по-добра от всичко останало на пазара. Все пак това ще е игра която е замислена и изпълнена за повече от 10 години да не е някое НФС което го вадят по 1 на няма и година е да е боза няма значение докато всички видят, че е боза следващото ще е готово. За това уважавам Близард изпипват си работата при тях грешки просто няма.

Link to comment
Share on other sites

Ето защо и цените им са такива!

По СтарКрафт работят 40 души. (Примерно) По ВоВ (УоУ) работят 2000. (Примерно) По Д3 работят 1200-1300. (Примерно). Утре става краш в Диабло 2. (Примерно) На Телиа пада сървъра. (Примерно) И на тФТ, Д2, УоУ и СЦ1 вече не се играе от 1 минута!!! (Примерно)

И кое ги прави най - добрите? Че всичките тези 3500 души са хващат и решават проблема!

Link to comment
Share on other sites

Ето защо и цените им са такива!

По СтарКрафт работят 40 души. (Примерно) По ВоВ (УоУ) работят 2000. (Примерно) По Д3 работят 1200-1300. (Примерно). Утре става краш в Диабло 2. (Примерно) На Телиа пада сървъра. (Примерно) И на тФТ, Д2, УоУ и СЦ1 вече не се играе от 1 минута!!! (Примерно)

И кое ги прави най - добрите? Че всичките тези 3500 души са хващат и решават проблема!

ма тия 3500 души преди време като се скапа няква база данни и заминаха 5-10 сървъра на вов не можаха да се оправт повече от 24ч и най смешното беше че през това време вървяха breaking news - готово оправихме го .. опа още 1ч още още още .... :lol:

самата игра също си има бъгове

близ са добри - може би най добрите - но наистина не трябва да забравяме че са на месечна такса - предполагам че така ще са и SC2 i D3

Link to comment
Share on other sites

Много ги хвалите (те са си за хвалене) ама на края ще се издънат с някоя игра и ще ги кълнете десетилетия на ред .

Аз нямам големи очаквания за д3 , защото ще работи нов екип по него .

Играта може да е перфектна по графика и звук ... ама ако прецакат история или начин на игра ще е върха .

п.п. Правят е богове явно за да имате толкова надежди .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Близард са като мерцедес. Шанса играта да е лоша е колкото да пуснат S- класа която не пали вратите и не се затварят и мигачите не бачкат. Да възможно е само дето до 24 часа нито един от проблемите няма да го има и до 2 месеца всичко ще е повече от перфектно. А сега за бъговете бъгове естествено че ще има обаче няма да са на ниво енджин нито артафакти в графиката. Да ти споделя за мойте 2 "любими" комтаринии електроник артс и юби собф. Те си вадят полуфабрикати. Мога и да да пример за 2 оригинални игри купювани от тях с видими проблеми. Принца на персия 2 - найстина много добра игра играл съм я на оригинално с оригинални дискове и всичко останало - на моя радеон 9200 липсваха текстури дори на минимални настройки. Не се оправи въпреки преинстал на ОС и драйвери на видео карта просто не се оправи. C&C Generals на ЕА имаше 2 карти на който като разпънеш нюк установките на китайците ставаха неуязвими не го оправиха 4 месеца. Излезна Zero Hour експанда и там беше оправено въпреки че беше пиратска версия. Ако не си купиш еспанда сорри че си дал пари за оригинална игра ще си я играеш с бъговете. Хайде сега кажи ми на близард възможно ли е да има такива проблеми - ами не е възможно съжалявам и да ги има докато мигнеш няма да ги има. Нормално е сърварите им да падат. Половинат свят им играе на игрите естествено на някоя умряла игра няма какво да и падне там я има 10000 човека я не. Не а като на УоУ да игрят милиони и всички да напинят да влезнат. Истината е че 90% от игрите които излизат са недоносчета аз лично предпочитам да играя да една игра която да е перфектна. А за това какво ще е диабло 3 и какво не мога от сега да се обзаложа, че няма дори да има игра която да и е реален конкурент. Както ще стане си старкрафт 2. Като излезне ще видим какво ще е просто ще е №1 същото важи и за Диабло 3.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Забелязахте ли последните новини .

Преди няколко дни близард са поискали домейна "диабло3.ком" и сега като се опиташ да влезеш в сайта те пренасочва към новия фен борд и не се знае какво точно става .

Хората от близзард не казват че ще има нова част от поредицата , но пък за какво тогава искат освобождаването на името .

Сега всеки очаква на близкон да се обяви разработването над ново продължение върху играта .

п.п. Не ми се вярва (лично на мен) да го обяват толкова скоро ... само времето ще покаже как ще се развият нещата .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
We have just received the press schedule for WWI and there is one interesting thing to note. After the main presentation which runs between 11:45 and 1PM, Blizzard will be holding a press conference. This raises the question, why hold a press conference straight after unless something rather special was going to be announced. We already know about StarCraft 2 and Wrath of the Lich King, and we know there will be developer Q&A sessions with those devs throughout the day. Could we be on the verge of a Diablo 3 announcement?

 

Next week four of us will be at the event reporting directly back to you here at Diabloii.Net so if something rather special does emerge, you'll be getting the scoop right here.

 

http://www.diabloii.net/n/666591/wwi-sched...-game-announced

 

Woot! Ze Diablo 3!

Link to comment
Share on other sites

A new splash screen has been activated on http://www.blizzard.com and is probably the sign of an upcoming important announcement ... this week end during the Worldwide Invitational ? The last time Blizzard did something like this was for the announcement of Starcraft 2 and it's probably now only a matters of day before we hear the name of Diablo 3 from official sources.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...