Jump to content
BulForum.com

вицове, забавни историйки, лафове


Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

-Тате,майка ти да еВа!

-Как ще еВеш майка ми бе?!!?!?!

-Ми ти как еВеш мойта?!

Link to comment
Share on other sites

Вуте:

- Знаеш ли че сега, при капитализма вече нема ала-бала.

По-рано, каквото само приказвахме сега че требе и да го праиме.

- Еба го. Я толкова пцувах сега дали че моем толкова да ебем...

Link to comment
Share on other sites

Тема в любимия на всички ни форум Тийнпроблем, озаглавена "Свирки и диети" :]

 

трябва да има няква връзка, аз откакто почнах да правя свирки отслабнах доста

 

Гълтай... ще направиш и релеф така

 

хаха!

Edited by Blitz_krieg_1941
Link to comment
Share on other sites

 

Йооооо, е***и отсвирените тийнове... като четох и направо се залях от смях... май за тук Ъпсурт са написали фразата "Тая плюе, а оная гълта.." :wir :bgrin: :woot

Link to comment
Share on other sites

:laughing: :laughing:

бай брадър

приеми този съвет

 

плюи си на гъза и се върти в кръг

 

Хахахаххааахха :lol: :lol: Тва е от същия форум

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Датчанин отишъл на почивка в едно затънтено селце. Почерпили го с шнапс домашно производство. Като изпил една чашка той прибледнял, позеленял и преплитайки език попитал:

- Колко градуса е това чудо?

- Колкото до градуси,- казал домакинът,- не знам. Но знам, че една бутилка е достатъчна за дванайсет побоя и едно убийство...

Link to comment
Share on other sites

Какво е общото между соята и вибратора... и двете са заместители на месото.

Link to comment
Share on other sites

Доскучало му на Адам в Рая и се оплакал на Господ. Дълго мислил Господ и накрая казал: - Мога да създам една жена да ти прави компания. - Какво е това "жена"? - попитал Адам. - Ами - отговорил Господ - това е едно изключително красиво, интелигентно, мило и нежно същество. Тя ще се грижи за теб, ще те обича, ще те подкрепя, ще изпълнява всяко твое желание. - Чудесно, направи ми жена - казал Адам. - Но това ще ти коства доста. Ще трябва да използвам една ръка, един крак, едно око и едно ухо от тебе за да я създам. Замислил се Адам и казал: - А за едно ребро какво мога да получа?

Link to comment
Share on other sites

Американска и японска фирми си организират състезание по гребане. Японците печелят с преднина от една миля. Американците наемат хора, които да анализират случилото се и да го обяснят. Анализът сочи, че японците имат един управляващ и седем гребци, докато американците имат седем управляващи и един гребец. Американците незабавно преструктурират отбора. Един става главен управляващ, шестима са съветници по управлението и един гребе.

Във втората гонка японците печелят с преднина две мили. Американската фирма уволнява гребеца.

Link to comment
Share on other sites

Иванчо в аптеката:

- Дайте ми книгата за оплаквания. Презервативите ви се късат много лесно!!

Зад него един пенсионер:

- Допиши, моето момче, огъват се и се изхлузват!!!

Link to comment
Share on other sites

- Тате, а ти какво си искал повече - момче или момиче?

- Сине, аз исках само да си изкарам хубаво...

Link to comment
Share on other sites

още 1 весела тема от тиннпроблем...

 

Приатали огромен проблем...Седя си аз и си гледам пр0н , но изведнъж в стаята влезе котарака и ме видя !!! Сега лежи тук на леглото до мен и аз му говоря , а той не ми обръща внимание ?! Какво да правя ? Кажете бързо бързо докато не съм го загубил като приатал Think

>>click<<<

Link to comment
Share on other sites

Пак от Тийн-а:

 

И какво стана в крайна сметка Sum41 са пънк, а пънка е разклонение на метАла, нали?

