Jump to content
BulForum.com

Рисунки и драскулки


Recommended Posts

  • Replies 572
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Grimjaur,

ако позволиш още едно мнение (дилетантско разбира се, не съм дизайнер) относно логото... Ако ли не, просто не чети по-надолу :)

 

Съгласна съм с w00x за всичко.

Надписът по този начин разфокусира погледа и създава ненужно напрежение. Имам чувството, че е блурнат в горната си част. Пробвай да намалиш логото до размера, в който по принцип ще влиза и съм убедена, че няма да се чете. Вълкът наистина се нуждае от по-малко детайли. Не е нужно да се ограничаваш само до черно и бяло. Поиграй с процентите на черното, ако трябва да е черно-бяло. И честно да ти кажа, назъбването на звездата изглежда по-скоро като дефект на растерно изображение.

Link to comment
Share on other sites

Juji, копираш уукс, като подредба на обръщението :lol: Бъди по-оригинална.

 

Така, сега за мнението.Добре, съгласен съм с вас, но НЕ искам да го променям, докато не ми дадат други указания.Всички изброени от вас варианти са пробвани/имаше предложение надписът да е червен, ама така боде очите, че не е истина./, както и намалянето до реалните размери.Назъбването няма да го изгладя.И не виждам какво ви напряга толкова - изтрийте надписа By Agarvaen отдолу и ще видите как изведнъж ще изчезне и напрежение, и прочие.Това също оказва влияние, и уукс би трябвало да го знае, ако е дизайнер/щот не знам дали е такъв/.

Link to comment
Share on other sites

Juji, копираш уукс, като подредба на обръщението :lol: Бъди по-оригинална.

 

Така, сега за мнението.Добре, съгласен съм с вас, но НЕ искам да го променям, докато не ми дадат други указания.Всички изброени от вас варианти са пробвани/имаше предложение надписът да е червен, ама така боде очите, че не е истина./, както и намалянето до реалните размери.Назъбването няма да го изгладя.И не виждам какво ви напряга толкова - изтрийте надписа By Agarvaen отдолу и ще видите как изведнъж ще изчезне и напрежение, и прочие.Това също оказва влияние, и уукс би трябвало да го знае, ако е дизайнер/щот не знам дали е такъв/.

 

Аз го гледам без надписа. Напълно съм се абстрахирал от него. Прати ми вълка и звездата (ако не е правена) и ще ти покажа каква е моята визия за нещата :)

Link to comment
Share on other sites

Какво мислите за тази измишльотинка?

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/348/86803_542.JPG

:lol: :lol: :lol:

Мисля, че поразително много ми прилича на корицата на "Четири след полунощ" на Стивън Кинг. :D

Edited by second.life.syndrome
Link to comment
Share on other sites

Мисля, че поразително много ми прилича на корицата на "Четити след полунощ" на Стивън Кинг. :D

 

 

Да да,да. Основната идея е точно от там но с малки разлики добавени или направени от мен. :P

Link to comment
Share on other sites

Опитвам се да направя юзърбар на Инузука Киба от Анимето ... ама нещо не се сещам какъв градиент на фотошоп да използвам , даже не се сещам какъв да направя за да не изглежда толкова пуста картинката .

Сещам се само да насложа още неща (други картинки от горе) и да ги блърна малко .

Ама пак няма да изглежда перфектно и сега брата спи за да му искам мнението .

Някой сеща ли се за нещо ?

Помагайте !

:tongue

Link to comment
Share on other sites

w00x, кой фонт си използвал? :)

 

Chalet

 

Опитвам се да направя юзърбар на Инузука Киба от Анимето ... ама нещо не се сещам какъв градиент на фотошоп да използвам , даже не се сещам какъв да направя за да не изглежда толкова пуста картинката .

Сещам се само да насложа още неща (други картинки от горе) и да ги блърна малко .

Ама пак няма да изглежда перфектно и сега брата спи за да му искам мнението .

Някой сеща ли се за нещо ?

Помагайте !

:tongue

 

Понякога картинката е достатъчна. Не е хубаво да се претрупва проекта, а да се набляга само и единствено на това, което искаш да видят другите. В случая, трябва да смениш шрифта и да оправиш човечето, защото е прекалено сплескано.

 

едит: Post 6000. Woohoo.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Незнам , щрифт не успях да намеря .

Героя изобразен на бара не е сплескан , просто трябваше да кропна картинката малко повече .

Около 1.5 повече е смазан .

Link to comment
Share on other sites

Е хем не е сплескан, хем е 1.5 смазан. ?? Изобщо не се разбира какво е, а текста не се чете. Как така не успя да намериш шрифт? Дори Arial е по-добър от този, който е сложен в момента.

Link to comment
Share on other sites

Айде и от мен още малко :)

Цък

 

Боб кърти =D. Качи оная на Лонгича ве ;], пред монитора.

Link to comment
Share on other sites

Искам да кача една много сполучлива снимка правена от мен, на моите мили домашени любимеци.

надявам се да ви хареса, макар, че знам, че не е много за тук тази снимка.

 

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/451/112696_041.JPG

Незнам за вас но на мен лично са ми много сладки и двамата. :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...