Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Снощи по някакво радио чух една песен която ми е пределно позната но от нея сега си спомням само "never alone never alone" a това го има едва ли не във всяка 2ра песен... някой да се сеща случайно за тази песен?

 

2 Brothers On The 4th Floor - Never Alone ?

Link to comment
Share on other sites

DJ Tiesto - Athena

 

едит1: извинявам се, просто не съм обърнал достатъчно внимание, утре ще я потърся... предполагам се е обвързано с залгавието на песента

 

едит 2: Белов ще черпиш пич :) касическото изпълнение е

Edited by [OMERTA]Italiano
Link to comment
Share on other sites

Търся едно популярно хаус парче май п орадиото съм го чувал но последно го слушах в Фамозо пееше се от една женка и пееше нещо от сорта на generation,generation,generation....и така няколко пъти повече не се сещам да ви улесня ако някой го намери може и ЛС да драсне ;)

Link to comment
Share on other sites

Търся едно популярно хаус парче май п орадиото съм го чувал но последно го слушах в Фамозо пееше се от една женка и пееше нещо от сорта на generation,generation,generation....и така няколко пъти повече не се сещам да ви улесня ако някой го намери може и ЛС да драсне ;)

Пробвай Greg Cerrone - Invincible

Link to comment
Share on other sites

преди известно време слушах едно парче което като музика много прилича на Scooter, ама не е той

единствения текст в песента (до колкото си спомням) е само "МОСКВААААААААААААААААА" :D (предполагам, че е руснак... )

и така... някой знае ли на кой е, то е почти сигурно, че песента се казва Moscow или ...?

Edited by dRiNKiN_pARk
Link to comment
Share on other sites

Здравейте :) Тарся песничка в която се пеее нещо от сорта " Кока кабана .... ала бала и накрая се чува ищар " това е нещо като припев или по-точно мисля че почти само това се пееше изпалнява се единствено от мъж.Песента е от това лято доста беше нашумяла :)

 

МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО :rolleyes:

 

Carlos Silva feat Nelson Freitas - Cre Sabe 2008 (Hardwell Sunset Remix).mp3 :lol: :lol: :lol:

 

Търся песен мисля че стилат е ХАУС и се пее на припева "forget the world,forget the world,forget the people..forget the pain... " мисля че е от началото на това лято... :)

 

John Creamer & Stephane K - Forget the World [original mix].mp3 :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми една песен, която беше изпята от гостите (група, мисля че се казваше Нойа или Ноуа или поне нещо подобно) в шоуто на Слави на 27.11.08, шоуто имаше рожден ден тогава 8 години, който е гледал шоуто се надявам да знае.. мерси :)

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми една песен, която беше изпята от гостите (група, мисля че се казваше Нойа или Ноуа или поне нещо подобно) в шоуто на Слави на 27.11.08, шоуто имаше рожден ден тогава 8 години, който е гледал шоуто се надявам да знае.. мерси :)

N.O.H.A. (Noise Of Human Art) - Tu cafe :)

Link to comment
Share on other sites

Ima edna pesen,koqto puskat otskoro po NRJ. Neshto kato rap e (na angliiski) pripeva e jenski vokal na nqkakyv drug ezik. Ako nqkoi se seshta da pomaga :confused :music :hump:

 

преди известно време слушах едно парче което като музика много прилича на Scooter, ама не е той

единствения текст в песента (до колкото си спомням) е само "МОСКВААААААААААААААААА" :D (предполагам, че е руснак... )

и така... някой знае ли на кой е, то е почти сигурно, че песента се казва Moscow или ...?

 

Probvai DJ Smash - Moscow never sleep (nqkade go pishat slips) Nadqvam se da sym ti pomognala

Link to comment
Share on other sites

Здравейте! Търся едно поостаряло вече парче от 90-те но не знам нито кой го изпълнява нито как се казва песента.Затова ще съм Ви много благодарен ако някой ми помогне.Ето линка от където да чуете за какво става на въпрос и благодаря предварително! :lol:

http://4storing.com/links/lv1y8/78966289ec...6293df05adb9fb6

Link to comment
Share on other sites

Здравейте! Търся едно поостаряло вече парче от 90-те но не знам нито кой го изпълнява нито как се казва песента.Затова ще съм Ви много благодарен ако някой ми помогне.Ето линка от където да чуете за какво става на въпрос и благодаря предварително! :lol:

http://4storing.com/links/lv1y8/78966289ec...6293df05adb9fb6

Gala - Let a Boy Cry

Link to comment
Share on other sites

Dnes kym 13:30 po nrj pusnaha mnogo qka pesnichka myj q pee.pripeva beshe neshto ot roda na

baby,i love you...baby,i need you...for eternity.ako nqkoi se seshta da kazva pls. i za oshte edna koqto pak puskat po nrj pee se na angliiski a pripeva go izpylnqva jena i e na nqkakyv drug ezik

 

преди известно време слушах едно парче което като музика много прилича на Scooter, ама не е той

единствения текст в песента (до колкото си спомням) е само "МОСКВААААААААААААААААА" :D (предполагам, че е руснак... )

и така... някой знае ли на кой е, то е почти сигурно, че песента се казва Moscow или ...?

 

 

 

DJ Smash - Moscow never sleep {(s) (slips)} :music

Link to comment
Share on other sites

Dnes kym 13:30 po nrj pusnaha mnogo qka pesnichka myj q pee.pripeva beshe neshto ot roda na

baby,i love you...baby,i need you...for eternity.

 

пробвай със Chris Brown - Forever :)

Edited by cafu'wE
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...