Jump to content
BulForum.com

standby на Motorola C380/C385


ROBIN

Recommended Posts

В информацията за този телефон от mobilebulgaria.com дават време на разговор 10ч, време на готовност 770ч. В gsmarena.com му дават 275ч / 5ч20мин. Нека някой които има този телефон да каже колко време му държи горе-долу батерията, защото си търся евтин телефон с максимално издръжлива батерия. Този ми харесва.

Link to comment
Share on other sites

Точно този нямам, но имам опит с подобни на него. По принцип данните за издържливост се дават при идеално покритие и плътност на мрежата и за съжаление не винаги се покриват с реалностите. Този е с цветен дисплей, полифония и др. така, че можеш да очакваш доста по-малко в реални условия (с батерията, която е дадена - Li-Ion 860 mAh). Ако някой има точно този модел - ще каже колко точно по-малко. Ако почукваш и малко игри - още по-малко. :D

Link to comment
Share on other sites

Imam takav GSM C385!Zaredih tel to4no sled 1 sedmica.No sam na Prima i ne govorj mnogo+sms-i!Taka 4e ne pove4e ot 275 4asa o4akvam da kara bateriata!No ina4e za tij pari-185 lw telefonat e dosta dobar pone za men.Ima dosta funkcii,koito o6e ne sam razu4il:)Zasega sam dovolen!A,samo da kaza,4e bateriata e 860 mah<za6oto mai ima i po-malka-6oo mah.Taka 4e gledaite predvaritelno bateriata kakva e! ;)

Link to comment
Share on other sites

Offtopic: Какъв е този сайт GSMARENA.NET? Съществуващ ли е щото на мен не ми го отваря?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...