Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Здравейте,

с един приятел с кодово име МАДНИО от доста време търсим песните от този сет или направо целият сет - http://vbox7.com/play:bce251e4. Ако някой ги знае, моля да ги напише, който, колкото знае, ще съм ви благодарен много!

 

Мерси!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Търся песничка въртят е по радиата.Денс е парчето, пее жена и е нещо от рода на "I wish i was never met you, i wish i was never kiss you". Едвам хващам какво се пее..дано да съм близо до истината!

Link to comment
Share on other sites

Здравейте , преди ден чух едно парче което ме зариби много , но проблема е , че немога да си спомня нищо от песента освен, че супер мн се потаряше репликата "All girls" предполагам на припева се пее това..търсих песни с такова име неможах да намеря, и гласа на изпълнителя много се доближава до този на Craig David, но не съм сигурен дали беше той. Песничката е с бързо темпо..ако някой нещо се сети моля да помогне. Благодаря.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте!!! Търся песента която започва на 03:15 от този клип => http://vbox7.com/play:3dca8031 Ако някои знае как се казва нека пише :) Благодаря Ви предварително !!! :)

българският вариант е орк. Орчи - Патроне, дай пари :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Здравейте , търся една песничка , първо я потърсих в чичо Гошо но ми дава други подобни , в песента се пее " its a good, it's a good , it's good for you .. i wana make you " пея е един мъж и една жена . Благодаряа ви и приятен ден ..

Link to comment
Share on other sites

Търся песента, която пускат по време на рекламата за благотворителния концерт за Миро от Mary Boys Band - пее се : красиво е ... кажи ми ти кажи, че любовта за теб ни значи нищо, нещо подобно беше, написах в гоогъл, но нищо не излиза ,,,,

Link to comment
Share on other sites

Търся песента, която пускат по време на рекламата за благотворителния концерт за Миро от Mary Boys Band - пее се : красиво е ... кажи ми ти кажи, че любовта за теб ни значи нищо, нещо подобно беше, написах в гоогъл, но нищо не излиза ,,,,

Мери Бойс Бенд - Слънчогледите

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Напоследък по NRJ въртят една френска песничка, като я чух за първи път ми се стори много дебилна, но с времето започна да ми харесва и сега я търся. В нея се пее нещо от сорта на "Альора Франс" или нещо подобно (френския не ми е силна страна :lol:)

Link to comment
Share on other sites

Напоследък по NRJ въртят една френска песничка, като я чух за първи път ми се стори много дебилна, но с времето започна да ми харесва и сега я търся. В нея се пее нещо от сорта на "Альора Франс" или нещо подобно (френския не ми е силна страна :lol:)

 

Stromae - Alors on danse

:unsure:

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен от 90-те. Единствено се сещам за мелодията и клипа. Клипа беше е едни малки мечета. Надявам се някой да се сети :)

Link to comment
Share on other sites

Влезе ми в главата една мелодия и не мога да се сетя откъде е. Мисля, че е от някой стар уестърн. Направих един запис горе долу как звучи My link

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...