Jump to content
BulForum.com

Kupuvam 5+1


Recommended Posts

Аз си взех на 5.1 на TCM. Имат 3 модела, но мисля, че само 1 е с вграден процесор. За парите си (110 лв цена на едро, из града са повече и не винаги са с пълна окомплектовка!) си е направо супер. Със собствен долби процесор, цифрови и аналогови входове (нямат аналогово 5.1!), дистанционно, стойки за колоните, кабели и пр. Мисля че няма конкуренция. Освен всичко друго, съм и музикален манияк, така че, щом не го обявих веднага за боклук, значи е доста прилично. Не се сдържах да му отворя колонките за да им сложа по една пищялка с филтър, щото вътре имаше някакви шитс, с неустановени функции -още общо 10 лв вложение! Сега вече звукът граничи с перфектния. Не са зверски мощни, но за кино са си супер. По принцип всички подобни системи имат проблем при слушането на музика -не им е там силата и не звучат като на истински колони, но за филми вършат работа. Препоръчвам ги на когото му трябва нещо такова. Струват си парите!

Link to comment
Share on other sites

/офф

Аз пък ще ти препоръчам да си земеш едни Луксеони за 200 лв.Много съм доволен от тях.

И аз за такива се бях наточил, щото наистина са добри, ама като видях, че за половината пари има по-добри, къде ми е далаверата? Луксеоните (евтините) нямат дистанционни, нямат цифров вход и са с 3 независими стереоусилветеля, които се балансират ръчно и поотделно. Ако искаш да увеличиш малко звука -вдигаш и трите копчета и пак балансираш :sick Освен това нямат вграден декодер и не можеш директно да им вържеш домашно DVD, което няма 5.1 изходи. И, вместо 1 кабел, трябва да прекарваш 3 двойни!

Link to comment
Share on other sites

в ЖАР (Арт текнолъджи) на ул. Кладстоун има Luxeon W5.1H :)

като моите в сигнатурата. много съм доволент от тях

май са точно 200 лв. или 210, не помня точно.

баса като удари и бащата си мисли че някой мести мебели на горния етаж :P

идеални според мен за парите си. баса криви като е на макс ама то макс е .. ехеее ... на 40% (горе-долу) почва да ми се тресе бюрото :D а то е доста голямо и солидно B)

ПС: бащата се ми вика че ще ми ги фърли в казана че много мрази "тва дето думка"

Link to comment
Share on other sites

в ЖАР (Арт текнолъджи) на ул. Кладстоун има Luxeon W5.1H :)

като моите в сигнатурата. много съм доволент от тях

май са точно 200 лв. или 210, не помня точно.

баса като удари и бащата си мисли че някой мести мебели на горния етаж :P

идеални според мен за парите си. баса криви като е на макс ама то макс е .. ехеее ... на 40% (горе-долу) почва да ми се тресе бюрото :D а то е доста голямо и солидно B)

ПС: бащата се ми вика че ще ми ги фърли в казана че много мрази "тва дето думка"

a taka kaji im malko posle takiva bili onakiva bili ....

 

Koi to4no model e tova , zashtoto ne vyrvi da otida v magazina i da iskam kolonki za 200 lv.

Dea znam moite sa nqkfi Home Theatere ama qko drunchat.

Link to comment
Share on other sites

имам Luxeon V998H - едва те са що годе прилични и с дистанционно (което е леко лайняно, но е поне дистанционно) щото да няма луди да си слагате касата на масата... но съм ги взел за 188$ (скоро) до колкото си спомням...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...