Jump to content
BulForum.com

първите 10 минути


HEKTIK

Recommended Posts

Мразя да пускам мрачни теми,но просто днес съм разбита от първите 10 минути на новините по би ти ви.Не знам как са били по канал 1,нямах сили да гледам и тях...Кажете си мнението,ако въобще ви се говори на тази тема.Ако не ви се говори-ще ви разбера.То не,че има много да се каже,защото ситуацията е NO COMMENT,но... :cry :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Аз гледах ,точно първата новина ме срази тотално и се замислих кое кара да вършат такива неща ,то това е нечовшко ,напрао като се замисля и за родителите и ми се доревава :(

-------

К'во станало ли:Някав си 17 годишен изверг хвнал приятеля си и го напраил за месарски магазаин ,ужас!!! :(

Link to comment
Share on other sites

Kvo e stanalo be :confused

Ами едно 17-годишно момче от Перник убило по особено мъчителен начин(разфасовало)съученика си.Защото се скарали след игра на карти.Намерили в хладилника на убиеца торбичка с вътрешностите на убитото момче.А после намерили разфасовано тялото му в близост до Перник-краката,ръцете, главата и торса поотделно.

Следваше 2-рата новина-за делото за убитата Маргарита от Пловдив преди няколко месеца и че двете й "приятелки " направили самопризнания.

Link to comment
Share on other sites

ne znm za vas ama spored men takiva trqbva na stenata i s kala6nika kak moje da obie6 nqkogo i to po takuv jestok na4i ( torbi4ka s vutre6nosti v xladilnika) e za tva bqgat si4ki ot Bg ... :(

Ми то тва не се случва само в БГ!

Тоя е бил някъм ненормалник,психар!Направо е за стената и да го напомпят с олово.

Link to comment
Share on other sites

Ние ,бъдещите родотели треа се замислиме .как да възпитаваме децата си ,един ден да не се вайкаме и ние ,възпитанието е от голямо значение според мен ,и а каква психика се изка за да извършиш такова деяние просто акъла ми него побира ,мм незнам ,болни хора явно ,болна държава....

Link to comment
Share on other sites

Четох в една книга какви неща са ставали по време на големите гладове в украйна през 30 години на 20 век. Някакви хора казват в полицията, че съседите им са "сготвили" дъще ря си. полицията отива да провери и на въпроса им къде е дъщерята им казали, че отишла до града да и шият рокля. Полицаите виждат как на печката има голяма тенджъра и на въпроса им какво има вътре им жената казва, че била сварила каша. Когато повдигат капака откриват, че в тенджаа в собствен сос и вода плува човешка ръка с ности.

 

П.П знам,че не е по темата

Link to comment
Share on other sites

Четох в една книга какви неща са ставали по време на големите гладове в украйна през 30 години на 20 век. Някакви хора казват в полицията, че съседите им са "сготвили" дъще ря си. полицията отива да провери и на въпроса им къде е дъщерята им казали, че отишла до града да и шият рокля. Полицаите виждат как на печката има голяма тенджъра и на въпроса им какво има вътре им жената казва, че била сварила каша. Когато повдигат капака откриват, че в тенджаа в собствен сос и вода плува човешка ръка с ности. 

 

П.П знам,че не е по темата

:sick :sick :sick Голям отврат.Всички почнаха да искуфяват :wacko: Абе ако сте гледали The Texas Chainsaw Massacre ще разберете за какви свинщини е ставало дума

Link to comment
Share on other sites

Болна работа е цялата тая хава.Това деца да започнат да се избиват...лудост е.Чудя се на какво се дължи-на някакви психологични проблеми,на кофти възпитание ли,не знам.По ми се вярва да е някаква съвкупност от простотии от живота,които в един момент избиват и става белята.НО това е брутално,наистина брутално

Link to comment
Share on other sites

ne znm za vas ama spored men takiva trqbva na stenata i s kala6nika kak moje da obie6 nqkogo i to po takuv jestok na4i ( torbi4ka s vutre6nosti v xladilnika) e za tva bqgat si4ki ot Bg ... :(

Според мен този младеж не заслужава такава бърза смърт. Трябва да се измисли някакво наказание, което да е дълго и много мъчително. Но каквото и да го осъдат все ще му е малко :(

Link to comment
Share on other sites

vinagi sam se 4udila na tylpata .....mislq si ,ta nali vsqka tylpa se systoi ot hora i vseki edin sigurno 4uvstva ,misli , izpitva bolka ,radva se ,pla4e .....ima syrce ,obi4a .....i kak taka izvednyj stava tylpa ,koqto kre6ti : na kladata ......kazvate ....bihte go obili .....bihte stanali ubiici

Ami i toi qvno e ot tiq ,koito "biha" i ve4e e ubiec .

Az ne bih ubila , ima mnogo po-stra6ni nakazaniq ot smyrta ,kato naprimer da umira6 vseki den v o4akvane na smyrta si.

Link to comment
Share on other sites

А те не си ли в тълпата ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...