Jump to content
BulForum.com

Doom 3 проблем


Recommended Posts

Дръпнах си от торент-а Доом 3 обаче когато в конзолта напиша ./doom3-linux-1.1.1282-demo.x86.run започва да си чете архива и след това ми излиза следната грешка:

Verifi\ying archive integrity...Error in MD5 checksums: 694e727f81f79b4c07227a8b41da4495 is different from b5a7d68c99d1f194dc5b54feca9a1a7a

Ще съм ви мноо благодарен ако някой разреши този проблем :)

Link to comment
Share on other sites

pi4 triia da si copyrash Pak file-ovete ot WIndowskata versiq tama v linuxuvskata .... ? i vij dali sa s syshtite checksumi da ne e nqakav kofti cracknat doom ot nqakvi glupaci kato DEviance da kajem . inache nqama problemi igrata varvi i e pushka daje mi se struva che varvi po dobre otkolkoto pod WIndows ama sigorno se lyja

Link to comment
Share on other sites

Дръпнах си от торент-а Доом 3 обаче когато в конзолта напиша ./doom3-linux-1.1.1282-demo.x86.run започва да си чете архива и след това ми излиза следната грешка:

Verifi\ying archive integrity...Error in MD5 checksums: 694e727f81f79b4c07227a8b41da4495 is different from b5a7d68c99d1f194dc5b54feca9a1a7a

Ще съм ви мноо благодарен ако някой разреши този проблем :)

 

Оттук ми изглежда все едно не си изтеглил целият файл "doom3-linux-1.1.1282-demo.x86.run",

или при тегленето някъде има нащо повредено.

За да не дърпаш наново 400MB (направи му копие и) пусни bittorrent върху него. Torrent си прави

проверки и ще открие ако някъде има повреден блок, ще го поправи и ще издърпа каквото не е

издърпано.

 

Иначе по-добре си изтегли макия linux patch (7MB) и вземи цялата win версия на doom3 от warez.ru

Link to comment
Share on other sites

@14496 оки ще пробвам това довечера, а за фаила пишеше, че се е свалил 100%

@Shiro ми пишеше Пентиум на 1Гхз или еквивалент на АМД, 256 рам, 64мб видео и май това е всичко

Link to comment
Share on other sites

@empty soul преди да пиша тук се запознах първо с това което ми даваш като линк, а и с още доста други.Така че смятам че забележката ти е неумесна!

Link to comment
Share on other sites

Исках просто да помогна. Незнам как точно съм ти дал повод да мислиш, че ти правя забележка. Може би от самото начало не си си обяснил проблема достатъчно точно?

Ако искаш да си инсталираш демото, не ти трябват никакви допълнителни файлове, освен doom3-linux-1.1.1282-demo.x86.run.

 

Ако искаш да играеш на пълната версия на играта, ти трябват тези файлове -

pak000.pk4, pak001.pk4, pak002.pk4, pak003.pk4, pak004.pk4 и doom3-linux-1.1.1282.x86.run.

 

 

Въпросните файлове можеш да си ги набавиш от уиндоус версията за играта, която я има и на нашият сървър, без последния.

Дано не съм те засегнал по някакъв начин отново, че този път вече няма да го преживея :).

Link to comment
Share on other sites

@empty soul извинявай за реакцията :).Само да отбележа че не ми се свалят сума ти ЦД-та само за да я играя.Ако я има плз по некъф начин да направим далаверата с тия файлове

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...