Jump to content
BulForum.com

NOD32 - струва ли си изобщо?


zynth

Каква антивирусна програма е NOD32?  

399 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Аз не мога да дам толкова точен отговор като повечето тук,но мога да кажа само едно-NOD32 е една от най-добрите антивирусни с които съм работил :punk .До сега един вирус не ми е пропуснала и съм супер доволен-никфи проблеми с компа :punk .Някой може ли да ми каже дали като съм с най-новата версия на NOD трябва да си сложа и някоя Addwear или там Spywear или незнам си кфа програма?

 

Свали си Ad-Aware и няма да имаш грижи :)

 

 

 

 

 

П.П. NOD32 OWNZ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply
Свали си Ad-Aware и няма да имаш грижи :)

 

П.П. NOD32 OWNZ...

Аз съм чувал от различни надеждни източници, че Microsoft Anispyware е доста по-добра, въпреки че е бета.

И аз имам ad-aware колкото да се каже че имам нещо, но досега спай не съм намирал и не мога да кажа дали наистина другата е по-добра. Но пък съм чувал също така, че ad-aware, колкото и известна и cool да е, не била много ефективна.. не знам.

Link to comment
Share on other sites

По принцип от доста години си ползвам Нортън. Но последната версия 2006 ме издразни. Слага някакви "усър фриендли" глупости които седят из трея и взимат памет. Иначе съм доволен от нортъна. Не съм имал проблеми, ама аз по принцип рядко хващам вируси. Така че, може просто да не е имал Нортъна какво да лови.

 

http://www.virus.gr/english/fullxml/defaul...d=82&mnu=82 -Тестове на много антивирусни.

Link to comment
Share on other sites

Само като чуя за NOD32 и ми се присира - тва си е ебаси ламерската антивирусна.

Все едно са я писали банда замундци в цигански гараж, като са чели една от онази книга - "Visual C++ for Dummies !"

По-добре си я махни - да не хаби системни ресурси - и да не прави проблеми - то с или без нея - разлика няма ...

 

-Екстри на NOD32 :

1:Грозен и тъп интерфеис

2:Безсмисици и глупави съобщения

3:почти 70% надежност - което си е все едно да си без нея

 

Ама ако трябва да избирам между NOD и Norton - ще си трия вирусите на ръка вместо да се храня празни надежди или да ми лагва PC-то все едно съм го купил преди 10 години :)

( баси ламерските антивирусни дето пишат напоследък ! )

 

Качвайте и си настройваите Kaspersky и тва е ... - по-добро нема.

Link to comment
Share on other sites

Нод-а просто не струва!

Това е пълна глупост!

 

Много ме дразни , аз уж го конфигурирам колкото мога... се пак .

И най накрая намери там някъв троянец и ми съобщава че той не можел да го изтрие,премехне,преименува и т.н. и ми дава любимият ми прозорец.... к'во да го правя ( дадения теоянец) с опция: LEAVE!!!

 

Дирекно го LEAVE-нах от PC-то ми тъпия НОД.

Link to comment
Share on other sites

Kaчих го този НОД да го видя какво представлява. Само че при всяко изключване на ПЦ-то, това нещо мрънка че в флопито ми нямало дискета? Гаси се, но е дразнещо. Някой да има представа от какво може да е?

 

Едит: Оправих се. Просто махаш да не сканира боотсекторите при шътдоун.

Link to comment
Share on other sites

Само като чуя за NOD32 и ми се присира - тва си е ебаси ламерската антивирусна.

Все едно са я писали банда замундци в цигански гараж, като са чели една от онази книга - "Visual C++ for Dummies !"

По-добре си я махни - да не хаби системни ресурси - и да не прави проблеми - то с или без нея - разлика няма ...

 

-Екстри на NOD32 :

1:Грозен и тъп интерфеис

2:Безсмисици и глупави съобщения

3:почти 70% надежност - което си е все едно да си без нея

 

Ама ако трябва да избирам между NOD и Norton - ще си трия вирусите на ръка вместо да се храня празни надежди или да ми лагва PC-то все едно съм го купил преди 10 години :)

( баси ламерските антивирусни дето пишат напоследък ! )

 

Качвайте и си настройваите Kaspersky и тва е ... - по-добро нема.

 

1. Интерфейса не лови вируси.

 

2. Я сподели за тея "Безсмисици"

 

3. Това сега ли го измисли...

 

Защо не вземеш да си напишеш собствена антивирусна в собствения си гараж..

 

Я сподели кой ти каза, че нод32 е от напоследък написаните програми... Аз като видя такива постове като твоя и не ми се пресира ми нз направо се чудя на къде върви подрастващата младеж на по 14-15 годинки...

 

А относно касперски, да добра е, но е прекалено тежка!

 

 

 

Нод-а просто не струва!

Това е пълна глупост!

 

Много ме дразни , аз уж го конфигурирам колкото мога... се пак .

И най накрая намери там някъв троянец и ми съобщава че той не можел да го изтрие,премехне,преименува и т.н. и ми дава любимият ми прозорец.... к'во да го правя ( дадения теоянец) с опция: LEAVE!!!

 

Дирекно го LEAVE-нах от PC-то ми тъпия НОД.

 

 

 

Ти какво очакваш да направи при полужение, че не си направил пълен скан и клийн... Осирате и после очаквате всичко да се оправи от самосебеси :punk

Link to comment
Share on other sites

1. Интерфейса не лови вируси.

 

2. Я сподели за тея "Безсмисици"

 

3. Това сега ли го измисли...

 

Защо не вземеш да си напишеш собствена антивирусна в собствения си гараж..

