Jump to content
BulForum.com

Кое е най-якото детско, което сте гледали? :)


FiXeR

Recommended Posts

Напомня ми ужасно много на Itchy&Scratchy от Семейство Симпсън

 

Разбирай колко ниско са паднали продуцентите...да копират от друг sitcom, пък бил той и най-култовият, и то не нещо генерално, а ебавката с Tom & Jerry...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 661
  • Created
  • Last Reply

Незнам за другите детски, но като бях малък даваха едно детско! Казваше се Мариан Първата или нещо подобно! Беше много яко и сега търся да си го драпна от някаде, но все още нямам касмет :(, ако можете да помогнете ще съм благодарен!!! :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

ейй волтрон..тва беше супер яко :)

Няма такова няма и да има майна...уникално детско :Р още си паза играчката...супер як transformer на Волтрон "Пазителят на Вселената"

 

voltron.jpg

Link to comment
Share on other sites

Абе имаше едно детско мисля че се казваше Transformers.Ейййй начи тфа ми е любимото детско за сички времена.Накой няма ли някое линк-че или някой епизод на компа да ги сподели с мен :)

Link to comment
Share on other sites

Абе имаше едно детско мисля че се казваше Transformers.Ейййй начи тфа ми е любимото детско за сички времена.Накой няма ли някое линк-че или някой епизод на компа да ги сподели с мен :)

Tyk или Tyk ....

Link to comment
Share on other sites

Е мерси.Аз му бях забравил цялото име и не можех да го намеря.Таман ша си поопражнявам английския :) :punk

"Beast wars Transformers" Huh kato bqh na 15 me kefe6e mnoo i sq mi e ostanalo v pametta i kat se setq... Vse pak tova be edno ot pyrvite qki kompiutarni animacii

Link to comment
Share on other sites

"Beast wars Transformers" Huh kato bqh na 15 me kefe6e mnoo i sq mi e ostanalo v pametta i kat se setq... Vse pak tova be edno ot pyrvite qki kompiutarni animacii

Мда много здраво детско :punk :D

Link to comment
Share on other sites

Има много които са ми харесвали, а да си призная и ся гледам от време на време. Особено като пусна Cartoon Network. Някои от любимите ми са:

"Courage the cowardly dog"

"Road Runner & Wilie The Coyote"

"The Foghorn Leghorn" - на Looney Tunes с онова голямото пиле (и изобщо почти всичко на Looney Tunes)

"The Grim adventures of Billy and Mandy"

"The Pink Panther"

"Ну, погоди" - преди повече ме кефеше, ся не толкова.

и още мн. други.

Link to comment
Share on other sites

Ней а какво стана с Мариан Първата??? Помогнете де, това детско също си заслужава!! Ако някой знае от къде мога да си го намеря ще съм много благодарен!!

Link to comment
Share on other sites

Приключенията на Чоко и Боко :D
Ей дърто дърто :devil Как се казваше комикса в "ДЪГА" с пчелата и призрака археолози (всичките ми списания останаха в стария апартамент). Беше уникален комикс.
Link to comment
Share on other sites

А така като ги изброявате няма ли да е хубаво и да давате по някой link към детското, за да знаем от каде да си го драпнем! :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ice Age i Ice Age 2: The Meltdown :)

 

Чесно да си кажа на мен не ми харесаха 2-те поредици на Ice Age!! А едно от детските които си спомням, че ми харесаха беше Atlantis: The Lost Empire ! Гледайте го няма да съжалявате! :)

Link to comment
Share on other sites

Atlantis : Milo's return също е много добро :)

Link to comment
Share on other sites

Corpse Bride , The Nightmare Before Christmas, ako могат да се наречат детски

Link to comment
Share on other sites

Абе ния хубаво ги изброяваме, но няма ли тея от локалния на евроком да вземят да качат някой детски :excl: :excl: :excl:

Иначе и аз съм се забавлявал с Костенурките Нинджа и Том и Джери! :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...