Jump to content
BulForum.com

Тенис на маса-хилки???


[GM]MASSKED

Recommended Posts

Всеки уважаващ себе си спортен магазин.

Edit: В Метро се съмнявам че ще бъдат много хубави и качествени.

Link to comment
Share on other sites

Всеки уважаващ себе си спортен магазин.

Edit: В Метро се съмнявам че ще бъдат много хубави и качествени.

Един приятел си взе от Метро хилка "Tibhar" преди 1 година и е много доволен от нея (той е доста запален по този спорт и играе редовно такаче...) ;)

Link to comment
Share on other sites

Всъщност щом задаваш този въпрос значи не си толкова запален по този спорт.Аз доста игАаех преди,но за теб ще е най-подходящо да идеш до Метро и да си вземеш една хилка Актив.евтини са,не са супер добри,но и ти явно си лаик,значи ще ти свърши работа.А няма смисъл да дадеш доста пари за хилка,с която ще играеш на ламаринени маси в махалата или нещо подобно.

Link to comment
Share on other sites

Ако искаш нещо професионално, потърси някой който тренира, щото профитата не си купуват хилки от магазина. Купува се дървената част отделно и гумите се лепят. Само за сведение, комплекта хубави гуми на Tibhar да речем, струва минимум 60лв и нагоре докъдето ти се дават пари :) За дървото мисля че пак там се въртяха цените, доколкото си спомням. Ако си решил да хвърляш пари за хилка, обади се за да те заведа при хора дето могат да те снабдят с въпросните компоненти за качествена хилка :) Другия вариант е, ако си начинаещ, е да си вземеш някаква хилка от сорта на GoldCup, някъв евтин Tibhar или Donic.

Link to comment
Share on other sites

Аз се сетих и за още един спортен магазин на "малката главна" отляво се пада и е едно тясно магазинче - вътре продават и фитнес уреди и разни химий ;) Там също съм виждал хилки едно време...сега незнам

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...