Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Преди малко ( около 10ч ) по Радио Нова пуснаха една песен ( част от сет ) в която единствените думи на мацката са нещо от рода на "This is my real DUNGEON sound".

Парчето си е мн приятен лек house.Някой да има идея как може да се казва?

Edited by pcworm
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Някой може ли да ми каже какъв стил се води музиката която почва след 3:50мин?

glitch-hop ? Или някакво производно... ?

Edit: Ето я и песента

. Edited by d3Mag
Link to comment
Share on other sites

И на мене от години ми се върти една песен във главата,тон който немога да забравя но ,и немога да намеря,нещо от рода на Rob Dougan-Clubbed to death,от този стил е,не знам как да я обесня като хората за да може някой да се сети,но е старо парче,чух я преди около 7 години за пръв и последен път,повече не съм я чувал.

Все едно това парче http://www.youtube.com/watch?v=28eesbShgrw

и това парче http://www.youtube.com/watch?v=Gs4OKs1FZqY

Събрани в едно,абе луда работа,но това парче което търся не е на нито един от тия двамата пичове.

Има 2 звука като пиано и после бас и се повтаря и после има звук като switch on,от 30 до 34 секунда но по различен.

Това е най доброто което мога да ви предоставя в момента,ако някой се сеща за кое парче говоря нека сподели :)

Request със повишена трудност но, незнам каде да питам,видях че тука има такава тема,и викам да си пробвам късмета.

Edited by morkof
Link to comment
Share on other sites

Здравейте,търся една старичка песен,може би беше и от някакъв филм.Сравнително бавна,лирична ,пее се "i'm gona miss you... gona miss you" или нещо такова ми се върти в главата.Не е тази на Мили Ванили.Мерси

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,търся една старичка песен,може би беше и от някакъв филм.Сравнително бавна,лирична ,пее се "i'm gona miss you... gona miss you" или нещо такова ми се върти в главата.Не е тази на Мили Ванили.Мерси

 

http://www.youtube.com/watch?v=wEP1SDUeGjQ&feature=related ?

Link to comment
Share on other sites

Здравейте!

Търся песен, летен хит от миналото лято, в припева пее женски вокал: "Love you, i love you, i looooove you...you know i loooove you", някой досеща ли се? :))

 

ЕДИТ: намерих я :))

Edited by slimmena
Link to comment
Share on other sites

Днеска около 15:00 или маалко по-късно пуснаха по The Voice песен много подобна на тази:

 

Само, че я пееше жена. Ако някой сллучайно е слушал тогава радиото ще съм му много благодарен, че песничката е бая яка

Link to comment
Share on other sites

Песничката е готина, но не е тя

 

http://www.youtube.com/watch?v=lojgetOzRU8

 

Може и да съм се заблудил - май това беше песента(от линка). Стана ми една каша. Знам само, че от 2 до 6 по The Voice има една рубрика и по време на рекламите пускат фрагмет от нея. Утре ще се заслушам дали не беше на г-ца Пери песента :D

 

Голям съм омотник :)

 

Грешката е някъде при мен. Заблуждавам се защото търсих И песента от моя пост. Утре ще я чуя и ще си я запиша баси :) :)

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Здравейте

Търся едно леко хаусче с много приятен женски вокал (чух го в един магазин в Мол-а )

пее се: "I've got to run away, i fell like I'll suffocate"

 

EDIT: Намерих я! Като писах целият текст илизаха само тъпотии, но си помислих да напиша само "run away suffocate" и изкочи...

Edited by riskov
Link to comment
Share on other sites

Търся една песен, пускат я по радиата в момента(май е нова) с женски вокал. Пее се нещо от сорта I wont lie to you

 

В такива случаи ако примерно си го чул по Катра - 171413036 е ICQ на Парти Зона. Даниела ако я питаш и й е в плейлистата ще ти го каже. Големи майтапи бяха с нея, защото се бях разбеснял да намеря едно парче.

 

Принципно повечето радиа и предавания имат сайтове, където може да видиш плейлистите и класациите им. На принципа "свалям дорде намеря" съм откривал доста парчета, чути по радиото.

 

И разбира се популярната схема - пишеш каквото си чул в гугъл и/или ютюб и дерзаеш. beer.gif

Link to comment
Share on other sites

И разбира се популярната схема - пишеш каквото си чул в гугъл и/или ютюб и дерзаеш. beer.gif

 

Пропускаш най-готиния вариант - вадиш си телефона, пускаш Shazam и той ти казва коя е песента от кой албум и ти дава препратка към youtube ако има.

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли кой изпълнява този ремикс на "self control": http://dox.bg/files/dw?a=a3c5fbc755

Оригинала знам че е на laura branigan, намерих и доста други версии на тази песен, но точно тази не можах да намеря кой я изпълнява. Даже Shazam 2.2.4 и SoundHound v.3.01 не можаха да я познаят.

Edited by enigma
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Търся една песен, която чух по StarFM.....

Пееше се нещо от сорта на:

'I just wanna feel the beat of the streets,

...............................

I justa wanna be lonely tonight...."

 

 

Песента я пееше някаква жена. Дано някой да се сети :)

 

Благодаря предварително :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

по the voice или city въртят една песничка и мацката дето я пее има подобен глас на Медина ама нещо май не е тя :D пее се в припева -" Now iiiii love you , and iiiii need you ! The way that i do is the way love in you . " ако някой се сети да драсне едно лс :P мерси много

Edited by boundy1987
Link to comment
Share on other sites

Тази песничка ми е позната от някъде ама не мога да се сетя от къде. Някой знае ли как се казва?

Наистина много добра! =]

Link to comment
Share on other sites

Можете ли да ми кажете как се казва песента от този

немога да я намеря а ме радва много много ще съм благодарен ако някой знае как се казва
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...