П.П. Някой беше писал, че се пише метЪл... ...... мисля, че още в началното училище се учи проверката на подобне думи - метАл-метАлен, а не метЪлен! Така, че.............

 

:laughing: :lol: :laughing:

 

Това ми напомня на една позната "баш" метълка:

-А фланелка на Iron MAiden откъде да взема? Някой МЕТАЛЕН магазин? xD

Edited by Blitz_krieg_1941
Link to comment
Share on other sites

[offtopic]

Хора, спрете се моля ви! Темата не е за линкове в тийнпроблем, а за вицове. Като държите толкова много да популяризирате сайта - може да прегледате тази тема и да пускате коментарите си там. Моля престанете да "замърсявате" тази тема. Нека спазваме форумна хигиена!

[/offtopic]

<ontopic>

 

Пътува си ТИР-аджия. Качва някаква стопаджийка. Момичето се оказало общително и се опитало да проведе разговор:

- Погледнете - какви прекрасни, тучни поляни!

- Треволяк да го еа...

- Погледнете - какви прекрасни планински склонове!

- Камънак да го еа...

Момичето се видяло в чудо... зачудило се и повдигнало нагоре блузата си.

- Курволяк да го еа...

Link to comment
Share on other sites

Това ми напомни за един виц:

 

Седят двама сисадмини на пейка в парка и зяпат минаващите.

- Ииии, глей тая к'ви properties има! - рекъл единия.

Другия, след като мернал здравеняка до въпросната мацка, уточнил:

- Е, да, ама е read only.

Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

...

- Я, той бил цветен! - казал сисадмина, след като забърсал праха от монитора...

 

 

Сори за оффтопика, обаче това е първия виц за хакери, който ми хареса... Браво. Мерси!!!

Edited by casperpld
Link to comment
Share on other sites

Ето един расистки виц :lol:

 

Новодошъл в ЮАР бял отишъл на кино. Отишъл на първия етаж и що да види - целият етаж пълен с негри.

Седнал той на свободна седалка, а онзи до него:

- Хей, ти май си нов?

- Да.

- Не виждаш ли, че тук всички сме негри, върви на втория етаж! Там са белите!

Качил се той горе и седнал на свободно място. След време му се допикало.

- Извинете, къде е тоалетната?

- Ти май си нов?

- Да.

- Ами нали си на вторя етаж, върви се изпикай през балкона. Долу всички са негри!

Послушал го той, и докато пикал се чуло:

- Хеей! Ти май си нов?

- Да.

- Ами разтръскай го малко, не съм само аз негър тука!

 

 

 

и тоя е веселяшки :lol:

 

Един човек много се ядосал на някакъв негър, и решил да го убие. Навил се да го блъска с колата си. Чакал, чакал го на една улица, и по едно време негрото излиза. Пича - газ с колата, блъска го, негрото чупи предния прозорец на колата и влиза в купето, целия се потрошил и го пращат в болница.

Съдят негъра за влизане с взлом. Обаче негрото оживяло. Белия се ядосал много и решил пак да го блъсне, дано тоя път го убие. Негърът точно излезнал от болницата и белия пак с колата, газ, и го блъснал. Тоя път негърът разбил предното стъкло, минал през купето на колата и излезнал през задното стъкло. И пак в болница. Съдят негъра за влизане с взлом и опит за бягство. Негърът пак оживял. Белия вече много се ядосал и твърдо решил да го убие. Излезнал негърът от болницата, и белия пак с колата, гаааз, блъснал го. Негърът, от удара, влиза през предното стъкло, минава през купето, и излиза през задното стъкло. Обаче белия за да е сигурен че го е убил, слезнал от колата да провери, и гледа негърът още жив. Ядосал се белия, взел една отверка от колата и като го започнал с отверката, ръгал, ръгал, направил негъра на дупки, и най-накрая го убил.

Съдят негъра за влизане с взлом, опит за бягство и самоубйство по особено жесток начин.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...