Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Съмнявам се някой да успее да ми помогне, като се има предвид малкото информация, която мога да дам относно песента, но трябва да се опитва! :)

Та значи, песента в същност е инструментал, по звучене прилича на Жан Мишел Жар, но не съм сигурен дали е негова! Доста страшно звучи и като бях малък я пускаха по Първа Програма, когато ще съобщават за убийство или нещо друго лошо и аз много се шашках! Много е известна мелодията(доколкото тази смесица от електронни звуци може да се нарече мелкодия) и съм сигурен, че ако я чуете ще се сетите, ама няма как! :( Ако някой може да помогне, ще съм му много благодарен!

 

/edit:Намерих си я сам. Можете да изтрийте поста ми. А за любопитните: тази е песента. Поздрав за всички!

Edited by sandman
Link to comment
Share on other sites

Мисля че не е тук мястото да питам това, но ми трябва спешно и нямам време да го търся. Някои може ли да ми каже къде мога да намеря текстовете от филма на Еминем - 8 миля. Трябват ми по-точно онези, с които срази тримата от "Свободния свят" (Free World) на финала на рап борбата. Ако се сеща някои, да помага, защото не мога да ги намеря никъде !!! БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО B) B) B) B)

 

НЕ МОГА ДА ПОВЯРВАМ, НАПЪЛНО БЕЗ ДА ИСКАХ СИ ГИ НАМЕРИХ :P :P :P

Edited by Al Bundy
Link to comment
Share on other sites

Надявам се някой да може да ми помогне.Търся песента ,която пускат в студиото на шампионска лига(по бтв),когато представят двата отбора.Мисля,че я пускат още в първите 20-тина минути.На звучене е нещо испанско или може би бразилско,не знам,не мога да определя точно.Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

Надявам се някой да може да ми помогне.Търся песента ,която пускат в студиото на шампионска лига(по бтв),когато представят двата отбора.Мисля,че я пускат още в първите 20-тина минути.На звучене е нещо испанско или може би бразилско,не знам,не мога да определя точно.Благодаря предварително.

Dario G - Carnaval de Paris

Link to comment
Share on other sites

Не,не е на Dario G.Става въпрос за тази,на която дават кадри от предишните играни мачове на двата отбора.Ще се опитам да разбера няколко думи и да я потърся,но досега беше безрезултатно,затова и пиша във форума

Link to comment
Share on other sites

Tarasq "Frankie Goes To Hollywood- War" ima e v data.bg no ne e cqlata ako

nqkoi moje da mi kaje otkade moga da si e svalq sha sam mu mnogo blagodaren:)

 

Sajalqvam vidqh sled tova che sam obarkal temite neznam kak da e iztriq

Edited by LDG
Link to comment
Share on other sites

Не,не е на Dario G.Става въпрос за тази,на която дават кадри от предишните играни мачове на двата отбора.Ще се опитам да разбера няколко думи и да я потърся,но досега беше безрезултатно,затова и пиша във форума

 

Los Fabulosos Cadillacs - El Matador

Заповядай. Това трябва да е

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен на фолк певицата Рени, но не знам как се казва. Включена е в новия й албум "Искай ме". В нея се пееше нещо от сорта на "Добре ми е без теб, добре ми е така". МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ предварително за указаната помощ.

Link to comment
Share on other sites

олееее...как се казваше оная песен ...дето пееха "моя страна ,моя България" чак ме  е стам че питам..

Прасни Тук ==> Емил Димиртов- Моя страна,моя България.

Link to comment
Share on other sites

а сега и аз имам един въпрос... за една хеви метъл песен, мисля, че е на Мейдън, вероятно от последните им албуми. В самото начало има някакъв куплет "Can I play with madness, can I play with ??-ision" обаче песента "Can I play with madness" на Мейдън няма нищо общо с тази. Освен това единственото което разбирам от припева е " ??? in the tower, the moon is shining ?? on the hangman's smile" :confused

Иначе песента има страшен китарен риф :punk

Е, ако някой каже инфо за тази песен, ще съм много благодарна...

Link to comment
Share on other sites

Може ли някой да ми даде линкчета за тези песни 1 John Travolta and Olivia Newton-John - Tears On My Pillow / Sha-Na-Na (2:03) 2 John Travolta and Olivia Newton-John - You're The One That I Want / Olivia Newton-John & Joh 3John Travolta and Olivia Newton-John - Summer Nights / John Travolta, Olivia Newton-John & Cast (3:36) 10х предварително : :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Може ли някой да ми даде линкчета за тези песни 1 John Travolta and Olivia Newton-John - Tears On My Pillow / Sha-Na-Na (2:03) 2 John Travolta and Olivia Newton-John - You're The One That I Want / Olivia Newton-John & Joh 3John Travolta and Olivia Newton-John - Summer Nights / John Travolta, Olivia Newton-John & Cast (3:36) 10х предварително : :unsure:

Песен номер 2 Песен номер 3 -#1 не я намерих.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...