Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Здравейте търсачи на песни. Гледах преди малко Дискавъри, там сега въртят филми, посветени, на екстремния риболов. На рекламата на въпросния "месец на екстремния риболов" за фон звучи една много приятна музика, от рода на някакво техно... Ще се радвам, да помогнете :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ще се побъркам! Сутринта по радиото чухме една песен, която сега се опитвам да намеря, но напразно. Хич не ми пука за самата песен, просто искам да я намеря :)

 

Някаква бой банда пее следното:

 

Come and get it, aha-aaa, come and get it, aha-aaa, bla bla bla

One, don't you know ... bla bla bla

Two, ... bla bla bla

Three, ... bla bla bla

 

и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Имаше един клип с една мацка, как се разкарва гола по средата на улицата и после я сменя друга и така се въртяха 3-4 мацки и бяха цензурирани с едни черни ленти по тялото. Някой сеща ли се как се казваше тая песен?

Link to comment
Share on other sites

Имаше един клип с една мацка, как се разкарва гола по средата на улицата и после я сменя друга и така се въртяха 3-4 мацки и бяха цензурирани с едни черни ленти по тялото. Някой сеща ли се как се казваше тая песен?

 

Да не е Baby Baby Baby

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,

Преди около 2 години имаше един wow сървър - wow legendary в който аз и приятелите ми разпускахме след blizz. На трейлърът започваше с едно техно.

Цяла седмица го търсех но без успех някой да го знае ? Не е това -

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Знае ли някой как се казва песента от предаването Сделка или не която пускат когато Жасмина раздава предмените награди? Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

много добре, че открих този форум :D така за песента която търся : слушал съм я точно 2 пъти и горе долу успях да запомня част от припева "Blue ghost, blue ghost..." това поне чувам аз.стилът на песента е хип хоп и почти съм сигурен , че в нея пее Nelly.Търсих навсякъде-google , youtube , vbox , но нищо неможах да намеря. След това се сетих , че съм чувал някъде подобна мелодия и ето http://vbox7.com/play:aacca89f . но това не е песента която търся.търся оригинала на тази песен, демек американстака ли каквато е там версия.надявам се да съм бил полезен с инфото и някой да ми помогне да я открия...

Link to comment
Share on other sites

много добре, че открих този форум :D така за песента която търся : слушал съм я точно 2 пъти и горе долу успях да запомня част от припева "Blue ghost, blue ghost..." това поне чувам аз.стилът на песента е хип хоп и почти съм сигурен , че в нея пее Nelly.Търсих навсякъде-google , youtube , vbox , но нищо неможах да намеря. След това се сетих , че съм чувал някъде подобна мелодия и ето http://vbox7.com/play:aacca89f . но това не е песента която търся.търся оригинала на тази песен, демек американстака ли каквато е там версия.надявам се да съм бил полезен с инфото и някой да ми помогне да я открия...

няма значение вече намерих песента

:D
Link to comment
Share on other sites

Знае ли някой как се казва песента от предаването Сделка или не която пускат когато Жасмина раздава предмените награди? Благодаря предварително.

Незабравимия Gary Moore - Oh pretty woman

http://www.youtube.com/watch?v=J6oDdgrbmeE

Link to comment
Share on other sites

търся една песен изпълнява се от мъж. Ще напиша какво разбирам от нея макар и дане е вярно написано (The sky miloushan (cry,dry) for you for you for you ) има много нежна мелодия дано някой се сети за какво става на ?

Link to comment
Share on other sites

Ще се побъркам! Сутринта по радиото чухме една песен, която сега се опитвам да намеря, но напразно. Хич не ми пука за самата песен, просто искам да я намеря :)

 

Някаква бой банда пее следното:

 

Come and get it, aha-aaa, come and get it, aha-aaa, bla bla bla

One, don't you know ... bla bla bla

Two, ... bla bla bla

Three, ... bla bla bla

 

и т.н.

 

можеби тази?

Link to comment
Share on other sites

някой да може да намери Sebastian Larsson - Into The Dark - в мр3 формат?

 

Обърнах света, но не мога да намеря нищо...има я само в YouTube

Link to comment
Share on other sites

интересувам се от 1 песен на хисарския поп ми казаха че е започва с онези думи които казва попа когато има например някакъв празник например великден "господи помилуй и т.н.

Link to comment
Share on other sites

някой да може да намери Sebastian Larsson - Into The Dark - в мр3 формат?

 

Обърнах света, но не мога да намеря нищо...има я само в YouTube

 

Свали си YouTube Downloader с тази програма можеш да сваляш клипове от Youtube свали после клипа и след това със същата програма конвертни на mp3 формат и си готов.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Здравейте , сиг някой ще се сети , ама на мен нищо не ми идва , .....

търса едно хаус техно - денс парченце ,

Пееее се " Oooooh Baby x2 "

Ме4рси на всички ...!!!

 

Нали я намери, честито :laughing: :punk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...