Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Такива хаус песни, в които се повтарят само 2-3 изречения, шанса да ги намериш някъде е почти нулев. На мен колко подобни песни са ми влизали в главата и съм си харесвал, обаче не съм успявал да ги намеря.

 

Въпреки това, искам да попитам, ако някой знае има едно Хаус парче, чувал съм го 213123 пъти и съм сигурен, че го имам но просто не успявам да го намеря... Одеве го чух в Escape и само ми се върти в главата. Жена пее нещо от сорта "I can feel you.." с продължително "u" ( :D ) и после продължава трака. Сигурен съм, че някой от вас е знае! Помагайте! :D :P

 

ЕДИТ: И още за една песен се сетих, от рекламата на Глобул или Вивател, не съм сигурен, някав пее нещо "beggin iuhuu.. just give me true" .. Честно казано нямам никаква идея какво пее, но мелодийката е готина, ама текста е нещо около този. :D

 

EДИТ 2: Намерих си и 2те песни. :D

Song 2

 

Мерси все пак! :)

Edited by Water4o_bg
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Някой да знае как се казва тази песен? Май е на Nelly Furtado. Не цъкайте с ляв бутон върху линка, а цъкнете с десен бутон и изберете "Save link as..."

http://fisn.hit.bg/Recording.amr

Edited by fashion_m
Link to comment
Share on other sites

По радио Z-Rock прекаляват с пускането на една песен на Accept, всеки ден поне по 2-3 пъти я пускат.

 

Има един доста готини и епичен /според мен/ риф който на моменти се засича и върви успоредно с вокала.

 

Немога да цитирам какво точно пеят.

 

Коя е песента ?

Link to comment
Share on other sites

В последните дни чух няколко песни на Аксепт по З-Рок и всички бяха от новия албум. Ако искаш ще ти го пратя по скайп, ако искаш го свали от тракера и предполагам лесно ще намериш песента която търсиш.

Link to comment
Share on other sites

Здравеите , аз търся един кючек в които лирическият герои кара БМВ 318 ис ( има подобен такъв непомня на кои беше ама там се пее за наи бързото бмв в сливен)

Link to comment
Share on other sites

My link

 

Тази песен ми попадна от някъде, и е идеална за темата за EPIC музиката. Но не знам как се казва и кой я изпълнява.

 

---

Не видях как може да се ъплоудне файл тук затова е в първия срещнат в Гуугъл сайт.

 

Линка за сваляне се появява в долния десен край на страницата. Пише: Save file to your PC: click here

Това с флаша е фейк.

Link to comment
Share on other sites

На този клип има една луда смеховка. Интересува ме от къде мога да си я сваля, защото много ме кефи. Благодаря предварително.

 

Здрасти колега, едно от многото решения за това - http://vbox7-mp3.bezplatno.info/ наистина за сега е безплатно, ама да видим по нататък :) Може да сваляш клип или само МР3, качеството на сваляните МР3 е добро, е зависи и от клипа де. :rolleyes: Дано съм помогнал. ;)

Edited by black_ice
Link to comment
Share on other sites

знам че шанса някои да знае песента по това което казвам е малък ама някои да се сеща за 1 мноо яко хаусче дето мноо се пее в него come back to me come back to meи после почжаше remember me remember me :confused някои ако го знае ....................

Link to comment
Share on other sites

Някой любител на "Анатомията на Грей" да помага. Трябва ми името на парчето, на което Кристина и Бърк танцуваха. Ето и линк със сцената (която е уникално забавна, btw) :

 

http://www.youtube.com/watch?v=aLDHdCfSkgo

Link to comment
Share on other sites

Някой любител на "Анатомията на Грей" да помага. Трябва ми името на парчето, на което Кристина и Бърк танцуваха. Ето и линк със сцената (която е уникално забавна, btw) :

 

http://www.youtube.com/watch?v=aLDHdCfSkgo

Diplo - Newsflash

Link to comment
Share on other sites

Diplo - Newsflash

 

Много благодаря. Песничката е точно за сутрешно събуждане... Много свежа :)

Link to comment
Share on other sites

Някой ако знае имената на тези песнички да помогне - Click

 

1 - The Alan Parsons Project- Hawkeye

2 -

 

Tursq pesen mislq,4e e na indiiski nqkade ot 2003-2004 god pee edna jenA i ponqkoga se vklu4va nqkakuv, koito rapira ''YOU FEELIN' ME BABY I'M FEELIN' YOU DANCE WITH ME ili ne6to podobno.ako nqkoi ima idei da pi6e pls :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=oTjPmgN98H8

 

http://www.youtube.com/watch?v=RRFTPjERZuc

 

Тази втората я има ремикс на някой си DJ Aptar. Има някъв мъжки вокал в нея.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Днес пуснаха по радиото(което точно не помня) една песен денс/техно стил която е много известна и съм я слушал преди, но не помня как се казваше...Пееше се "ля ля ля ляляля ля ля ля" от женски вокал и в припева се пееше нещо от сорта "baby you and me" . И другата песен пак е такъв стил само, че пее мъж и пее "I feel the sun comes up, the music don't stop, you kiss me with your smile" който се сеща да пише. ;)

 

Намерих си втората песен казва се "Residence Deejays & Frissco - Lovely Smile" А първата все още се издирва...

Edited by Refuse
Link to comment
Share on other sites

Аз търся името на песента от най-новата реклама на Глобул, където кадрите са забързани, а човечетата и обектите са миниатюрни. Търсих клипа, за да дам жокер, но не го намерих...

Link to comment
Share on other sites

Това радио Нова ме влудява - за дето не изписват песните. Ей сега пуснах едно брутално парче ама не мога да го намеря.

 

Пее се "just open your mind" ... "just like the sunshine" и т.н. Песента НЕ Е нов ремикс на онази Шведска група (Арми Ъв Ловърс). Пее жена вокала в песничката.

Link to comment
Share on other sites

Аз търся името на песента от най-новата реклама на Глобул, където кадрите са забързани, а човечетата и обектите са миниатюрни. Търсих клипа, за да дам жокер, но не го намерих...

Всички рекламни кампании на глобул до момента => ЦЪК

 

А песента, която търсиш, мисля, че е тази

 

Това радио Нова ме влудява - за дето не изписват песните. Ей сега пуснах едно брутално парче ама не мога да го намеря.

 

Пее се "just open your mind" ... "just like the sunshine" и т.н. Песента НЕ Е нов ремикс на онази Шведска група (Арми Ъв Ловърс). Пее жена вокала в песничката.

??? Edited by puF4o
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...