Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Не е тази ,нея не я въртят по радиата , а и си е изцяло техно/транс . Мисля че и по сити то сам е мяркал да е пускат чат-пат :unsure:

 

 

Търся една песен (рапче, по фреш съм я чувал) пее се "you are my number one" Мисля, че и Kanye West участва в нея, но не съм 100% сигурен.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

 

 

Търся една песен (рапче, по фреш съм я чувал) пее се "you are my number one" Мисля, че и Kanye West участва в нея, но не съм 100% сигурен.

 

http://vbox7.com/play:e104066d

 

Не е тази песента която си постнал която търся :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Има една стара песен,пускат я на военните филми (екшъни и комедии).Примерно Сержант Билко.

Пее се "Ridinn' along wit my automobil...

My baby beside me on the wheel.

I stole a kiss...и нещо си там...

there's no, еди си кво, place to go"

 

sr,но и текста не знам ;)

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, търся една песен, но не знам кой знае колко за нея.Пее я жена като по някое време се включва за малко и мъж.Характерно за песента е, че в нея има мн сходен музикален мотив с този от That's my name- Akcent. Ако някой се сети, ще черпя :)

Link to comment
Share on other sites

Edward Maya&Vika Jigulina - Stereo Love

 

 

gecaaa Posted Today, 18:29

Има една стара песен,пускат я на военните филми (екшъни и комедии).Примерно Сержант Билко.

Пее се "Ridinn' along wit my automobil...

My baby beside me on the wheel.

I stole a kiss...и нещо си там...

there's no, еди си кво, place to go"

 

sr,но и текста не знам wink.gif

 

Chuck Berry - No Particular Place To Go

Edited by [OMERTA]Italiano
Link to comment
Share on other sites

Много глупаво обяснение, ама:

Видеото беше с една малка книжка, която се катери, катери, катери. И падна преди да стигне до заветната цел, после си късаше страниците и ги гореше, за да се стопли.

Песента беше на някаква мацка, убийте ме, не мога да се сетя за име...

 

Merci, merci, аз съм го гледала без звук, иначе щях да се сетя за песента.

Edited by second.life.syndrome
Link to comment
Share on other sites

Хора, търся от известно време една swing песничка, която я пускат мн често в Петното (секи петък и събота) и има малко мъжки вокал, ама не помня кво се пееше :lol: Питах ги и те не знаят :blink: Някой, ако зарибява да ходи да партилясва там, сигурно знае за кое парче става въпрос щото е адски яко :woot

 

Да не е случайно Royal Crown Revue - Hey Pachuco, от саундтрака на Маската?!

Култова песен от култов филм! :punk

Link to comment
Share on other sites

ако може някой да ми намери по-новите песни (от последните месеци) на Lil Wayne или Kanye West и да ми напише заглавията на ЛС или тук в темата, плийс :)

Link to comment
Share on other sites

Търся една Бг песеничка "и пак си тук,не си доволен,не си човечен,не ме търси завинаги,не съм икона за себе си ден след ден"

Йоана-Не си

Link to comment
Share on other sites

значи ако някой може да помогне ще съм много много благодарен. търся една песен,но не и знам името чух я в дискотека Лазур в слънчев бряг песента е руска с техно ритъм и се пееше нещо от сорта на "ra pa pa .. " .. сру за глупавото инфо но само това си спомням .. песента е много ритмична и мисля че и известна руска .. 10x предварително

Link to comment
Share on other sites

Аз пък също ще дам тъпо обяснение на песничкато която търся!

Може би ее леко и приятно хаусче, един мъжага само казва "..ахаа..." и се повтаря нали,после изведнъж една женичка се включва с нещо от сорта "till the......нещо си там :)",ако правилно чувам. Ще се радвам ако някой се сети.

Благодаря.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък също ще дам тъпо обяснение на песничкато която търся!

Може би ее леко и приятно хаусче, един мъжага само казва "..ахаа..." и се повтаря нали,после изведнъж една женичка се включва с нещо от сорта "till the......нещо си там :)",ако правилно чувам. Ще се радвам ако някой се сети.

Благодаря.

 

click ?

Link to comment
Share on other sites

Мелодията от рекламата по БТВ, когато рекламират филмите които ще дават по ГТВ... някой да се сеща?

 

И още една песен,

, как се казва това парче, че да си го намеря.

:)

Link to comment
Share on other sites

някой знае ли дали има качени ремиксите на тиесто от траковете които пусна в неделя и ако може някой да ми намери по-специално този трак track 12

 

 

песента от клипчето накрая на статията click
Link to comment
Share on other sites

Ъъъъ песена от този клип е ? http://www.youtube.com/watch?v=_INZ6zEZOlI&feature=fvw

И преди съм го казвал, сега пак ще го кажа: Гугле ис май френд!

Когато чуеш някаква песен и не знаеш кой я изпълнява, отваряш гуглето и пишеш фрагменти от текста.

http://www.google.bg/search?hl=bg&q=we...D0%B5&meta=

Песента ти се намира във втория линк.

Link to comment
Share on other sites

по Катра Фм има една песен пускат е доста често , прогресив хаус лекичък с вокал на жена , пее в припева I can't live without you ,i can't live without you,i can't live without your love....."

От колко време се опитвам да се сетя на кой е и сега като си пуснах плей листата ...

NOW PLAYING: Activ-Without you

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...