Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Искам да намеря песента, с която започват началните надписи на сериала Californication ("Калифорникация", "Секс до дупка" или "Калифорнийски разврат"). Ето тук има някакво подобие на нея, но пък искам самата песен да си я сваля :)

 

Благодаря предварително ;)

Edited by adibas
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Няма такава песен. Тази мелодия е специално композирана или както искаш го наречи. Преди време и аз съм я търсил :) Ако искаш да я свали ето. Тя е последната

Link to comment
Share on other sites

Няма такава песен. Тази мелодия е специално композирана или както искаш го наречи. Преди време и аз съм я търсил :) Ако искаш да я свали ето. Тя е последната

Благодаря! :)

Link to comment
Share on other sites

Преди много време свалих от някакво ftp една песен, но е с кофти качество,не е цялата а и се пее съвсем малко на английски,та не знам как се казва и се надявам да ми помогнете.Качих я в rapidshare и би трябвало да може да я изтеглите от тук (само 10 пъти може да се тегли,но незнаех друг сайт) ето и линк -

Click.

 

EDIT: ето и друг линк от дата.бг би трябвало да работи - Click

Edited by daniobg
Link to comment
Share on other sites

Търся ретро песен(или по-скоро техно от от средата на 90-те),била е много известна и въртяна по радиото.Ритъмът е същия като първите 15 секунди от този клип http://www.youtube.com/watch?v=1BE3n7-5ywg ,но на песента,която търся,по средата се чува глас на жена с арабски мотиви,без текст-само дълго "А-а-а-а" пее :) Някой ако се сеща да пише

Edited by Rob Dee
Link to comment
Share on other sites

Здравейте !!! Чудя се за тази песен : Elena - Izgubena.mp3 от каде ми е позната толкова мелодията, коя песен беше с оргиналната мелодия?

Link to comment
Share on other sites

Здравейте !!! Чудя се за тази песен : Elena - Izgubena.mp3 от каде ми е позната толкова мелодията, коя песен беше с оргиналната мелодия?

 

Ако говориш за мелодията в началото, на мен ми прилича на - Clint Mansell – Summer Overture

Link to comment
Share on other sites

Ако говориш за мелодията в началото, на мен ми прилича на - Clint Mansell – Summer Overture

 

Да за мелодията става въпрос, но не е тази която ти предлагаш. Мерси все пак ;) .. Даже си мисля че тази мелодия съм я слушал в някой филм или е била саундтрак..

Edited by VEKO_V
Link to comment
Share on other sites

преди малко чух по радиото една различна версия на amerika (rammstein), в смисъл, с допълнителен текст в песента, някой да знае как да я потърся или ако си има ново име нещо.. ?

 

едит: сори, много съм прост.., то е просто английска версия :>

Edited by poznai
Link to comment
Share on other sites

На Stromae я има във www.data.bg, само и напиши името. Аз сега я свалям оттам.

Link to comment
Share on other sites

Вчера по телевизията видях една реклама свързана с кампания срещу трафика на деац там пееше устата. Някой ако знае как се казва песента ?

Link to comment
Share on other sites

На Stromae я има във www.data.bg, само и напиши името. Аз сега я свалям оттам.

 

Да! Има я, но не и точно този вариант.. или поне аз не го намирам ;)

Edited by VEKO_V
Link to comment
Share on other sites

Хей здравейте ;) Песента е на Ying Yang или Xzibit един много готин инсрументал с ка*ал или някаф друг духов инструмент :) (* ="В")

Благодаря Предварително :)

Edited by BokoBoko7
Link to comment
Share on other sites

Хей здравейте ;) Песента е на Ying Yang или Xzibit един много готин инсрументал с ка*ал или някаф друг духов инструмент :) (* ="В")

Благодаря Предварително :)

 

 

Май тоя форум замря ! :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tyrsq pesenta ot 01:18 do 01:32, ot tozi klip cyk mersi predvaritelno

P.S. ..kirilicata mi e bygava.. za tova pisha na latinica, molq da me izvinite

ама кой я пее не мога да ти кажа. :)
Link to comment
Share on other sites

Хей здравейте ;) Песента е на Ying Yang или Xzibit един много готин инсрументал с ка*ал или някаф друг духов инструмент :) (* ="В")

Благодаря Предварително :)

Да не говориш случайно за Barcode Brothers - Flute ?

 

А аз търся 3 песнички.

Първата е само инструментал от 2006 г някъде и беше на рекламата на heineken преди време - темата на рекламата е зелен бар и хората танцуват.

Втората е от рекламата на Шкода в момента, мисля, че рекламират колекция Mondial или нещо такова.

А третата е soundtrack на Football BG Action на RingBG има я на това клипче:

http://vbox7.com/play:ce4d1767

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...