Jump to content
BulForum.com

Колко често се бръснете?


През колко време играе бръснача?  

174 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Фотоеопилацията,доколкото съм вещ в дебрите на разните козметични салони и контактите си с жени/не половите контакти/ се прилага на малка площ,скъпа е,май е леко болезнена и не е води до трайно обезкосмяване.Между другото аз като се обръсна се чувствам малко зле един ден след това.Някак си се чувствам непълен.

Link to comment
Share on other sites

Фотоеопилацията,доколкото съм вещ в дебрите на разните козметични салони и контактите си с жени/не половите контакти/ се прилага на малка площ,скъпа е,май е леко болезнена и не е води до трайно обезкосмяване.Между другото аз като се обръсна се чувствам малко зле един ден след това.Някак си се чувствам непълен.

ми такава е и според мойте сведения.

друг вариант е електродепилация - подобно ама с ток изгарят фоликулите на космите. е тва вече си боло болезнено, но за сметка на това неприложимо при гъсто окосмяване защото се прави за всеки косъм поотделно. и пак се събират много цифри една до друга при плащането. на всичко отгоре и тя не е прекалено трайна.

затуй самобръсначката и тва е! а ако пропуснеш решаваш, че брадат си по-симпатичен :)

Link to comment
Share on other sites

Я да видим дали аз съм най-големия противник на ежедневното бръснене :)

 

П.П.

За лицевото окосмение говорим  :rolleyes:

 

xaxa malko me suymnqva! az su6to ne go ponasqm! staa6 rano spi ti se, gleda6 nqkuv v ogledaloto ama ti e o6te malko razmazan i neoformen, i v sledva6tiq mig tekva kruv/ot porqzano da ne si pomislite drugo? i e super gadno spored men! inace ako ne se izbrusne6 po4va vsi4ko da te sybi da miri6e6, stava6 mazen i poludqva6@@@!!

Link to comment
Share on other sites

Всеки ден, мамка му ... Какво да се прави, работата го налага. Поне не съм особено брадат, което е плюс :)

 

Между другото ще вметна нещо за лазерната епилация. Момчета и момичета, не сте точно информирани. Това е наистина радикален метод, знам го (хи хи хи, няма да ви кажа от къде) .

 

Но наистина е скъпо и иска да се повтори , понякога и потрети манипулацията.

Болката е минимална - методът се състои в това да се загрее фоликулът на косъма до степен да се свари (умътрви) . А това става при 40-45 градуса С, тоест температура, коато на нас в Пловдив ни е до болка позната през красивите летни месеци, хе хе.

 

За цената - площ колкото кибритена кутия се почиства еднократно за около 40 лв, поне за толкова работи една дама в Тракия. По луксозните излъскани салони е мнооого повече. Но като се има предвид, че уредите са с цени от

15 000 лв нагоре, нормално е да е скъпичко. Но пък, пак повтарям, е радикално - прас-прас, след наколко месеца го потваряш и край.

 

Но това уви, не касае нас, мъжете, поне но отнешение брадата. Поради не знам какви причини не го препоръчват за лице, особено когато става дума за брада, която сме калявали, втвърдявали и сгъстявали с дългогодишно бръснене.

 

Ако на някой му е интересно, ще му дам линк на производители на такава техника, даже и в България правят (познайте кой - бивш военен завод, ех, мамка му ...)

Link to comment
Share on other sites

Всеки ден, мамка му ... Какво да се прави, работата го налага. Поне не съм особено брадат, което е плюс  :)

 

Между другото ще вметна нещо за лазерната епилация. Момчета и момичета, не сте точно информирани. Това е наистина радикален метод, знам го (хи хи хи, няма да ви кажа от къде) .

 

Но наистина е скъпо и иска да се повтори , понякога и потрети манипулацията.

Болката е минимална - методът се състои в това да се загрее фоликулът на косъма до степен да се свари (умътрви) . А това става при 40-45 градуса С, тоест температура, коато на нас в Пловдив ни е до болка позната през красивите летни месеци, хе хе.

 

За цената -  площ колкото кибритена кутия се почиства еднократно за около 40 лв, поне за толкова работи една дама в Тракия. По луксозните излъскани салони е мнооого повече. Но като се има предвид, че уредите са с цени от

15 000 лв нагоре, нормално е да е скъпичко. Но пък, пак повтарям, е радикално - прас-прас, след наколко месеца го потваряш и край.

 

Но това уви, не касае нас, мъжете, поне но отнешение брадата. Поради не знам какви причини не го препоръчват за лице, особено когато става дума за брада, която сме калявали, втвърдявали и сгъстявали с дългогодишно бръснене.

 

Ако на някой му е интересно, ще му дам линк на производители на такава техника, даже и в България правят (познайте кой -  бивш военен завод, ех, мамка му ...)

