Jump to content
BulForum.com

Как да ЗАКОВА иконите за десктопа???


stefankm

Recommended Posts

Има ли нещо с което да наредия иконите и да не ми се местят всеки път като променам резолюцията или като му се прииска на WinXP омръзна ми да ги подреждам всеки път след като рестартирам. Махнал съм ауто-подреждането но не помага.

Link to comment
Share on other sites

Ako ikonite sa ti mnogo i smenish ot po-goliama na po - malka rezulutsia niama nachi vinagi se prenarejdat :) za tova edin print screen posle go slagash za desktop i si gi podrejdash otgore :))))

Link to comment
Share on other sites

Има ли нещо с което да наредия иконите и да не ми се местят всеки път като променам резолюцията или като му се прииска на WinXP омръзна ми да ги подреждам всеки път след като рестартирам. Махнал съм ауто-подреждането но не помага.

Da, naistina....goljama dosada e, osobeno ako imash dosta ikoni po desktopa i si gi podrejdash stilno (kato mene :P ) .Ako imash shansa da si s ATI videokarta - ti preporachvam da si kachish ATI TRAY TOOLS (ima go na wareza). S neja osven mnogoto ekstri za upravlenieto i clocka na kartata ti imash i funkcia za zapazvane i vazstanovjavane poziciite na ikonite na desktopa. Pod XP az lichno polzvam neja. Pod 98 polzvam druga. A ako ne si s ATI, pusni mi edin PM - njakade imah druga, otdelna programka samo za tova (pod XP) - shte ja kacha na wareza da si ja teglish (teglite). :)

 

Edit: Potarsih Ati Tray Tools...ne moga da povjarvam, njama ja vav wareza....shte ja kacha i neja.

Link to comment
Share on other sites

аз нямам проблеми с подреждането на иконите тъй като имам само 1 :)

А мога да ти препоръчам PowerStrip - тя също си има запаметяване на позицията на иконите.

Link to comment
Share on other sites

Качени са. Ето линк към Ati Tray Tools, за тези с АТИ видеокарти няма нужда да качват отделна програма за целта. И линк за самостоятелната програма. 'Програма' е силно казано, тъй като дори не иска инсталация, но върши точно това, за което е направена.

Ако на някой му трябва същата, но за 98 - да се обажда. :)

Link to comment
Share on other sites

Качени са. Ето линк към Ati Tray Tools, за тези с АТИ видеокарти няма нужда да качват отделна програма за целта. И линк за самостоятелната програма. 'Програма' е силно казано, тъй като дори не иска инсталация, но върши точно това, за което е направена.

Ако на някой му трябва същата, но за 98 - да се обажда. :)

 

EEEE super si be. Mnogo 10x

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...