Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

И мен ме мъчи един проблем :( Абе някой случайно да знае как точно се казва песента от рекламата на Smaky??? Там дето се пее нещо от сота на :If I die before I wake...

 

 

10х

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Тц . Не е нещо характерно, което веднага да разпознаеш кой го пее, дори за пръв път да го чуваш. Като Скорпиънс.

 

moje6 li da kaje6 gore-dolu kuv stil e?

 

EDIT: da ne e DJ bobo - I`ll be there ???

Edited by ludoto_mimi
Link to comment
Share on other sites

moje6 li da kaje6 gore-dolu kuv stil e?

Знам ли и аз какъв стил е. На мен ми прилича на госпъл. Поне такова чувство ми създава. Възбуждащо такова. Пак нищо не обясних, ама не мога просто :cry

Edited by SDawn
Link to comment
Share on other sites

Song

Някой може ли да се сети кои изпълнява тази песен. Извинявам се за качеството.

Joy - Touch By Touch

Не ми благодари :punk , за 5 минутки слушане я намерих.

Joy - Touch By Touch

Edited by netrootbg
Link to comment
Share on other sites

Az iskam da pitam za 2 pesni ot sountrack-a na the fast and the furious shtoto uj sam go svalil celiq ama gi nqma. Znachi purvata q puskat vav kushtata na Toreto (Vin Diesel) sled kato bqha izbqgali ot kukite, a vtorata e neshto hardcore(ili neshto podobno ne gi razbiram mnogo tiq stilove) i q puskat kogato spetschastite nahluvat v kushtata na Johny Tran (loshiq qponec).

Link to comment
Share on other sites

ае искам да ви питам от каде мога да си сваля бг. химн в смисул кой сайт или по-точно под кво име да търся изпълнител и такива раоти

10киу предварително

Link to comment
Share on other sites

ами опитвам се да намеря една песен за една много добра моя позната,че ми мрънка от 2 дена вече :) и тя незнае как се казва ,слушала я била някъде си. Доколкото схванах от това което ми обясни : става въпрос за някаква песен на рапър ,но с участието на някаква индийска певица или просто са взети части от някаква индийска песен и са комбинирани от рапъра в песен.Уф,объркано е ,ама ако знаете на мен колко объркано ми го обясниха ! Давайте някакви идей хора,че личните ми предпочитания са към дрги стилове и от това хич си нямам и на идея какво да й търя точно! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

ами опитвам се да намеря една песен за една много добра моя позната,че ми мрънка от 2 дена вече :)  и тя незнае как се казва ,слушала я била някъде си.  Доколкото схванах от това което ми обясни : става въпрос за някаква песен на рапър ,но с участието на някаква индийска певица или просто са взети части от някаква индийска песен и са комбинирани от рапъра в песен.Уф,объркано е ,ама ако знаете на мен колко объркано ми го обясниха ! Давайте някакви идей хора,че личните ми предпочитания са към дрги стилове и от това хич си  нямам и на идея какво да й търя точно! :wacko:

 

Baby H - Hindi

 

http://free.data.bg/pepinio/Music/Baby%20H...seeb%20Mein.mp3

 

само за това се сещам

Link to comment
Share on other sites

LPFC, мерси много, още я свалям, но сигурно е тя. Та значи още нещо искам да попитам, има едно тракче на Mauro Picotto - Iguana, ама света обърнах да намеря оригинала, но просто го НЯМА!!! Има само АТВ и МАS mix - ове. Та ако някой има информация...

Link to comment
Share on other sites

Neznam dali nqkoi shte noje da mi pomogne no mi se vurtqt v glavata dve pesni i ne znam nito izpulnitel nito lyrics nito zaglavie a ve s dve dumi pocti nishto no sa ot dve rekalmi purvata e ot rekalamata na fanta deto trima picha pravqt super dulga slamka za da mogat da piqt.Drugata e malko po slojno shtoto tazi reklama e super stara i neznam dali nqkoi izop6o she se seti stava vupros za edna madama koqto si beshe napulnila kabrioleta s voda i go polzvashe kato vana.Ne znam dali nqkoi she moje da mi pomogno no...

Link to comment
Share on other sites

Neznam dali nqkoi shte noje da mi pomogne no mi se vurtqt v glavata dve pesni i ne znam nito izpulnitel nito lyrics nito zaglavie a ve s dve dumi pocti nishto no sa ot dve rekalmi purvata e ot rekalamata na fanta deto trima picha pravqt super dulga slamka za da mogat da piqt.Drugata e malko po slojno shtoto tazi reklama e super stara i neznam dali nqkoi izop6o she se seti stava vupros za edna madama koqto si beshe napulnila kabrioleta s voda i go polzvashe kato vana.Ne znam dali nqkoi she moje da mi pomogno no...

 

Рекламите на фанта са с много здрави саундтраци, а мен ме интересува песента от

*Рекламата на фанта с кучето(дето пичовете искаха да хванат фанта а хванаха...куче :) )

*Също и mid-чето от рекламата на Нокия (там дето се сменят разни панели)...

Link to comment
Share on other sites

10x за help-а, но аз знам какво говоря. Аз търся ORIGINAL, а тези link-ове дето ми ги даваш са на mix-ове :) 10x,again все пак ;)

Link to comment
Share on other sites

2-рия link не се отваря :D . Карай, 10x все пак :)

Link to comment
Share on other sites

Аз търся една песен на Дйип Пърпъл, обаче не знам как се казва! Клипа й представлява четири или пет(не съм го гледал скоро)прозореца но които тече някакъв видео материал със групата и се показва един показалец на компютърна мишка и натиска един бутон и се уголемява единия прозорец, после друг - и т.н. Ако някой се сеща да каже. Благодаря му още сега предварително за да не флуудя темата после с едно "Благодаря!" ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...