Jump to content
BulForum.com

Търся Nokia 6310


Recommended Posts

Купувам Nokia 6310 или 6310i. Да е запазена, в добро състояние и без забележки. До 170лв или до 200лв за "i" варианта.

 

Също така да не е от магазините по Руски и по центъра щото ги знам всичките и не са удовлетворителни.

 

 

Чавдар Ангелов

Link to comment
Share on other sites

Купувам Nokia 6310 или 6310i. Да е запазена, в добро състояние и без забележки. До 170лв или до 200лв за "i" варианта.

 

Също така да не е от магазините по Руски и по центъра щото ги знам всичките и не са удовлетворителни.

Чавдар Ангелов

ВИж в Jeff на Абаджийска имаше една 6310 за 175лв мисля беше. Добре изглеждаше на външен вид ;-) Лично мнение, трудно ще намериш защото и аз си търся от 1 година и няма и няма. Никой не ще да се раздели с таз машина.

Link to comment
Share on other sites

Еми нормално .. супер велик телефон е това. Един колега имаше такъв, ще го питам дали случайно не го продава.

Другия вариянт е 6230, според мен си е достоен наследник.

Link to comment
Share on other sites

Еми нормално .. супер велик телефон е това. Един колега имаше такъв, ще го питам дали случайно не го продава.

Другия вариянт е 6230, според мен си е достоен наследник.

Ако имаш и друг познат, питай и него. Казвам го най-сериозно. И аз от близо година искам да "ъпгрейдна" моята 6210 с 6310i, ама който си има, не си го продава, факт.
Link to comment
Share on other sites

Мдам, и аз точно за това си търся де, ъпгрейд на 6210...супер е 6210-ката ама е много 'кекава'. Гаси се сама от време на време като я понатисна малко в калъфа. А 6230...само не от БГ. Сепер бъгави са...иначе е пълна с екстри...и кара 2-3 дни батерията ;) за разлика от 6310 който кара 2-3 пъти повече. Това последното е от човек който си продаде 6310-ката /БЕЗ ДА СЕ ОБАДИ...мръсник/ и си зе 6230 и сега се оплаква.

Link to comment
Share on other sites

Мдам, и аз точно за това си търся де, ъпгрейд на 6210...супер е 6210-ката ама е много 'кекава'. Гаси се сама от време на време като я понатисна малко в калъфа. А 6230...само не от БГ. Сепер бъгави са...иначе е пълна с екстри...и кара 2-3 дни батерията  ;) за разлика от 6310 който кара 2-3 пъти повече. Това последното е от човек който си продаде 6310-ката /БЕЗ ДА СЕ ОБАДИ...мръсник/ и си зе 6230 и сега се оплаква.

 

Абе да та питам тая 6230 ЗУУМ има ли щото маи няма

Link to comment
Share on other sites

Моя човек си го е продал...

6230 няма зуум, иначе батерията кара нормално дълго за телефон с цветен дисплей :) Аз си го взех от мтел моя и до сега нямам оплаквания, много добре се държи.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...