Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ариана Гранде - Да попитам, това 3 литра ли е?

:D :D :D :D :D :D

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

18921940_116521805606541_413800516572254

 

Ето защо в България атентати няма:

Двамина джихадисти пристигнали у нас тия дни, решени да се превърнат в оръжие на Аллах и да раздадат справедливо възмездие. Обаче...
Кацнали, а после висели осем часа на летището, щото им няма багажа. Авиокомпанията не поемала отговорност за изгубен багаж, размотавали ги по гишетата, накрая един служител им предложил да се върнат на другия ден, може пък нещо... 
Наели такси за хотела. Останали с впечатление, че летището е много далече от София, щото бакшишът използвал тъмнината и час и половина ги размотавал из Младост, Дружба и гара Искър. Накрая излязъл на околовръстното, взел сменника си, после двамата изкарали от таксито, пребили и ограбили набожните чужденци.
Успели да се доберат в хотела чак на другата сутрин, чужденците си направили он лайн резервации за полет на България ер. Пъкленият им план бил да отвлекат самолета и да го взривят в мола на Черни връх. Първо се отбили в чейндж бюро и сменили долари за чисто нови български хилядолевки. Взели рент а кар, но висели близо два часа в софийските задръствания. После нетърпеливо изчакали да пуснат движението след протест на съюза на цветарите и санитарките, а след това чакали още час, щото се прибирал председателят на Народното събрание от Брюксел. После чакали, щото имало мач на националния стадион. Ултраси, като ги видели, почнали да им викат "цигани" и ги набили.
Пристигнали на летището, след като самолетът им вече бил излетял. Багажът им все още го нямало. Платили рент а кар-а с хилядолевка. Набили ги и извикали полиция. Полицаите им взели последните долари и им казали да не им се мяркат повече пред очите. 
Отишли на Терминал 2 и пак направили резервация за полет. Изкарали нощта на пейките, за да чуят на развиделяване, че има мъгла и полетите са отложени. После, че няма да има полети. Багажът им го нямало.
Спогледали се и хванали първия автобус за турската граница... а там ги чакал Динко

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Одеве гледах Галактическия стопаджия... И малко по-късно попадам на ТОВА "нещо". Четох, четох, па си викам - абе ни червено, ни синьо хапче съм примеал, нито ми е предлагано... Накратко - WTF!!?!?!?!?  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Одеве гледах Галактическия стопаджия... И малко по-късно попадам на ТОВА "нещо". Четох, четох, па си викам - абе ни червено, ни синьо хапче съм примеал, нито ми е предлагано... Накратко - WTF!!?!?!?!?  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Бахти дългото... Даже нямах нерви да го изчета цялото. Тия дето го пишат дали и те си вярват сами???

Link to comment
Share on other sites

Накратко - WTF!!?!?!?!?  :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

"Разбрах, че Луната не е това, за което се представя"...а аз знам, че совите не са това, което бяха, понеже третият сезон на върховете близнаци хич не ми допадна. Видене, отде го намери тоя идиотски сайт - разгледах и другите му "новини", коя от коя по-абсурдни... :moon:

Link to comment
Share on other sites

Одеве гледах Галактическия стопаджия...

Хареса ли ти? На мен ми беше безумно тъп и безинтересен, за разлика от книгата.
Link to comment
Share on other sites

Хареса ли ти? На мен ми беше безумно тъп и безинтересен, за разлика от книгата.

 

Аз го гледам не за пръв път. Не е нещо съществено, но е забавен. 

Link to comment
Share on other sites

Да, ама ако знаеш това минаване под дъгата колко милиони и милиарди ни носеше...за толкова пари не целувки в устата, ами и свирки даже ще правиш. ;)

 

П.П. Баба Цола вдясно както винаги кърти... :D

Link to comment
Share on other sites

Да, ама ако знаеш това минаване под дъгата колко милиони и милиарди ни носеше...

Имаш ли конкретни данни за какви милиарди точно става въпрос? Щото май да не се окаже, че потока на милиардите е бил в обратна посока. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ако се интересуваш от статистики, ще потърся инфо. Обратна посока разбира се имаше, но далаверата, изразена в парични средства за нас беше много по-изгодна, отколкото за тях, а и да не забравяме, че всичките боклуци, които произвеждахме тогава (примерно продукцията от консервните фабрики) те ги изкупуваха без никакви възражения, а и спрямо техния пазар това си беше капка в морето (да не кажа океана). ;)

Link to comment
Share on other sites

 (примерно продукцията от консервните фабрики)

 

Тая простотия все едно не съм я видял. Продукцията беше перфектна и също така чиста, понеже нямаше букет химии навремето. 

Link to comment
Share on other sites

Чиста от химии - може би, но в никакъв случай чиста.

Не сме малко живите, които все още помним случки от ученическите и студентските бригади в консервните комбинати.

Приказката за лютеницата и кренвиршите е доста стара... бих добавил и русенското варено към тях.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...