 

Я сподели кой ти каза, че нод32 е от напоследък написаните програми... Аз като видя такива постове като твоя и не ми се пресира ми нз направо се чудя на къде върви подрастващата младеж на по 14-15 годинки...

 

А относно касперски, да добра е, но е прекалено тежка!

 

Ти какво очакваш да направи при полужение, че не си направил пълен скан и клийн... Осирате и после очаквате всичко да се оправи от самосебеси :punk

 

Обичам такива разбирачи! Кой ти каза че не съм направил пълен scan&clean ? :confused

Няма смисъл да спорим....

Всеки си има предпочитания

Link to comment
Share on other sites

Нод-а просто не струва!

Това е пълна глупост!

 

Много ме дразни , аз уж го конфигурирам колкото мога... се пак .

И най накрая намери там някъв троянец и ми съобщава че той не можел да го изтрие,премехне,преименува и т.н. и ми дава любимият ми прозорец.... к'во да го правя ( дадения теоянец) с опция: LEAVE!!!

 

Дирекно го LEAVE-нах от PC-то ми тъпия НОД.

 

Така става, когато не се чете ръководството, за което са се потрудили от ESET. Всичко е въпрос на внимателно конфигуриране.

Link to comment
Share on other sites

Някой спомена, че НОД-а хаби системни ресурси.

Изобщо не хаби системни ресурси. С него и без него компютърът е еднакво бърз (бавен).

Може би Касперски е по-добрата антивирусна, но да ми заема много голяма част от ресурсите не е приемливо.

Link to comment
Share on other sites

Някой спомена, че НОД-а хаби системни ресурси.

Изобщо не хаби системни ресурси. С него и без него компютърът е еднакво бърз (бавен).

Може би Касперски е по-добрата антивирусна, но да ми заема много голяма част от ресурсите не е приемливо.

не знам колко е добра касперскито... мене като имам вирус ми ограничават нета(гигабит), с касперски ми се случваше редовно, беше тежка, откакто съм с нод-а не ми се случвало да чукна на дърво... :)

Link to comment
Share on other sites

Обичам такива разбирачи! Кой ти каза че не съм направил пълен scan&clean ? :confused

Няма смисъл да спорим....

Всеки си има предпочитания

 

Няма нужда да ме обичаш.. съжалявам много, но ще те разочаровам и няма да мога да ти отвърна на чувствата защото си падам по момичета... И при фулл скан и клиер под саве мод ти излиза натписа леаве лол да разбирам, че си го правил някога... внимавай какво лъжеш понеже използвам нод32 от 2години и я знам на изуст :punk ( улучи грешния човек )

 

 

 

Айде със здраве!

Link to comment
Share on other sites

Аве само аз ли сам много доволен от нод ! Програмата си е супер и като си е конфигурираш правилно си работи перфектно ! Ся , че сте свалили някоя тъпо кракната или пачната версия си е ваш проблем ! Аз свалих 5 версий на програмата и чак на 6тата сполучих ! :)

Link to comment
Share on other sites

Офф много сте заблудени.От година и полувина е ползвам и до сега абсолютно нищо не е минало през нея.Супер лека и ефикасна е!

Link to comment
Share on other sites

Офф много сте заблудени.От година и полувина е ползвам и до сега абсолютно нищо не е минало през нея.Супер лека и ефикасна е!

Значи и аз съм към заблудените,

от години не ползвам антивирусна, и нищо не е минало през нея :bgrin: ...

Link to comment
Share on other sites

Значи и аз съм към заблудените,

от години не ползвам антивирусна, и нищо не е минало през нея :bgrin: ...

 

Може да не е минавало нищо което да ти пречи, но съм сигурен, че си пълен с малки вирусчета, дейта минери и всякакъв вид глупости.

Link to comment
Share on other sites

Може да не е минавало нищо което да ти пречи, но съм сигурен, че си пълен с малки вирусчета, дейта минери и всякакъв вид глупости.

Изобщо не ми пука кой какво мисли, но ако искаш може да се обзаложим на каквото искаш!

Издай тайната тогава. Linux може би? :rolleyes:

Не ставай смешен :D

Link to comment
Share on other sites

Значи и аз съм към заблудените,

от години не ползвам антивирусна, и нищо не е минало през нея :bgrin: ...

 

И аз от доста време нямам антивирусна. Слагал съм за малко да проверя за вируси - нямам нищо! С Windows XP SP2 съм

Може да не е минавало нищо което да ти пречи, но съм сигурен, че си пълен с малки вирусчета, дейта минери и всякакъв вид глупости.

не бъди толкова сигурен

 

Най-добрата антивирусна в света е човека пред компютъра :woot

Link to comment
Share on other sites

Ами Нортъна ли е мерило за АВ????? Я да вземеш да ги оравиш ;)

 

Като разберете кой е Питър Нортън, ще разберете защо "нортъна" е мерило за всичко! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

каква е разликата между стандартната и пълната версия на нод-а? 'щото аз изтеглих една, но ми направи впечатление, че има опция за Full Version:

 

nod32standpz7.png

Link to comment
Share on other sites

можеш ли да ми направиш няколко скреен шота,за да и видя интерфейса?

aбе защо не ми се отварят скрееншотовете

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Някой да знае мирор за обновяване !

Аз намерих само тези и се чудя дали има още !

Ето ги и линковете !

http://ultima.tsure.ru/nod_upd/ (Обновява се редовно за триал , но има може да си активирате пълна версия)

http://ftp.pn.psu.ac.th/nod_upd/ (Не е много добър)

http://necrosoft.ru/nod_upd/ (Не работи постоянно)

http://www.nod32club.com/nod_upd/ (таймаут е при мен)

;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...