Jump to content
BulForum.com
RaptoR

Да се посмеете малко...

Recommended Posts

On 5/18/2019 at 8:24 AM, Godfather said:

Не си разбрал кое смешното, защото си се почуствал засегнат - нормално е. И пропагандата не си я схванал, макар и да се вижда от самолет. Хайде от мен да мине, ще взема малко да ти помогна - когато някой, който се спъва в петметров килим на леда без да го види, а в същото време вкарва 6 гола на професионалисти, те тогава за нормалните и незомбирани хора е очевадно, че става въпрос за плоска пропаганда. Схвана ли сега или ти трябва и картинка? :lol:

Твърдо си против и в същото време скачаш на барикадата с абсолютно същото поведение, евала! Чудех се какво да постна, за да не съм офтопик, ама май така като те цитирам съм точно 100% по темата. :lol:

Само един истински промит мозък като теб, може да си помисли, че мога да се засегна от бъзик срещу който и да е... Путин е правил къде къде по-гадни и тежки мизерии от тези глупости, а аз даже не знам че е вкарал 6 гола мислех, че просто си обикаля по леда с хокеистите... На промити мозъци като теб, които си мислят, че е господаря на злото, явно му следиш изкъсо изявите и пропагандите :lol:  Аз лично не скачам на никакви барикади, а се подигравам на зомбитата като теб, които се занимават с глупости кой къде паднал, а нищо не казват за поредните наглости на твоите герои - заплахи за мита на ЕС, заплахи за налагане на санкции за търгуване с Иран и изпращане на самолетоносач с пълна бойна единица уж превантивно, защото Иран били агресор. Ако можеше да мислиш безпристрастно, щеше да те боли к*ра като мен Путака за какви глупости лъже пияните руснаци, а щеше да обърнеш малко внимание на по-важни геополитически събития, ама щом не са ви го казали там по новините, няма защо да объщаш внимание нали?
Много ми е забавно тежко зомбирани промивки като теб, като се опитват да припишат на други собствените си недостатъци, също толкова забавно като боклуци тип Николета Лозанова и побони да обясняват за някоя каква е курва :lol: :lol: Сега може да помислиш малко и да се посмееш и на себе си :lol:

Edited by NEO_DDT

On 5/19/2019 at 2:25 AM, NEO_DDT said:

Аз лично не скачам на никакви барикади, а се подигравам на зомбитата като теб, които се занимават с глупости кой къде паднал, а нищо не казват за поредните наглости на твоите герои - заплахи за мита на ЕС, заплахи за налагане на санкции за търгуване с Иран и изпращане на самолетоносач с пълна бойна единица уж превантивно, защото Иран били агресор.

Тъй, тъй, хич не скачаш на барикадата, не бе, ама изобщо. Само леко си се разпенил защо хората публикуват майтапи в тема озаглавена "Да се посмеете малко...", вместо да обсъждат санкции, самолетоносачи и некви бойни единици. Евалата, пич! Посипвам си главата с пепел и още от утре обещавам във всяка тема да говоря само и единствено за "наглостите на моите герои". :Facepalm: :lol::rofl:

ПП. За да омилостивя поне малко гнева на Нео_ДДТ, ето няколко неща, които страшно много приличат на Тръмп:

donald-trump-funny-look-alike-20__700.jp

donald-trump-funny-look-alike-13__700.jp

donald-trump-funny-look-alike-21__700.jp

donald-trump-funny-look-alike-3__700.jpg

trump-monkey1__700.jpg

A, той Нео като запали моторетката спира да чете :lol:

17 hours ago, Godfather said:

Не знам защо всички тук си мислят, че са  достатъчно важни, че да ми го накривят дори от единия крачол в другия, та чак да ме разпенят за глупости :lol: Грам не подскачам, а сте ми забавни всиките като теб - защото и във Фейсбук имам такива приятели, които всячески се опитват да бъзикат Путака и неговите промивки, а същевременно са тежко промити с другата част от хибридната война и повтарят като папагали избълваните от другите медии глупости! Точно същото като да гледам някоя чалга курва да обяснява за друга какъв боклук е :lol:  :lol: