Jump to content
BulForum.com

Кое е най-якото детско, което сте гледали? :)


FiXeR

Recommended Posts

  • Replies 661
  • Created
  • Last Reply

;) Оооо, не си единствен! И аз съм му луд фен. btw ако не си забелязал в Warez-а има всички епизоди на Batman The Animated Series, Gotham Knight и Batman Beyond

 

А сега ето нещо за всички стари фенове на Мишел Ваян (Michel Vaillant) :D

http://free.datacom.bg/dwnld/young_jedi/Mi...t%20%281%29.mp3 :punk

Link to comment
Share on other sites

преди кат бях малък по канал 1 даваха едно мноо яко детско с кукли (май беше фернско)за някво блато.Много беше яко ама не помня как се казва.Имаше един блатен плъх дето само повтаряше "гадост и зараза".

Разследванията на Хлорофил! :closedeyes:

И не казваше гадост и зараза, а миазми и зарази (елегантния - познахте ли ме)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък много се кефех на Костенурките нинджа :punk

А от картоона наи се кефех на Ед , Едд н Еди Просто ми харесват някакви кретенщини :D

А, сещам се и за Мъпет шоу. Ами кукли като жабока Кермит , плъха Ризо и проче винаги ме забавляваха :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nai zaribenata animaciq koqto sum gledal e teeage mutant ninja turtles.ima sq nqkvi novi serii ot 2003 godina v wareza i e super zaribeno.v ftp-to sum ka4il sezon 2 vupreki 4e pove4eto serii lipsvat.

kazvam vi nqma da sujalqvate ako go gledate

Link to comment
Share on other sites

nai zaribenata animaciq koqto sum gledal e teeage mutant ninja turtles.ima sq nqkvi novi serii ot 2003 godina v wareza i e super zaribeno.v ftp-to sum ka4il sezon 2 vupreki 4e pove4eto serii lipsvat.

kazvam vi nqma da sujalqvate ako go gledate

 

da naistina e mnogo qko

kato malka samo tva gledah - mnogo ma radva6e

te kolko sezona sa?

Link to comment
Share on other sites

Розовата Пантера, Том и Джери - тва са според мен хитове в жанра!

 

А какво ще кажете за "Мечето Ръкспин"? Някои помни ли го?;-)Помните ли Туибъл,Туанг и Негово Гадно Превъзходителство - герои от този детски мулт.сериал?

Link to comment
Share on other sites

Otkade da zapo4na prosto:

 

Teenage Mutant Ninja Turtles

Pif i erkul

Michel Vaillant

Voltron The Defender of the Universe

Sabre Rider and the Star Sheriffs

Beast Wars transformers

Inspector Gadget

Swat Cats

The Centurions

Captain Planet

Biker Mice From Mars !!!

Tom & Jerry

Dexter's Lab

The Smurfs

The Flintstones

The Terrible Thunder Lizards

Teddy Ruxpin - ludo film4e

Chip & Dale

Gummi Bears

Uncle Scrudge

Spider-Man

The Mask

Doktor Zlobul

Ed, Edd n Eddy

Samurai Jack

Powerpuff girls

South Park

Happy Tree Friends :punk

Power Rangers & Power Rangers Zeo - edno vreme bqha mnogo zaribeni

 

aaa zabravih i palnometrajnite:

Powerpuff girls the Movie

Ice Age

Finding Nemo

Treasure Planet

The Lion King - vsi4ki 4asti

Garfield The Movie

Shark Tale

 

:beerchug

Link to comment
Share on other sites

btw ima i edno mn. qko igralno erial4e AQUILA :)

za edni lapeta deto nabaraha edna izvanzemna letq6ta ma6ina... i nakraq na seriala cql korab nabaraha! :D

Aquile zna4i OREL v prevod ot latinski ;)

Link to comment
Share on other sites

Ну погоди, Том и Джери, Филмчетата с Бъгс Бъни. Като бях малък ми харесваха тези филмчета. Брат ми е на 6 и покрай него пак ми се случва да ги гледам. На него много му харесва егно японско детско- Yu Gi Oh.

Link to comment
Share on other sites

Знам какво значи Aqiula занимавам се с биология. Какво е това филмче, къде и кога го дават.

Link to comment
Share on other sites

Оха! 'Сички филмчета от КартуунНетуърк са разбиващи. Само не ми харесва тъпото Скуби Ду. Иначе от малка в детската градина помня ни пускаха Том и Джери.

Красавицата и Звяра ми е също сред фаворитите(малко си поплкавам на него :cry ) По едно време се бях зарибила да гледам всички анимационни що са на варез-а,ама мързелът какво ли не прави :lol:

Link to comment
Share on other sites

Знам какво значи Aqiula занимавам се з биология. Какво е това филмче, къде и кога го дават.

Даваха го преди няколко години по Канал 1. Мисля че беше австралийско, ако не трябва да е било канадско. Много готино беше.

 

Имаше и едни Бягство от Юпитер, и после Завръщане на Юпитер... И едно Огледалце-Огледалце пуснаха след тях.

Link to comment
Share on other sites

пък аз си спомням като бях малка по Канал 1 даваха едно много яко детско.ставаше дума за някви деца,които заминават за някав изгубен град - нещо като Ел Дорадо или подобен и...не си спомням кво точно правеха там ама летяха на гърба на един кондор.тва май беше няква огромна птица много готина а тогава тва ми беше любимото филмче. :woot :punk сега убийте ме не мога да се сетя как се казва. :blink: ако някой се сети да вика

Link to comment
Share on other sites

пък аз си спомням като бях малка по Канал 1 даваха едно много яко детско.ставаше дума за някви деца,които заминават за някав изгубен град - нещо като Ел Дорадо или подобен и...не си спомням кво точно правеха там ама летяха на гърба на един кондор.тва май беше няква огромна птица много готина а тогава тва ми беше любимото филмче. :woot  :punk сега убийте ме не мога да се сетя как се казва. :blink: ако някой се сети да вика

http://warez.ru:8083/animation2/The.Myster...of.Gold.(1982)/ ;)

Тайнствените Златни Градове! Uploaded_by_Veli :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...