Jump to content
BulForum.com

tyrsq programa


Gorgar

Recommended Posts

Gorgar, моят съвет (както и на доста хора до сега) е да си сложиш VNC. Смятам, че програмката е това, което ти трябва и ще ти свърши работа. Пробвай и прецени сам ...  :)

dai link za linux VNC

veche na win si slojih VNC

Link to comment
Share on other sites

Gorgar, е .. значи ще си свършиш работата  :)

 

Поздрави  :)

cipher

blagodarq na vsichki za pomoshta

v momensta sym samo na karachka do krainiq uspeh

dano temata pomogne i na drugi lameri kato men :)

 

edit: veche imam pylen uspeh ;)

Link to comment
Share on other sites

VNC - remote desktop login

Linux-Windows

Windows-Linux

Linux-Linux

Windows-WIndows

 

Не мисля че разбирам какво точно искаш, но ако говорим за ремот десктоп управления това ще ти свърши работа.

 

 

Gorgar чети ми поста по-горе.

Или другия общо взето варянт ако искаш да настройваш линукс машини ремоут е да си сложиш  Webmin има го в варез-а.

 

 

otkrih neshto naistina dobro

http://www.linux-bg.org/cgi-bin/y/index.pl...s&key=363593785

a moita fedora1 si imala vnc :)

 

Изписахте сума ти неща и на края стигнахте до това което аз каза в пост 10 на тази тема. Не е нужно да знаеш всичко, особено когато "всичко" е Линукс, но малко повече да вникваш в това което ти питаш няма да ти навреди :excl:

Link to comment
Share on other sites

след като изчетох цялата тема мисля , че peja е напълно прав в последния си пост относно внимателното четене! както и да е важен е крайния резултат :) и тук ще споделя едно мое мнение относно remote desktop - най-практично е да се ползва VNC при ситуация windows<->linux/*bsd

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Видях, че в тази тема се е обсъждало remote desktop win до linux. От някоклко дни и аз се опитвам да подкарам такаво животно в нас. Бихте ли споделили актуална информация за програмите, с които може да се прави това.

Аз съм пробвал само с XWin, но тя е платена и ползвах демо, което не ми се понрави :) Предпочитам нещо free :)

Link to comment
Share on other sites

Както вече е писано в тази тема - VNC. Протокола все още си е актуален. Свободни клиенти и сървъри има колкото си искаш за всякакви ОС.

Link to comment
Share on other sites

Както вече е писано в тази тема - VNC. Протокола все още си е актуален. Свободни клиенти и сървъри има колкото си искаш за всякакви ОС.

така е

но съм забелязал че работят различно под различните дистрибуции

аз ползвам за win realvnc

а повечето линукс дистибуции си имат vncviewer и vncserver

Link to comment
Share on other sites

така е

но съм забелязал че работят различно под различните дистрибуции

Аз съм с Debian.

Утре ще прочета из нета за VCN. 10x :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...