Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Има една песен на "Warren G. feat. Sissel - Prince Igor" се казва обаче ако не се лъжа тва е ремикс щото имаше една подобна песен пееше е само една жена май беше рускиня ако някой се сеща как се казва тая песен ще се надявам да каже.10х предварително

Link to comment
Share on other sites

Има една песен на "Warren G. feat. Sissel - Prince Igor" се казва обаче ако не се лъжа тва е ремикс щото имаше една подобна песен пееше е само една жена май беше рускиня ако някой се сеща как се казва тая песен ще се надявам да каже.10х предварително

 

За операта ли говориш? Защото до колкото знам Княз Игор е опера :)

Link to comment
Share on other sites

И аз търся една песен,по-скоро си пада малко техно.Пускаха я по Нова Тв,когато даваха наградата на Здравко от 200 000 лева.Ако някои се сеща ще съм му благодарен ако ми помогне...Мерси предварително

Link to comment
Share on other sites

понеже текста на химна на Ливепул много ми харесва се чудя дали я няма като песен ? Ако има ще бъда адски благодарен на линк

 

 

Виж сега, и аз много исках да им намеря химна (кефи ме много, макар и да съм Артилерист) и доста съм си поиграл (около 2 часа) за ти дам линк, но за съжаление това не е изпълнено от публиката защото аз исках от нея (доста по-надъхващо е) !!! Надявам се да ти хареса

Link to comment
Share on other sites

на К7 има няква песен "shake that coolio". Дори незнам дали се казва така. Някой може ли да ми помогне да я намеря. Търсих в дата, тук, къде ли не, но немога да намеря нищо :(

 

едит: Благодарско на bl8

Edited by diabolik
Link to comment
Share on other sites

на К7 има няква песен  "shake that coolio". Дори незнам дали се казва така. Някой може ли да ми помогне да я намеря. Търсих в дата, тук, къде ли не, но немога да намеря нищо  :(

 

При мен песента се казва "K7 - Shake then culio .mp3" , ако искаш мога да ти я пратя (виждам че в уореза малко няма място да я кача).

 

[EDIT] : Явно от тук съм я свалял :)

Edited by bl8
Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли песен, в която има звук от токчета...почукващи по пода... :)

трябва ми много бързо..., но по възможност да се чуват ясно...

мерси много... :)

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли как е оригиналният варянт на гръцки на Ана - Грешиш тотално :confused

Edited by do4okarako4ev
Link to comment
Share on other sites

Не знам името на една песен. Става въпрос за първия епизод на ПРИЯТЕЛИ от 6и сезон. Фиби и Джоуи пътуват в едно такси и той изпява част от някаква песничка заспивайки. На мен ми се чува нещо като "I wanna rock'n'roll all night..." Някой ако каже как се казва...... Мерси

 

Това е песента на RAW. Честно казано се съмнявам, че е нормална песен на някоя група. По-скоро е писана специално за товаRAW

Edited by Leper_Messiah
Link to comment
Share on other sites

И аз търся една песен,по-скоро си пада малко техно.Пускаха я по Нова Тв,когато даваха наградата на Здравко от 200 000 лева.Ако някои се сеща ще съм му благодарен ако ми помогне...Мерси предварително

Може би става въпрос за някоя от песните на ББ.Защо не пробваш ТУК?Прослушай ги,трябва да е някоя от тези,защото до колкото си спомням в предаването пускаха само "техни" си парчета.

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен от рекламата на кафе елит. Става въпрос за онази, в която един пич си седи на масата а три мадами му взимат млякото, захарта и лъжичката. Вярвам, че сте се сетили за рекламата сега ако се сетите и за песента ще е супер.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...