Jump to content
BulForum.com

как се казва тва дето си слагаш чинии по стената


snatch

Recommended Posts

майка ми много се кефи да слага чинии по стената в кухнята и неска като ги видях се зачудих дали има и други такива хора :wir иначе имам доста яки чинии ако има някой запален мое да трампим или да кае къде продават хубави :P  :D  :tongue

 

 

Spored Men tva e Qko. Krasivo e.

Link to comment
Share on other sites

ХА. Еми не е лоша мания. Поне в сравнение с един мой приятел де.Той пък си държеше чорапите по пода  :D  :D  :D

Не правете така PLS  ;)

xaxaxa 6to be i tva ne e lo6o :)

Link to comment
Share on other sites

Бе не е лошо,ама котката му неискаше да влиза в стаята на моя авер. Представи си как той си живее в нея  :woot  :woot  :woot

 

Горката котка... Иначе това с чиниите винаги ме е дразнело: събират прах и още повече не се използват по предназначение :) Пък и не намирам нищо естетично ?! (гоблените владеят!!)

Link to comment
Share on other sites

Иначе това с чиниите винаги ме е дразнело: събират прах и още повече не се използват по предназначение :) Пък и не намирам нищо естетично ?!

е ми първо че не събират толкова прах а и то за тва са измислени бърсалките освен това ти би ли ял в чиния на която са нарисувани гръцки богове? ;)

Link to comment
Share on other sites

майка ми много се кефи да слага чинии по стената в кухнята и неска като ги видях се зачудих дали има и други такива хора :wir иначе имам доста яки чинии ако има някой запален мое да трампим или да кае къде продават хубави :P  :D  :tongue

За малки сувенирни чинийки от чужбина ли или обикновени български ? ? ? :ghost

Link to comment
Share on other sites

Сетих се сега за гърците и за сиртакито :woot :woot :woot

Майкоо тия хора колко чинии са потрошили ;)

Shalome представи си колко болка понесли тия хора :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Сетих се сега за гърците и за сиртакито  :woot  :woot  :woot

Майкоо тия хора колко чинии са потрошили  ;)

Shalome представи си колко болка понесли тия хора :D  :D  :D

В заведения се чупят гипсови чинии, а не като тези които използваш вкъщи.

Link to comment
Share on other sites

За малки сувенирни чинийки от чужбина ли или обикновени български ? ? ?  :ghost

ми и малки ама и по-големички има ама не някви чисто сини или чисто жълти а нарисувани такиа яки

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...