Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Можете ли да ми кажете как се казва песента от този

немога да я намеря а ме радва много много ще съм благодарен ако някой знае как се казва

Roger Sanchez - Not enough :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Давали са е по the voice 1 песен където не помна какво се пееше ,но си спомням че имаше в клипа само жени ,които бяха в зелено облекло и свиреха с тромпети.Ако някои може да се сети за коя песен говоря да ми каже моля ,защото песента ме кефи.

Link to comment
Share on other sites

Давали са е по the voice 1 песен където не помна какво се пееше ,но си спомням че имаше в клипа само жени ,които бяха в зелено облекло и свиреха с тромпети.Ако някои може да се сети за коя песен говоря да ми каже моля ,защото песента ме кефи.

 

http://www.youtube.com/watch?v=APtj3EvhfWA

Link to comment
Share on other sites

Хм. Слушах по някакво радио една зарибителна песничка, малко ми напомня като стил Sylver. Женски вокал, с леко треперещ глас (добре докаран ефект). Малко помня от текста, отделни фрази (май от припева).

"Don't you know, don't you know", "I'm still broken", "I'm thinking about you". "I'm still alone"

 

С търсенето по тези фрази гугъл не ми помогна особено. Дано вие можете ;]

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Търся една песен, която няма текст, а само мелодия. Музиката е подобна на тази от новата песен на Снууп Дог Буум

Link to comment
Share on other sites

Тръгнах да ровя класациите по радио станциите и си намерих песента.

http://www.youtube.com/watch?v=eYNNV7NtvcQ

 

 

Всъщност намерих друга песен със същия вокал, и по него вече ютюбата си призна всичко :]

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Някой помни ли преди десетина години по Нова телевизия музиката с която започваше и свършваше предаването От игла до конец. Помня че песента беше в стил техно, и единственното което се пееше беше "Ля музика".

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен, която чух днес... Значи, песента е рап-парче, и като припев е рефрена от "hit the road jack" на Рей Чарлз:

Hit the road Jack and don't you come back no more, no more, no more

:beer:

Link to comment
Share on other sites

Как се казва тази песен, хванах я точно в края? http://bakalov85.hit.bg/Pesen.wav

Добре ще е да сложите функция за качване на файлове в този форум.

Link to comment
Share on other sites

В Мола в New Yorker чух някаква песен с женски вокал. Ритъма беше нещо смесено между хаус и черно, не мога да го опиша. Вокала ми напомни на Beyonce - Run This World, припева беше д/г с подобен ритъм. Мисля, че е известна, понеже май я бях чувал и преди това.

Link to comment
Share on other sites

здр :) едно време някъде 1999 имаше една момчешка банда, чийто постер се подвизаваше и в списанието teenager love, ако го помните. Имаше една тяхна хитова, много весела песничка, където се пееше горе-долу: So-o-o I'll be forever loved...let you give me в припева- абе нещо от сорта (тогава англ много незнаех :))) и нито пазя плаката - нито името на групата - нито името на песента, така че може и никой да не се сети :((

Link to comment
Share on other sites

здр :) едно време някъде 1999 имаше една момчешка банда, чийто постер се подвизаваше и в списанието teenager love, ако го помните. Имаше една тяхна хитова, много весела песничка, където се пееше горе-долу: So-o-o I'll be forever loved...let you give me в припева- абе нещо от сорта (тогава англ много незнаех :))) и нито пазя плаката - нито името на групата - нито името на песента, така че може и никой да не се сети :((

 

 

Дано това е песента... :))

http://www.trilulilu.ro/CLEOPATRA/8f48b60613a2ac

Link to comment
Share on other sites

Днеска в колата по z-rock чух една много надъхваща песен, която мога да определя като метъл, но не хард. Пееше се нещо от рода на "do I seek everybody". Знам, че не давам много информация, но колкото - толкова :). Дано някой се сети.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Една нова песен, денс, пускат я често Сити, Дъ Войс и т.н. клипа започва с двама полицаи, които отиват на някакъв купон и после се присъединяват към него.

 

Едит : намерих я - Top of the world на Dev и The cataracs

Edited by Dunc
Link to comment
Share on other sites

хораа тарся една песенн.. стилътт и е нещу като house..таа въпроса е,че не знам как се казва.. спомням си малко текст просто ще напиша думи.. знам че не е правиленн но много искам да я намеря.. пееше се нещу "a-a-a di paiermo a-a-a di paiermo".. и друго незнам pls помогнете! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Не знам по кое радио съм е чул тази песен но е много хубава. Бавна мисла че беше песента с релаксираща мелодия. Мисля че нямаше повече от 1-2 инструмента. Нещо като пиано или гитара. Ако си спомням един тънък глас е пее и не знам да ли е мъж или жена, или пък мъж и жена.

 

Моля помогнете, само за нея мисля.

 

Чувал сам я няколко пъти по радиото, и мисля че беше на Мелоди, Маджик или Плус. Но не съм 100%. Може и пък Радио 1.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, сега видях една песен много ми хареса българска с една мадама на една кола кабрио VW и на колата пишеше bulsatcom много яка песен ако някой знае моля да ми каже как се казва

 

благодаря предварително !

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, сега видях една песен много ми хареса българска с една мадама на една кола кабрио VW и на колата пишеше bulsatcom много яка песен ако някой знае моля да ми каже как се казва

 

благодаря предварително !

 

Заповядай... http://www.youtube.com/watch?v=arX9S8LpPWA

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...