Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Има едно клипче "Чалгакилар" се казва. Нали един военен камион, върви срещу една кола, където в нея слушат една чалгиица. Някой знае ли как се казва чалгиицата в клипчето. :confused

Link to comment
Share on other sites

Аз търся една песен, но не съм сигурен в информацията, която имам. Даде ми я един приятел, на който трябва да запиша диск. Та значи: песентае румънска; на Мая и Коци - не на супараре. Нещо такова пише. Търсих навсякъде, но няма такава песен! :music

И още една: домининанто (кубинско черно)

Edited by sandman
Link to comment
Share on other sites

Търся една много стара песен на Pet Shop Boys. Припева беше нещо от сорта на "Алеееее тара-ра-ра-ра, алеееееее тара-ра-ра-ра..." :bgrin: . Текста почти не го помня, но клипа беше някъв много абстрактен и в него много хора се качваха по една стълба. Тва е единственото което помня за песента. Трябва ми за един бас и съм сигурен,че ако чуете припева на това парче ще се сетите.

Edited by RottenBrain
Link to comment
Share on other sites

Търся една песен припева и беше нешто такова [b]"...But babe i am so glad that i got you"[/b]. Ако някой знае как се казва моля да ми каже и на мен да мога да си я дръпна.Благодаря ви предварително :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен припева и беше нешто такова [b]"...But babe i am so glad that i got you"[/b]. Ако някой знае как се казва моля да ми каже и на мен да мога да си я дръпна.Благодаря ви предварително :rolleyes:  :rolleyes:

 

Marc Anthony - I've Got You ? :)

Link to comment
Share on other sites

Аз търся една песен, но не съм сигурен в информацията, която имам. Даде ми я един приятел, на който трябва да запиша диск. Та значи: песентае румънска; на Мая и Коци - не на супараре. Нещо такова пише. Търсих навсякъде, но няма такава песен! :music

 

 

Да не е ТАЗИ ?

Link to comment
Share on other sites

Имаше една песен на Слави Трифонов,т.е. две :D .В едната се пееше нещо като:"Копелета всички бяхме до един...".А другата я изсвиреха в шоуто когато трябваше участниците в Академията да направят авторска песен с народни мотиви.Започваше с пиано...не е Катерино моме. ;)

Някой да се сеща?

Edited by WriteR4e
Link to comment
Share on other sites

Имаше една песен на Слаеи Трифонов,т.е две  :D .В едната се пееше нещо като:"Копелета всички бяхме до един...".А другата я изсвиреха в шоуто когато трябваше участниците в Академията да направят авторска песен с народни мотиви.Започваше с пиано...не е Катерино моме. ;)

Някой да се сеща?

Първата е Студио X.За другата не се сещам

Link to comment
Share on other sites

Я кажете този припев от коя песен е?

 

Never gonna give you up

Never gonna let u down

Never gonna .....(тва не го чух :)

Never gonna make u cry

Never gonna say goodbye

Never gonna tall a lie and hurt you

Тази?

И помни....Google is your friend :P

Link to comment
Share on other sites

tarsq edna pesen :D po city mai sam q 4uval v pesenta ima glavno trompet house stil kato caracaoe ne6to ot tozi rod v pripeva ima " My trobels in my life nananana "

 

EDITLOKOMOTIVcho mersi mnogo to4no tova beshe pesenta

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...