Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hi tarsia edna grazka pesen mnogo e qka puskat q mnogo 4esto v EVRIDEQ.Ima mnogo qko ritam4e. Mersi predvaritelno

 

мисля че говориш за DJ Pantelis - Chiculata

 

кво стана с моя пост? сигурен съм че се сещате за песента.Ето пак малко от нея "чин чин сануда атее еееее" :)

Edited by Lud_Canar
Link to comment
Share on other sites

Търся една песен от рекламата по BTV на якобс монарх, оная кадет се пее then i saw her face - now im a beliver :wub: Дано някой я знае че много ми харесва :love

 

Хаха не е Smash Mouth - Then I Saw Her Face ами Smash Mouth - I'm a Believer :lol: :lol:

Заповядай :)

Link to comment
Share on other sites

a na men 6te pomognete li? :confused

 

Hora,tarsq edna pesen!!! biggrin.gif No ne znam kak se kazva cry.gif cry.gif cry.gif Vav filma "Big fat liar" u4astva taq pesen.Peqt A v csenkata kogato lo6iq kara svoqta sinq kola i decata ,mu bqha obarkali vsi4ki kabeli na taq kola!!Molq vi razgledaite go i mi kajete!!!

Link to comment
Share on other sites

Има една песен на Ennio Мorricone, по-скоро мелодия, супер известна. Няма я в уарез, защото прослушах всичките му песни тук. Напомня ми за старите мафиотски филми. Може да е от Октопод :rolleyes: Някой да помогне, ако може.

 

П.С. Малко тъпо обяснение, но може и някой да се сети. Има един тип на Джумаята, художник, продава картини, понякога върви и свири с една флейта (или каквото е там, не разбирам от музикални инструменти), та тоя тип супер често свири откъси от въпросната песен. :music

Edit:

A Man With Harmonic?

He :(

Edited by do4okarako4ev
Link to comment
Share on other sites

a na men 6te pomognete li? :confused

 

Hora,tarsq edna pesen!!! biggrin.gif No ne znam kak se kazva cry.gif cry.gif cry.gif Vav filma "Big fat liar" u4astva taq pesen.Peqt q v csenkata kogato lo6iq kara svoqta sinq kola i decata ,mu bqha obarkali vsi4ki kabeli na taq kola!!Molq vi razgledaite go i mi kajete!!!

 

аз вече писах ама не си вядял явно... EIFEL 65 - BLUE

Link to comment
Share on other sites

Има една песен на Ennio Мorricone, по-скоро мелодия, супер известна. Няма я в уарез, защото прослушах всичките му песни тук.  Напомня ми за старите мафиотски филми. Може да е от Октопод :rolleyes:  Някой да помогне, ако може.

 

П.С. Малко тъпо обяснение, но може и някой да се сети. Има един тип на Джумаята, художник, продава картини, понякога върви и свири с една флейта (или каквото е там, не разбирам от музикални инструменти), та тоя тип супер често свири откъси от въпросната песен. :music

A Man With Harmonic?

Link to comment
Share on other sites

или пък Ennio Morricone - Chi Mai :)

He. Ако ви я изтананикам веднага ще се сетите, ама ...няма как. Свалям всевъзможни негови песни от Дата.бг, и се надявам да уцеля . Само дето връзката не ми е като към уарез.ру, даже по-бавна от всички други бг сайтове :sick

Ако има някой със свежа идея...

Link to comment
Share on other sites

Сега може да ви позатрудня, но ако някои се сеща песента към която някои даде линк преди около 2-3 страници - "Shrek's Karaoke Dance Party" когато почва да пее песента си жената и след нея се започва някакво парче чийто текст е ако не се лъжа "I like big buts" и нещо такова се пее още. Сигурен съм че тази песен съществува защото съм я чувал и по онова предаване по MTV - Jackass. Ако някои може да я намери или поне да ми даде името на изпълнителя или на песента ще съм му много благодарен. Благодаря предварително !!!

Link to comment
Share on other sites

He. Ако ви я изтананикам веднага ще се сетите, ама ...няма как. Свалям всевъзможни негови песни от Дата.бг, и се надявам да уцеля . Само дето връзката не ми е като към уарез.ру, даже по-бавна от всички други бг сайтове :sick

Ако има някой със свежа идея...

Да не е тая? Съжалявам, че няма име, а не помня и от къде съм я свалял - явно от диск! Ако не е тази провери тук!

Link to comment
Share on other sites

Сега може да ви позатрудня, но ако някои се сеща песента към която някои даде линк преди около 2-3 страници - "Shrek's Karaoke Dance Party" когато почва да пее песента си жената и след нея се започва някакво парче чийто текст е ако не се лъжа "I like big buts" и нещо такова се пее още. Сигурен съм че тази песен съществува защото съм я чувал и по онова предаване по MTV - Jackass. Ако някои може да я намери или поне да ми даде името на изпълнителя или на песента ще съм му много благодарен. Благодаря предварително !!!

Супер затруднен съм :laughing:

 

Да не е тая? Съжалявам, че няма име, а не помня и от къде съм я свалял - явно от диск! Ако не е тази провери тук!

Не, не е тази песен. :( А този линк в датата...изтеглил съм ги всички, няма я. :cry

Edited by do4okarako4ev
Link to comment
Share on other sites

някой знае ли как точно се казва песента от новата реклама на Кока-Кола

Link to comment
Share on other sites

А ве в залата чух една песничка нещо от сорта : lager dont let me down - тва се повтаря доста и е бавна песента . Някой дали ще се сети коя е ???

Edited by Miskinin
Link to comment
Share on other sites

znam 4e tuk nemue miastoto no ako niakoi moje da dade link ot kade da si svalia klip sas pesenta na MAGAPASA -- OGRABEN sas onova hubavoto momi4e 6te e mnogo hubavo. 10x predvaritelno.

Link to comment
Share on other sites

Има една песен, въртят е по TMF и City-то ,където един шушлек играе покер с една сюрия мадами .

Как се казва песента и на кой е ? :confused

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...