Jump to content
BulForum.com

Купувам видеокарта


Recommended Posts

значи търся си нещо от калибъра на FX5700 или пък Radeon 9600 .. няма да я клоквам и за това не искам и много клоквана карта,да не е "изтощена" много,тв-аут задължително,пък ако е ВИВО - повече от перфектно.а,и най-важното,искам да е супер тиха,това е най-важното ми изискване .. нова или втора ръка,няма значение,стига да е запазена.

чакам предложения всякакви,дори и да не са точно тези модели .. и въобще за тези пари какво е най-доброто което мога да взема .. не искам отговори от типа на "събери още малко пори и си вземи еди-какво-си" толкова пари отделям,аз не играя кой знае колко,просто искам да си взема нещо сносно.

мерси предварително :)

Link to comment
Share on other sites

пасивно охлаждане?какво е това,не се сещам .. а също да поясна че не държа да е пълна тишина,но не искам някой "изтребител" в кутията .. просто да не шуми повече от нормалното за ветилатор от подобен тип.. :woot

Link to comment
Share on other sites

ок,кажете от къде да си купя точния модел и колко пари ще ми излезе и дали някой продава такава втора ръка .. моля ми помогнете ми да си зема карта недейте само ме насочвайте,защо трябва да изкопчвам и най-малката информация с по 2-3-4-5 поста ... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

ASUS A9550GE/TD - ATI RADEON 9550, 128MB DDR, 128BIT, AGP 8X, DVI-I, TV OUT( S-VIDEO ), D-SUB, MEM. CLOCK 400MHZ ( 200MHZ DDR ), DVI TO 2ND VGA OUTPUT ADAPTOR. 89.4$

Ili sustata na Saphire

Noi tazi e mnogo dobra:

ASUS FX5700 - GF FX5700, 128MB DDR, 128BIT, AGP 8X, DUAL VGA, DVI-I, TV OUT( S-VHS ), D-SUB, MEM. CLOCK 500MHZ ( 250MHZ DDR ), CD-CASE, DVI TO 2ND VGA OUTPUT ADAPTOR. 146.1 $

Zavisi kakvo iskash ATI ili GeForce

Link to comment
Share on other sites

ами засега клоня повече към ГФ,но нищо не съм решил окончателно.

@georgi_bg - тоя ГФ дет си писал минава 230 лв.. малко множко са ми

@Doss - само ДВИ изход ли има та без кабел я даваш?

Link to comment
Share on other sites

занеш ли къде я има СЪС СИГУРНОСТ в наличност на гигабайт?

и аз разбрах за този радеон че е добър ама никаде не мога да го открия .. ако някой знае,да помага ... :)

Link to comment
Share on other sites

Nikade ia niama

Navsiakade sum proveril

A kadeto go ima v nalicnost mu iskat 145$

Inache i az tursia takava.

Na edno miasto mi obestaha za 125$ no ne mi kazaha koga ste doide(i taka ot dve sedmici)

Taka che ako niakoi prodava takava ili znae kade ima i az se interesuvam

Plastam vedbaga !!!

Link to comment
Share on other sites

@Doss - нямам интерес

добре,сега се двуомя между тези двете (цената е доста по-висока,но това няма значение,ще се бръкна повече):

 

ASUS FX5700 - GF FX5700, 128MB DDR, 128BIT, AGP 8X, DUAL VGA, DVI-I, TV OUT( S-VHS ), D-SUB, MEM. CLOCK 500MHZ ( 250MHZ DDR ), CD-CASE, DVI TO 2ND VGA OUTPUT ADAPTOR. 146.1 $

 

и мога да взема чисто като тази за 163$ - линк

 

какво е по-добро по производителност и все пак в съотношение с цената .. ?

Link to comment
Share on other sites

ок,чак такава тишина неща,предпочитам модела да е по-нов и със сносен радатор .. айде няма ли някой да предложи няква карта ..  :(

 

Значи аз съм ползвам Sapphire Radeon 9600 със пасивен радиатор, но не си представяй някакво малко радиаторче :) Според мен това е идеалната комбинация.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...