Jump to content
BulForum.com

Продавам: Ram,Video,Fans


Recommended Posts

Рам 1х128 ДДР@266 PQI -25лв.

 

Рам Samsung DDR400 256MB 55lw. продадена

 

Рам 1х256 ДДР @266Мхз двустранна CL3 Кингмакс -нова цена 50 лв.

http://www.kingmax.com/product/pro_deskMPDB62D-68KX3.htm

 

Вентилатор Speeze чисто меден на 1 година това му е маркировката 5E198B1H3R : http://www.awaremag.com/hardware/sink1201/socketa_5.html + още един системен Титан на 2500об/мин : за двата - 10$

ASUS V7100 Deluhe Combo VIVO продаден

Забележка, някои от по-долните постове се отнасят за друга видеокарта, която продадох.. .

Link to comment
Share on other sites

Dokolkoto razbrah Vc - tata e s 32 mb.  :blink: i e 128 bit.  :wacko: znam 4e e s VIVO :rolleyes:  oba4e e 32 mb.  :wir taka 4e ot men ima6 20 lv.  :tongue

А да ти подаря не искаш ли? Тая крта кърти и 64мб карти от калибъра на гф2 и на всичко отгоре е с тв вход и изход, демек виво.С пасивно охлаждане е на вичко отгоре! Цената и е реална и държа на нея. Вариране в рамките на 2-3 бири ;)

Link to comment
Share on other sites

А да ти  подаря не искаш ли? Тая крта кърти и 64мб карти от калибъра на гф2 и на всичко отгоре е с тв вход и изход, демек виво.С пасивно охлаждане е на вичко отгоре! Цената и е реална и държа на нея. Вариране в рамките на 2-3 бири ;)

|O.K. За бирите ще се разберем. Купувам я. Драсни ЛС или 0887486452 - Иван.

Link to comment
Share on other sites

Guest the_hot_guy

Prodade li q :confused :cry ok 6tom darji6 na neq 6a ti dam 30 ??!!?? lv. :D a we prosto siq trea sabiram pc i nimoga da dam 40 lv. za video taka4e za 30lv. navitl lisi ako oniq ne q kupil :confused :)

Link to comment
Share on other sites

smsdeliverer Имаш PM.Очаквам отговор и евентуално предложение ако това което съм предложил аз не те устрйва.

Link to comment
Share on other sites

Guest the_hot_guy

Zapazil li ?!? kaji sega za toq koito si q zapazil kolko ti dava 6oto mojem da si nadavame :tongue :D e siq kakto iska6 de :rolleyes: ama prosto monogo mi trea vivo i zatva B) ako iska6 pusni edin targ i taka ;) 6a izkara6 pove4e prai no se pak ti zma6 re6enieto :music

Link to comment
Share on other sites

Zapazil li ?!? kaji sega za toq koito si q zapazil kolko ti dava 6oto mojem da si nadavame  :tongue  :D  e siq kakto iska6 de  :rolleyes:  ama prosto monogo mi trea vivo i zatva  B)  ako iska6 pusni edin targ i taka  ;)  6a izkara6 pove4e prai no se pak ti zma6 re6enieto  :music

Аааа, човека е съгласен на цената която съм обявил, ако до утре вечерта не ми се обади ще имам пред вид предложението на nemo , тогава чак ще пускам на търг :) Все пак си държа на думата...

Link to comment
Share on other sites

?!?  Тая крта кърти и 64мб карти от калибъра на гф2 ?!? и на всичко отгоре е с тв вход и изход, демек виво

 

За картата давам 20$, офертата за паметта още важи - 30$.

 

Плащам веднага :) (след тестове, разбира се)

Link to comment
Share on other sites

Ако не ти се обадят двамата човека на опашката за картата, давам 25$ за вивото, при положение, че я тестваме. ICQ 258356163 или РМ ако искаш.

Link to comment
Share on other sites

Рам 1х128 ДДР@266 PQI -25лв.

 

Рам Samsung DDR400 256MB Продадена

Рам 1х256 ДДР @266Мхз двустранна CL3 Кингмакс -нова цена 50 лв.

http://www.kingmax.com/product/pro_deskMPDB62D-68KX3.htm

 

Вентилатор Speeze чисто меден на 1 година това му е маркировката 5E198B1H3R : http://www.awaremag.com/hardware/sink1201/socketa_5.html + още един системен Титан на 2500об/мин : за двата - 10$

ASUS V7100 Deluhe Combo VIVO Проданена

Link to comment
Share on other sites

Рам 1х128 ДДР@266 PQI

 

на това можеш ли да кажеш маркировката от чиповете и едностранна или двустранна е

Link to comment
Share on other sites

на това можеш ли да кажеш маркировката от чиповете и едностранна или двустранна е

на лепенката

DDR-266 128MB

T86AA-02C3

MD6428UVI

 

 

На чиповете 0227PR

V58C2128164SAT75

PO31093IEARA

Link to comment
Share on other sites

50 лв. за ASUS-а!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...