Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zna4i tarsq pesenta s koqto zapo4va reklamata na Coca Cola\ne6to po nqkvi skeleta peeha nqkvi hora\ne6to mislq 4e se peeee6e ROLERCOASTER ako moje da pomogne nqkoi 6te sam my mnogo blagodaren!!!

 

 

Link to comment
Share on other sites

В момента има една песен МАЙ е френска слушал съм я само веднъж май се пее нещо за радио :D не съм сигурен ако някой се сеща да даде линк или да каже как се казва песента. 10х :punk

Link to comment
Share on other sites

има една песен която е кавър на песента на АББА Gimmie Gimmie (май така се пишеше :rolleyes: ) та за нея-никъде не мога да си я намеря,мисля че изпълнител на песента беше vanguarde или нещо от сорта...моля ви помогнете!!!!

Link to comment
Share on other sites

има една песен която е кавър на песента на АББА Gimmie Gimmie (май така се пишеше :rolleyes: ) та за нея-никъде не мога да си я намеря,мисля че изпълнител на песента беше vanguarde или нещо от сорта...моля ви помогнете!!!!

04.Vanguarde-Gimmie Gimmie >> Дано съм помогнал

Tyk

Тука в варез-а също я има

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Да не е ТАЗИ ?

Песента е на Alina & Costi и се казва "Necazuri si suparari". Можеш да я намериш в warez.ru или на следното място: http://free.bol.bg/emil/romanian/. Там има и много други румънски песни песни.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, търся една песен на Eлтън Джон и Джордж Майкъл. не знам как се казва, а и нещо не я откривам. Ако може да дадете едно линкче ще съм ви много благодарен :love

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Здравейте, търся една песен на Eлтън Джон и Джордж Майкъл. не знам как се казва, а и нещо не я откривам. Ако може да дадете едно линкче ще съм ви много благодарен :love

Прасни тук - май това е песничката.

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Значи мисля че песента беше на Antiloop и се казваше In my mind.Моля някой който я има да я качи на warez-a и да даде линк,защото в датата и тука има само видео ;)

 

EDIT:Благодаря!

Edited by WriteR4e
Link to comment
Share on other sites

Значи мисля че песента беше на Antiloop и се казваше In my mind.Моля някой който я има да я качи на warez-a и да даде линк,защото в датата и тука има само видео ;)

Прасни тук -ето я !

Link to comment
Share on other sites

Значи мисля че песента беше на Antiloop и се казваше In my mind.Моля някой който я има да я качи на warez-a и да даде линк,защото в датата и тука има само видео ;)

ТОВА трябва да е.... опааа сори,изпревари ме :D

Edited by HEMO
Link to comment
Share on other sites

Hmmmm

Търся една песен на Twiztid, казва се Afraid of me, ама немога да я намеря :cry

плс хелп

P.S. Знам, че не е за тая тема, ама тук има по-голям шанс някой да ми помогне :P

Link to comment
Share on other sites

04.Vanguarde-Gimmie Gimmie    >> Дано съм помогнал

Tyk

Тука в варез-а също я има

 

благодаря ти много точно тази е песента :heart:

Link to comment
Share on other sites

търся една песен с текст:" Ах как жадувам времето,поне за миг да върна и с цялата си нежност и любов пак да те прегърна..."

 

ще ви бъда благодарен за помоща :punk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...