Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Абе имаше една песен...Май беше на 2pac,ама не съм сигурен.На клипчето става следното:един си се разхожда с уокмена и си слуша съответната песен;някакъв стреля,пропуска си обекта и куршума(това се случва на забавен кадър)улучва човека с уокмена;той пада на земята и дават касетката с името на песента.Много ще съм Ви благодарен,ако ми кажете как се казва тази песен!Благодаря! :rolleyes:

Някой може ли да ми каже как се казва песничката от "Бейб"(там за прасенцето) и от "Бар Наздраве"!Благодаря!

Edited by pipidylgoto
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ми...малко тъп пост ама :(

Търся една песен,ретро и е ужасно известна

ама повечето е мелодия нещо от рода на наа на ра на наа на[ :laughing: :laughing: :laughing: ] can't touch this ili touch this и повечето се повтаря това...много ще съм благодарна ако някой ми помогне,въпреки оскъдното инфо :cry

Link to comment
Share on other sites

Търся си една мелодийка, по точно те са няколко....ако се сещате от рекламката по БТВ за ония купонджий дето се бъзикат с охраната на дискотеката. Търся мелодията която тече по време на самата реклама. Ако някои успее да ми я намери ще съм му много благодарен. 10х предварително !!! :music

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен, която е даваха преди малко по ММ.

Значи незнам какво се пее, защото не е на български или е много добре "замаскиран" езика по електронните звуци.Клипа е - един пич с дълга коса и лека брадичка кара такси!(на таксито отгоре пише на българси "ТАКСИ") и при него се качват различни хора..клипа завършва с една каруца която се движи по някакво шосе и се виждат и други коли!

И самата песен е някво като.. незнам как точно да определя жанра?! Нещо като House - Chill !?

Моля Ви се да ми помогнете!!

П.С през цялата песен, когато се пее, се повтарят 2 изречения на този "език"!?

Link to comment
Share on other sites

Една стара песничка която съм сигурна че сте я чували, но аз не мога да открия кой я пее и кой я изпълнява? В нея се пее:

 

...I like big buds and I can not lie...

Link to comment
Share on other sites

Абе имаше една песен...Май беше на 2pac,ама не съм сигурен.На клипчето става следното:един си се разхожда с уокмена и си слуша съответната песен;някакъв стреля,пропуска си обекта и куршума(това се случва на забавен кадър)улучва човека с уокмена;той пада на земята и дават касетката с името на песента.Много ще съм Ви благодарен,ако ми кажете как се казва тази песен!Благодаря! :rolleyes:

Някой може ли да ми каже как се казва песничката от "Бейб"(там за прасенцето) и от "Бар Наздраве"!Благодаря!

2pac - Thug Manson :)

Link to comment
Share on other sites

Една стара песничка която съм сигурна че сте я чували, но аз не мога да открия кой я пее и кой я изпълнява? В нея се пее:

 

...I like big buds and I can not lie...

ММммм спомням си,че тая песничка я пееше магарето в Шрек1 точно накрая,но не знам как се казва ;) Провери в саундтрака най-вероятно я има :)

Песничката се казва Shrek - Shrek Karoke Dance Party ама не я намерих никъде

Edited by ludoto_mimi
Link to comment
Share on other sites

Търся една песен обаче нито знам как се казва нито текст...нищо! Знам само че е класическа музика от western филми. Има 1 реклама на Ed Edd & Eddy по Cartoon Network там е слушах скоро. Ако някои се сеща как се казва ....

Link to comment
Share on other sites

ММммм спомням си,че тая песничка я пееше магарето в Шрек1 точно накрая,но не знам как се казва ;) Провери в саундтрака най-вероятно я има :)

Песничката се казва Shrek - Shrek Karoke Dance Party ама не я намерих никъде

 

 

Ето

http://www.warez.ru:8080/FTP/MP3z/*Soundtr...%20Shrek%20OST/

ама има нещо подобно на warez-a

http://www.warez.ru/search2/?q=Sir+Mix-a-l...ort=pa&norts=20

Edited by zmei_gorqnin
Link to comment
Share on other sites

,Mar 10 2005, 15:10 PM]hi all. nqkoi moje li da mi kadje imeto na pesenta ot reklamata na pejo 206. samo znam 4e pesni4kata ne e nova i izpalnitelq be6e s nekvo aziatsko ime. ako nqkoi e znae molq da pi6e.

10x predvaritelno

 

 

bhangra kings vs husan-husan

eto ti i link4e kam pesenta

 

Търся една песен, която е даваха преди малко по ММ.

Значи незнам какво се пее, защото не е на български или е много добре "замаскиран" езика по електронните звуци.Клипа е -  един пич с дълга коса  и лека брадичка кара такси!(на таксито отгоре пише на българси "ТАКСИ") и при него се качват различни хора..клипа завършва с една каруца която се движи по някакво шосе и се виждат и други коли!

И самата песен е някво като.. незнам как точно да определя жанра?! Нещо като House - Chill !?

Моля Ви се да ми помогнете!!

П.С през цялата песен, когато се пее, се повтарят 2 изречения на този "език"!?

 

 

bulgaro - dui chaves

 

eto q i neq

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Хора търся една песен от "Бандата на Оушън" 2.Става въпрос за музиката,която върви,когато оня французин обяснява как се е промъкнал през лазерите в музея.Има някакво ориенталско звучене и е доста бърза.За съжаление не успях да я намеря в саундтрака,който е качен на вареза-целия го прослушах и не намерих песента.Така че,ако някой може-да помага!

Link to comment
Share on other sites

Търся още 2 песни !!! Едната е на Lil Flip - The Greatest Player а другата е Jermaine Dupri - Live Like Me. И двете песни ги има в тоя сайт, но за съжаление са с много лошо качество. Ако може някой да ги качи и да ми даде линк ще съм му много благодарен :D !!!

Link to comment
Share on other sites

Хора търся една песен от "Бандата на Оушън" 2.Става въпрос за музиката,която върви,когато оня французин обяснява как се е промъкнал през лазерите в музея...

Nikkfurie - The A La Menthe

Link to comment
Share on other sites

Имаше една песен, по принцип в краварските филми (cowboy-ските или в уестърните) :lol: е пускаха. Там за Живия и Мъртвия или пък такива като са един срещу друг нали да се трепат и е пускаха тая мелодия. Някой да знае как се казва или от къде мога да си е намеря? :bgrin:

 

почва като holyman vs.dj aligator vs. aniloop - maxmix - ( counterstrike) :punk

 

едит: Black_Hacker Благодаря :)

Edited by diabolik
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...