Jump to content
BulForum.com

Музика, на която се разцепвате ;)

Recommended Posts

• 3 weeks later...
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Звученето и някои от акордите, и звуците, също ми звучат като Хелоуин. Може да е било популярно за периода.

• 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Оня ден Жоро (LifeFeel) пусна тва нещо във Фейса, трети ден се попиляваме от смях с него... И се разцепваме :laughing1:

• 1 month later...
On 12/4/2020 at 2:31 PM, RaptoR said:

Оня ден Жоро (LifeFeel) пусна тва нещо във Фейса, трети ден се попиляваме от смях с него... И се разцепваме :laughing1:

Ричардгир са епични унгарски идиоти. Музиката им е супер идиотска и едновременно с това - имат доста добри попадения. "Kad" например. Гледал съм им цели концерти и добре се справят на живо.

Иначе днес разбрах, че е починал Алекси Лайхо, който може би освен @charmock може би няма да има много други които го знаят. Та в негова памет едно от най-любимите ми техни парчета:

Edited by Antares
10 hours ago, Antares said:

Ричардгир са епични унгарски идиоти. Музиката им е супер идиотска и едновременно с това - имат доста добри попадения. "Kad" например. Гледал съм им цели концерти и добре се справят на живо.

Иначе днес разбрах, че е починал Алекси Лайхо, който може би освен @charmock може би няма да има много други които го знаят. Та в негова памет едно от най-любимите ми техни парчета:

Вчера бях потресен като прочетох, че е починал. Разбрах, че е имал сърдечни проблеми от доста години. Снощи със синът ми сме слушали няколко часа Children Of Bodom в негова памет. 

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

НА КОЛЕНЕ :)

ЕДИТ - заради тоя микс първи проблем с комшии от 15 години - "Той работи в ДАНС, внимавай!" :gangstah:
Направо се притесних - ДАНС with me - спомени отпреди седмица :)