Jump to content
BulForum.com

Смяна на MAC адрес


iv_laz

Recommended Posts

Значи искам да направя следното: В момента съм с модем Scientific Atlanta, но имам и една Morotola 4200 и искам нея да закача. Някой може ли да ми каже как да стане? Аз мисля, че с промяната на MAC-а ще се управи. :)

Link to comment
Share on other sites

Значи искам да направя следното: В момента съм с модем Scientific Atlanta, но имам и една Morotola 4200 и искам нея да закача. Някой може ли да ми каже как да стане? Аз мисля, че с промяната на MAC-а ще се управи. :)

Ако звъннеш на 635063 и кажеш, че искаш да си смениш модема няма ли да е най - лесно ;). Като се замисля е и задължително :wir.

Link to comment
Share on other sites

Значи искам да направя следното: В момента съм с модем Scientific Atlanta, но имам и една Morotola 4200 и искам нея да закача. Някой може ли да ми каже как да стане? Аз мисля, че с промяната на MAC-а ще се управи. :)

ako si vyrzan chrez lan-karta

nqma nujda nito ot obajdane

nito ot promqna na mac adresa

ima i drug nachin ruterche

shte ti struva 60-70 leva ;)

Link to comment
Share on other sites

znachi modema ne moje da go smeniash taka taka

ako ne e obiaven vav sashtata tochka

demek, ako ne ti e ot kvartala niama da stane

obache e zaduljitelno da go obiavish na suportta!

zashto?

nali se proverqva samo mac adresa

a ako si ostanesh s syshtata lanka

znachi nqma promqna

Link to comment
Share on other sites

Незнам за вас момчета ама аз някъде сам чувал, че модема има и работна честота и още куп глупости.

Пък вие си правете изводите дали трябва да се обадиш на съпорта или не.

Ади със здраве! :punk

Link to comment
Share on other sites

Ами то по принцип и модема си има адрес, който се проверява, не е само ЛАН-ката. Не се чуди :)

Taka e. Виж отдолу на модема има една лепенка с баркодове,ако не се лъжа са 4.Същата лепенка е уникална и не знам какви данни съдържа точно,но и твоят нет доставчик я има същата :blink:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...