Jump to content
BulForum.com

NOD32 - струва ли си изобщо?


zynth

Каква антивирусна програма е NOD32?  

399 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

На 15. Октомври 2004 Хай Компютърс стартира първата си национална кампания за популяризиране на антивирусната система NOD32 на територията на България. Кампанията обхваща две направления – за потенциални партньори, тези, които искат да работят заедно с Хай Компютърс и да извличат взаимна изгода от партньорстовто, и за нови клиенти.

............

full story @ NOD32 В БЪЛГАРИЯ

 

 

Кажете ми каква е тази антивирусна в сравнение с другите,защото от сайта нищо не разбрах.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Става, но не я предпочитам :P

// Възможните отговори не дават добър избор, значи или е скапана, или не съм я пробвал, или е по добра от Нортъна. Ами Нортъна ли е мерило за АВ????? Я да вземеш да ги оравиш ;)

Link to comment
Share on other sites

Добре,сори,

Предпочитам я пред другите. не ка да е :)

 

ама с Едит не мога да го сменя вече....

Link to comment
Share on other sites

За мен лично това е наи добрата анти вирусна програма ползвам я около година вече  ;)

 

 

можеш ли да ми направиш няколко скреен шота,за да и видя интерфейса?

Link to comment
Share on other sites

Пробвах нортън, касперски, панда, манда и всякакви лайна докато не намерих нод32.. идеална си е антивирусната единствения зор е,че всеки месец трябва да търсиш код за да си теглиш ъпдейтите.

Вече я ползвам година и половина и съм страшно доволен.

Link to comment
Share on other sites

vijdal sum q taq programa ama ne sam q polzval. Az li4no polzvam Zone Alarm Security

Suite, s vgradena anti-virusna i firewall. Nikvi problemi ot kam virusi i tem podobni, ina4e iska da se nastroi mojebi za tva pove4eto q otbqgvat. Oba4e e vurha pone za sq!!

Link to comment
Share on other sites

мммм.тя няма firewall бе..ето вижте мейл:

 

Що се отнася до въпроса с файъруол-а - за съжаление, NOD32 няма такъв за момента. Компанията ЕСЕТ (разработила антивирусната система) се концентрира към развиването на най-доброто средство за антивирусна защита - и за сега се справя добре :) Бих могла да Ви препоръчам Outpost Firewall Pro (www.agnitum.com). Това е един продукт, който се сработва много успешно с NOD32 и за който се чуват доста добри отзиви. Даже Агнитум правят промоция за потребителите на NOD - всеки, който го използва, получава 15% отстъпка от цената при покупка на Outpost. Идете и го разгледайте. Може би ще ви свърши добра работа.

 

 

и още малко инфо от Хай Компютерс:

 

Антивирусната система е подходяща както са корпоративни клиенти, така и за домашни потребители. Не случайно е считана за най-добрата на пазара в момента - причините са много - тя е доста лека - инсталационния файл е около 6-7mb, използва минимално количество системни ресурси - някои специалисти твърдят, че използваните ресурси клонят към 0%, постига много висока скорост на сканиране и всъщност, компютърът Ви работи все едно сте без антивирусна програма. Ако искате, свалете си пробната версия и се уверете сам в достойнствата й :)

 

 

има и доста .пдф ... яки графики,как нортън не хваща както НОД32...ама не ми се ъплоадват сега...

 

 

 

 

 

 

10х за скрийновете!

Link to comment
Share on other sites

някои специалисти твърдят, че използваните ресурси клонят към 0%

:lol: Тва ме подсеща за "обадете се в следващите 10мин и ще получите..."

Link to comment
Share on other sites

Пробвах нортън, касперски, панда, манда и всякакви лайна докато не намерих нод32.. идеална си е антивирусната единствения зор е,че всеки месец трябва да търсиш код за да си теглиш ъпдейтите.

Вече я ползвам година и половина и съм страшно доволен.

 

Закакво ти е да търсиш код за да си теглиш ъпдеитите има бг саитове които ежедневно се ъпдеитват с последните дефиниций просто трябва да ги добавиш в ъпдеит секцията ето и саитовете:

http://frее.tеchnо-link.cоm/twins/-=SOFTWA...ivirus/Updates/

 

http://nodupdate.hit.bg/

 

http://info.datacom.bg/SERENDIPITY/NOD32%20Updates/

 

http://free.bol.bg/newprimary/NOD32Update/

Link to comment
Share on other sites

Да.

Дори днес я деинсталирах от компа на един познат, сложих му f-prot, както си му е реда, и го изчистих (компа).

 

Tova shte reche che e Bom-bok li ?

Ne sum siguren kakvo si iskal da kagesh ....

 

 

едит: http://warez.ru:8083/Win_Appz/ESET.NOD32.A...T-2000-2003-XP/

Za tova govorim nali ?

Link to comment
Share on other sites

Dai nqkvo info za tiq nastroiki.I az mislq da si e instalna da vidq kak raboti.

 

Ами имаш няколко модула в самата програма AMON;DMON;IMON на всички в опциите отбелязваш за метод на сканиане (Deep) после намираш един таб има Extensions от там отбелязваш да сканира всички фаилове отнася се пак за трите ами общо взето е това ;)

Link to comment
Share on other sites

за какво ви е да свалято от фрии боил тецхо...програмата след като ппредлагат тестова на БГ страницата

 

 

 

 

 

тази антивирусна е без firewall какув firewall настройвате бе?

 

иначе дори от НОД32 в БГ препоръчват Outpost firewall :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...