Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Sory za latinicata nqmam kirilica sega.Ta iskam da vi popitam za edna pesen na Evegrey koqto se kazva "as i lie here bleeding" , no ne moga da q namerq cqlata a q imam samo na jivo i to otkus ot neq.Mn 6te sum vi blagodaren ako mi dadete link s cqlata pesen i ako moje da ne e na jivo razbira se ami normalno. Mersi predvaritelno!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Търся една песен - българска е изпълнява се в началото на епизодите на сериала Капитан Петко Войвода и не е песента "Петко Льо Капитане" а друга. Изпълява се в началото на сериала когато изписвай кой участва. Дано някой си има на идея Благодаря предварително !

С малко повече справка с гуугъл и други източици намерих песента изпълнява се от артиста който играе в сериала - Васил Михайлов а песента се казва "Капитан Петко Войвода" има я в Дата-та ако някой който не се е потурчил все още или който не го е срам от това че е българин може да си я свали и да я чуе. Ето и линк към В-бокса

Link to comment
Share on other sites

търся песента от филма разходка с лодка .. там където танцуват куба гуудинг джуниър .. и санчес .. 1 бавна такава .. :) (мерси предварително)

Link to comment
Share on other sites

От няколко дни по радиото нз кое точно пускат една песничка... първо пее мъж,после жена.Нещо от сорта "you make me la la laa... oooh you make me la la la",не е на Ashlee Simpson - la la la!Ако някой се сети ще съм мн благодарен :)

 

Blero - Sexy moves-струва ми се,че е тази и се надявам да съм помогнал :)

Link to comment
Share on other sites

Търся песента от рекламата на Единственият по нова телевизия !

Link to comment
Share on other sites

Искам помощ за две песнички.

 

1."Beautiful girl that's why you don't have work ..."

2."I wish i wanna turn away I'll still be free today..." или нещо такова

 

Благодаря предварително .

Link to comment
Share on other sites

а пък аз искам да попитам за новата песен на justin timberlake мноо е зарибяваща а нз как се казва супер тъпо нещо се пее за fashion lights или нещо такова който каже ще съм му много благодарен

Link to comment
Share on other sites

значи чух по-рано мисля,че по Fresh едно мн яко парче,пее се нещо от сорта на 'turn around give me all that u got /are' Повтаря се няколко пъти.Мн динамично и приятно. Ако някой може да ми помогне ще съм мн благодарна :) :)

Мн се извинявам..намерих си я -Hypnotic Rage-secrets sins

Edited by evi^^
Link to comment
Share on other sites

а пък аз искам да попитам за новата песен на justin timberlake мноо е зарибяваща а нз как се казва супер тъпо нещо се пее за fashion lights или нещо такова който каже ще съм му много благодарен

 

Justin Timberlake - LoveStoned

Link to comment
Share on other sites

пита "кранче ли тече", пипна го едвам-едвам, врътна го насам-натам стана чудо ой ой ой кранчето запуши той

Коя беше тая класическа чалгия ?

Деси Слава - Майсторе, майсторе

Link to comment
Share on other sites

едни приятелчета ми я пуснаха тая песен, като се има предвид че са цигани, направете си извод за стила :)

"дали тази вечер ще ми се размине или пък шанса ще ми се усмихне"

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,знам,че темата не е много за тука,но се надявам някой да помогне.Търся песента на Dj Damqn ft. Dinamit - Zabravi za mene,но не мога да я открия никъде,а съм я обещал :) Някой може ли да даде 1 рамо,че съм се отчаял :)

Link to comment
Share on other sites

аз искам да ви питам дали знаете песента от филма за семеиство симсън когато танцуваха на сватбата мн ми хареса песента благодаря предварително

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...