Jump to content
BulForum.com

какво ще направите ако ви ..........


tantramantra

Recommended Posts

За 24 часа нищо не можеш да направиш следователно е излишно въобще да правиш нещо, защото нито ще го започнеш, нито ще го свършиш. А и защо трябва се занимаваш управлението на някаква плането като можеш да си мързелуваш на писи-то и да си плямпаш по форумите? :)

Link to comment
Share on other sites

За 24 часа нищо не можеш да направиш следователно е излишно въобще да правиш нещо, защото нито ще го започнеш, нито ще го свършиш. А и защо трябва се занимаваш управлението на някаква плането като можеш да си мързелуваш на писи-то и да си плямпаш по форумите? :)

Съгласен ;) :P :D :lol: :rolleyes: B) :)

Link to comment
Share on other sites

Като се замисля е невъзможно сам човек да управлява цялата планета за 24ч. :wacko: Просто няма да се справи с всичко, стига това да не се ограничава до няколко по-малки цели...

Какво бих направила? Ще се опитам да възстановя мира между самите държави, но не ми се вярва, че това ще реши проблема... Някой ден отново ще изникне някоя ненужна и глупава война... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Ако ви дадат да управлявате цялата планета за 24часа какво ще правите.Кажете , а аз после ще ви кажа :D

Ще си осигоря втори мандат за повече време и ще направя доста реформи,ще спра войните,ще премахна расовата дескриминация и т.н.Обаче за тези неща и 1 живот не стига. ;)

Link to comment
Share on other sites

циганите на сапун и луканка които да отидат в Сомалия

пък през тва време ако искаш мойш използваш намалението като шеф на NASA да са разбиеш в някой кратер на луната

Link to comment
Share on other sites

Ами глупава работа.24 часа и цяла планета ще управлявам-твърде наивно и същевременно невъзможно.НИщо няма да правя,ще продължа да се занимавам с това,което правя и сега.

Link to comment
Share on other sites

Ами глупава работа.24 часа и цяла планета ще управлявам-твърде наивно и същевременно невъзможно.НИщо няма да правя,ще продължа да се занимавам с това,което правя и сега.

вземи си поне парички за якия БАР ще са ти нужни за да стане здрв :music :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Nikoi ne moje da izkoreni umrazata , licemerieto ,jajdata za must i al4nosta ot horata . A puk da spre voinite , konfliktite i svetovniq terorizum e epten nevuzmojno poradi 1voto !!

Taka 4e ako az imam vuzmojnost da se dokopam do pove4ko vlast 1voto ne6to koeto 6te napravq e kato vsi4ki koito sa se dokopali do vlasta ( nqma zna4enie za koq 4ast na sveta stava vupros vski4ki hora s nqkakva vlast go pravqt) 6te si napulnq djob4eto !!! :woot

Samo 4e za razlika ot drugite s vlast (politici miliarderi i takiva ot toq sort)az 6te si pulnq djob4eto samo 24 chasa :) i posle 6te se otteglq.

Link to comment
Share on other sites

Богато въображение имате, ама темата е малко проста(sorry за лошия език).

А бе хора т'ва може ли да се нарече тема или просто набирате постове.

:punk всъщност макар че аз я писах :angry1 ми се струва че не се получи нищо интересно SORRY----аре затваряите я :punk :evil :evil

Link to comment
Share on other sites

Богато въображение имате, ама темата е малко проста(sorry за лошия език).

А бе хора т'ва може ли да се нарече тема или просто набирате постове.

DA NABIRAME POSTOVE EST. :P

Link to comment
Share on other sites

Като начало ще изготвя дългосрочен бизнес план с краткосрочно изпълнение (24 часа). Всички акции на Microsoft - на мое име, всички пари на Султана на Брумей - също. После ще подпукам акциите на Coka Cola. Стига да съм жив и здрав (което е най-важното за един човек) т'ва ми стига. Относно промяната на света към по-добро - като забогатея ще имам повече време да се занимавам с това.

Link to comment
Share on other sites

1:Пиватизация на някоя швейцарска банка

2:Строеж на най-голямият завод за сапуни "worldsoap" или нещо такова

3:Събиране на всички цигани и араби<начело с осама бин ладен и такива други хахори> с цел изготвянето на голямо количество суровина за завода

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...