Jump to content
BulForum.com

Remote Administrator v2.2


red^shark

Recommended Posts

Потърсих с търсачката но не намерих такава теми и затова реших да постна. Искам да попитам как точно се прави така, че да мога да гледам друго пц какво прави. Пиша му ИП но ми изписва че не може да се конектне. Какво тоочно трябва да направя за да стане?

Благодаря ви предварително!!!!

Link to comment
Share on other sites

Потърсих с търсачката но не намерих такава теми и затова реших да постна. Искам да попитам как точно се прави така, че да мога да гледам друго пц какво прави. Пиша му ИП но ми изписва че не може да се конектне. Какво тоочно трябва да направя за да стане?

Благодаря ви предварително!!!!

Ми 1во трябва да сте от 1 мрежа и да имате пинг,после този към който искаш да се свържиш трябва да направи сървър и ти после избираш как да се сържиш (Full control,View only и т.н ) И също така ако сървъра има парола трябва да я знаеш естествено ;) :) :D

Link to comment
Share on other sites

А как да направя съсвъра,за да се свържа? Има пинг, знам пас-а и сме от 1 мрежа.

Link to comment
Share on other sites

А как да направя съсвъра,за да се свържа? Има пинг, знам пас-а и сме от 1 мрежа.

Ако ти искаш да влизаш в неговия компютър значи той трябва да направи сървър - доколкото си спомням правеше се някъде от Start menu -> Remote Administrator viewer -> Start new server (Не помня много хубаво,но нещо от този род беше) И след като той е направил сървър долу отдясно до часовника трябва да се появи едно синьо мониторче,а когато ти влезеш то става червено (Ама т'ва са подробности...) ;) :P :D :)

Link to comment
Share on other sites

http://warezru.veno.biz/invision/index.php...c=6512&hl=admin

http://warezru.veno.biz/invision/index.php...c=7039&hl=admin

tova samo v zaglaviata za "admin" (filtrirano ot men , inache ima i drugi)

ta kak kazvash uspya hem da tyrsish , hem da ne namerish (kaji i az da se naucha :( taka)

Mnogo si losh s choveka be maina,moje puk da nemoje da se opravia

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

айде някой да каже какъв е пътя до Settings for Remote Administrator server в Win98 среда, че аз вече нямам нерви тук :angry1

 

определено не е този C:\Windows\system32\r_server.exe /setup

Link to comment
Share on other sites

ave samo si ka43vate remoota pita za parola i gotovo

kvi sa tiq new server nz si kvo to pri seki restart si ssedi dolu v taskbara server vklu4en

a pak za da se conect davash na remoote administrator viewer i tam connect to i pi6e6 ip to i si gotov pi6e6 parola ako ima i tva e

i nee zadaljitelno da ste ot edna mreja

az sa svarzvam s koi to si iskam na ggbit sam svarzvam se s evrocom s visio s

edin karlovski dostav4ik na inet

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

За да не отварям нова тема - пиша тук.

 

Възможно ли е от компютъра ми в софия, който е без реално IP (IP-то е на рутера в квартирата), да поема чрез софтуер подобен на RAdmin контрола над компютъра в Пловдив - ковчега е към кейбълтел, тоест мисля, че е без реално IP. (Писна ми по два часа да се обяснявам в кюто на майка ми к'во да прави)...

 

Също така можете ли да препоръчате подходящ софтуер за целта?

Link to comment
Share on other sites

За да не отварям нова тема - пиша тук.

 

Възможно ли е от компютъра ми в софия, който е без реално IP (IP-то е на рутера в квартирата), да поема чрез софтуер подобен на RAdmin контрола над компютъра в Пловдив - ковчега е към кейбълтел, тоест мисля, че е без реално IP. (Писна ми по два часа да се обяснявам в кюто на майка ми к'во да прави)...

 

Също така можете ли да препоръчате подходящ софтуер за целта?

 

 

VNC -> http://www.realvnc.com/

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...