давай линка :confused

Link to comment
Share on other sites

az se brysna na sedmicata 1 pyt. 4estno da vi kaja ot bradata ne trq da se oplakvate we. drugo si e da bradqsa6 leki4ko na 3tiq den takova elegantno stoi krasivo qko. Az obi4am da si puskam bradi4kata primerno taka leko oformeno sys katinar4e nezakliu4eno bez mustak po 2 sedmici i posle go maham ne obi4am dylgi bradi takiva kato kosa da stavat da se griji6 prekaleno mnogo da e strije6 i podobni. Puskam si kato na Dmx :P taka slqto sys bakite i bradi4kata takiva liniiki. Awe obi4am da smenqm bradite pri4eskite :)

Link to comment
Share on other sites

Приветствам всякакъв вид болка! Ако имаше как, щях да пробвам :)

Ама няма как.

Но да не се отколняваме от темата. Някой знае ли дали все още има бръснарници? И то да не ги държи някой дядо с Паркинсон...ако ще се режа, ще се режа сам :)

Link to comment
Share on other sites

Приветствам всякакъв вид болка! Ако имаше как, щях да пробвам :)

Ама няма как.

Но да не се отколняваме от темата. Някой знае ли дали все още има бръснарници? И то да не ги държи някой дядо с Паркинсон...ако ще се режа, ще се режа сам :)

със сигурност се сещам за една- сигурно има и други.

кат слизаш от Герджика в посока Кършияка, завиваш надясно към новотела минаваш покрай гумицентъра, задния вход на автосервиз анастасов и малко след туй под кооперацията те ти го бръснарски салон. не знам обаче кой го държи и как бачка - тва ще разкажеш ти!

Link to comment
Share on other sites

Линкът съм го затрил някъде, но пазя адреса на една от фирмите -

 

ЕТ ГЕКОМ - София

Адрес:жк Люлин, бл.120, вх. В тел.(02) 9200675; GSM 099343919 факс: (02) 261030

Email: g_gradev@hotmail.com

Произвежда Козметична система за лазерна епилация "MasterEpil" с Nd:YAG лазер с удължен импулс на излъчване .

Цена - накъде към 20 000 лв, ако добре си спомням.

С тоя образ (Гради Градев) даже сме си писали преди време, когато в момент на махмурлук ми скимна да отварям салонче за производство на хубост и проучвах цените на оборудването.

 

P.S. А, ето подробно описание на няколко метода ...

http://magi.triada.bg/article.asp?topic=KR&id=KR296

Link to comment
Share on other sites

Олеле,не мога да повярвам.Мъже да обсъждат по между си през колко време се бръснат :D Това за пръв път го срещам :huh:

Иначе,сега няма да е лошо да си покоментирате някой друг сапунен сериал :D

 

 

П.П- Може и аз да се включа тогава :D

Link to comment
Share on other sites

на мен ми се налага да се бръсна всеки ден поради простата причина че искам да изглеждам 1 лицеприятно , 2 змията в къщи ме кара да го правя 3 необичам да изглеждам като сархош(пяница)

Link to comment
Share on other sites

Тези пари за уреда или за терапията?!?!?!

 

Иначе онзи ден се обръснах ( :) ) с гел на AVON. И съм супер доволен, такова лесно и приятно...айде да остане само лесно...бръснене досега не съм преживял :)

Link to comment
Share on other sites

Тези пари за уреда или за терапията?!?!?!

 

Иначе онзи ден се обръснах ( :) ) с гел на AVON. И съм супер доволен, такова лесно и приятно...айде да остане само лесно...бръснене досега не съм преживял :)

След като повечето се избръснаха вече можем да затворим темата :woot

Link to comment
Share on other sites

Аз се бръсна почти всеки ден. Добре, че брадата не ми е много твърда, и ако ме домързи, мога да пропусна един ден. Обаче си имам скрити козове в ръкава - жената работи в Жилет и само ме зарибява с новите продукти. Най-веселото е, че мине се не мине - хоп! "купих ти Мак 3 Турбо, на промоция са!", хоп! "Виж какво ти купих - новата серия афтършейв Storm Force, не е ли страхотна?". Изобщо съм една ходеща (и пахнеща:)) реклама на Жилет (хаха, ако някой си направи труда да погледне тази снимка от първата среща, аз съм вляво от PSYCHOSIS и на джобчето на фланелката ми има надпис Gillette :)).

Не, че не мога да се бръсна с Каро и сменяем Polsilver (Karaman ми навя спомени за доброто старо време;)), ама...

Абе, една умна жена (моя учителка) казваше: "В една порядъчна къща мъжът трябва да си бръсне брадата, а жената - краката". Е, за краката сега има и други технологии, ама принципът е важен!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...