Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Има една песен, мисля, че е на Хподил, но не съм сигурен :D Пееше се нещо от сорта на:"Кой бъзика баба ми по пъпа и дядо ми по рунтавия саксофон...".Някой ако се сеща... :woot

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Има една песен, мисля, че е на Хподил, но не съм сигурен :D Пееше се нещо от сорта на:"Кой бъзика баба ми по пъпа и дядо ми по рунтавия саксофон...".Някой ако се сеща... :woot

 

 

Песента е на Черно Фередже/Cherno Feredje/ - кой базика баба ми по пъпа :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

аааааааиииии сиктир ааааааииии сиктир :D песента е на черно фередже казва се кой бъзика баба ми по пъпа можеш да я дръпнеш от тук

 

 

ПП ако тази песен ти харесва обезателно трябва да си изтеглиш всичките им песни

Link to comment
Share on other sites

аааааааиииии сиктир ааааааииии сиктир  :D  песента е на черно фередже казва се  кой бъзика баба ми по пъпа  можеш да я дръпнеш от  тук

ПП ако тази песен ти харесва обезателно трябва да си изтеглиш всичките им песни

 

Да, тази е.Мерси.А повечето им ги имам :)

Link to comment
Share on other sites

Търся песни от рода на The Calling - Wherever you will go и 3 Doors Down - Here Without you, песните много ми харесват и се надявам да има и други като тях :love , ако някой се сеща за такива да поства или да ми прати линк на ЛС. Очаквам песните :P :wub:

Link to comment
Share on other sites

Преди време слушах една песен,но забравих как се казваше,би трябвало да е нещо от рода на sunday mooning back или sunday morning back но не съм сигурна въобще :confused ,а песента е страхотна,нещо като балада,пее се

.....to sunday mooning\morning back,if you be,if you be my baby

това е част от припева,но нищо друго не мога да се сетя а в гугъла потърсих с текста но нищо не намерих :(

Link to comment
Share on other sites

Преди време слушах една песен,но забравих как се казваше,би трябвало да е нещо от рода на sunday mooning back или sunday morning back но не съм сигурна въобще :confused ,а песента е страхотна,нещо като балада,пее се

.....to sunday mooning\morning back,if you be,if you be my baby

това е част от припева,но нищо друго не мога да се сетя а в гугъла потърсих с текста но нищо не намерих :(

това ли е:>

I would fly to the moon and back if

You’ll be

If you’ll be my baby

Got a ticket for a world where we

Belong

So would you be my baby

:bgrin:

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Ако някой знае как се казва песента с която почва филма Hitch (няма я в саундтрака и си пада ретро). Мерси предварително.

Link to comment
Share on other sites

Ако някой знае как се казва песента с която почва филма Hitch (няма я в саундтрака и си пада ретро). Мерси предварително.

Sam Cooke - Win Your Love for Me

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен от "Господари на ефира". На неиния фон танцуват адреналинките. Песента е индийска (или поне така мисля). В нея една жена пее на индийски, а мъж пее на английски нещо от сорта на "Bounce to me". Моля ви ако знаете кажете ми как се казва и кой я изпълнява или поне едно от двете! Благодаря ви много, предварително.

Link to comment
Share on other sites

Преди време слушах една песен,но забравих как се казваше,би трябвало да е нещо от рода на sunday mooning back или sunday morning back но не съм сигурна въобще :confused ,а песента е страхотна,нещо като балада,пее се

.....to sunday mooning\morning back,if you be,if you be my baby

това е част от припева,но нищо друго не мога да се сетя а в гугъла потърсих с текста но нищо не намерих :(

 

 

Знам я тази песен но и аз я търся съжалявам че немога да ти помогна :( :(

Link to comment
Share on other sites

това ли е:>

 

:bgrin:

кхкхк-да :bgrin: явно не съм разбрала текста,а песента се казва to the moon and back

 

ЕДИТ

хахах-не знам откъде съм си го измислила тва sundау :confused :)

 

Мда  И според мен е това песента

Savage Garden - To the Moon and Back

миси :)

 

ЕДИТ2 ....ама песента наистина е трахотна,нали :wub:

Edited by gerry^^
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...