Jump to content
BulForum.com

На колко години си?


На колко години си?  

18 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Много често съм се питал този въпрос като съм ви чел бисерите. Понякога имам горчивото усещане, че на всички съм ви батко.

Та да видим сега, черно на бяло.

Link to comment
Share on other sites

Много често съм се питал този въпрос като съм ви чел бисерите. Понякога имам горчивото усещане, че на всички съм ви батко.

Та да видим сега, черно на бяло.

Като гледам и твоя вот наистина си ми батко - на 15 съм ;) :P :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

Имаше такава тема,имаше и такава анкета.

Защо не ползвате режим "Търсене",бе хора... :confused

Link to comment
Share on other sites

Имаше такава тема,имаше и такава анкета.

Защо не ползвате режим "Търсене",бе хора... :confused

 

След като е така, извинявам се и призовавам модераторите ако сметнат за необходимо да изтрият темата. Няма да се сърдя :cry

Link to comment
Share on other sites

По-лесно е вместо да пускаш такива ъпсуртни теми да си напишеш в инфото на колко си.Има специална графа за рожд.ден.И като ти дойде рожд.ден някой юнак като тебе ще пусне специална тема,за да ти го честити,въпреки че имаш 50 поста.

Link to comment
Share on other sites

По-лесно е вместо да пускаш такива ъпсуртни теми да си напишеш в инфото на колко си.Има специална графа за рожд.ден.И като ти дойде рожд.ден някой юнак като тебе ще пусне специална тема,за да ти го честити,въпреки че имаш 50 поста.

 

 

А най-лесно е като не ви интересува някоя тема, да не я отваряте, нали.

Или смяташ, че тук е разрешено да се пуска само това, което ТЕБ те интересува. Това май ни е национален синдром.

Ако помислиш, ще се сетиш, че като си напиша в инфото на колко години съм, това няма да ни даде процентна "разбивка" за средната възраст на участниците във форума.

И както казах, ако модераторите сметнат - да трият. Дотогава единствено важно е че има хора, които гласуват в анкетата, значи им е интересна.

И ако още някой реши да ми мрънка - да ми пише на лични бележки, другите не са длъжни да ни "слушат".

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...