Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Сега да ви помоля да ми помогнете ако можете с едно много хубаво и известно парче. В него се пееше "don't you look at my girlfriend" - това се пее някъде в средата на песента иначе почва пак по подобен начин - "dont you look at....." !! Песента е много известна, макар и старичка, слушал сум я няколко пъти по "Radio 1". Ако някои може да ми помогне ще съм му благодарен .

 

 

 

 

 

 

 

Пробвай с "N'SYNC & NELLY - GIRLFRIEND".

Това е от мен и УСПЕХ!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Как се казва песнта на Lenny Kravitz на която Зара от ББ плачеше....сори за простото инфо :( ама не знам точно кво се пее в песента а е много хубава

Link to comment
Share on other sites

Как се казва песнта на Lenny Kravitz на която Зара от ББ плачеше....сори за простото инфо :(  ама не знам точно кво се пее в песента а е много хубава

ММммм да не би да е American woman? Не си спомням...по-назад тук или в темата за ББ пишеше,пазрови се малко де ;)

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Ми...аз малко е обърках какво търся :confused

Мерси за двете песни-много са хубави и двете май ми трябваха :)

Link to comment
Share on other sites

ima6e edno par4e pee6e se: "Jessy's mom ....."Klipa e v nqkva ku6ta nekva pop punk grupi4ka sviri i nekva rusa madama sedi do baseina takava.ako nqkoi moje da se seti da kazva

Edited by z-man
Link to comment
Share on other sites

da popitam za 1 pesni ne im znam to4nite imena i sa dosta stari4ki ako nqkoi mi kage kade moga da gi namerq 6te sam mnogo blagodaren

1 tez cherveni domati

2 cigankata ga6ti nqma

3 selskata banq

4 na teslata dragkata

10x predvaritelno

1.Тез червени домати

2.не я знам :confused

3.Селската баня

4.На теслата дръжката

Link to comment
Share on other sites

ima6e edno par4e pee6e se: "Jessy's mom ....."Klipa e v nqkva ku6ta nekva pop punk grupi4ka sviri i nekva rusa madama  sedi do baseina takava.ako nqkoi moje da se seti da kazva

Ъъъ...да не е Stasey's Mom? :blink: Не съм сигурна,че така се пише,но май тва е песента...

Мда верно че я няма никъде...

Edited by ludoto_mimi
Link to comment
Share on other sites

Сега да ви помоля да ми помогнете ако можете с едно много хубаво и известно парче. В него се пееше "don't you look at my girlfriend" - това се пее някъде в средата на песента иначе почва пак по подобен начин - "dont you look at....." !! Песента е много известна, макар и старичка, слушал сум я няколко пъти по "Radio 1". Ако някои може да ми помогне ще съм му благодарен  :rolleyes:

виж тази тема ...

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен от Blade 3 някъде към последната част, когато blade се бие с някви в черни костюми.Не я намерих в самия саундтрак затова ви питам.Пее се нещо от рода на "somebody said hell yeah" с женски глас.

kthx

Помощ?

Link to comment
Share on other sites

Има едно много готино парче но не знам на кого е.Пускат го по радио City по някога парчето спада към стила "House". В него се пее "Jump from the higest muontin" Моля ви помогнете ми.Благодаря ви предварително

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...