Jump to content
BulForum.com

Колко често се бръснете?


През колко време играе бръснача?  

174 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Рядко. Ама много рядко. Мързела е голяма болест :(. Само като ще излизам при по особени обстоятелства се бръсна. Това говорим за лицето ;). За други места зависи :D.

Link to comment
Share on other sites

Лелее, как мразя да се бръсна .... налага ми се да го правя през три, четири дни, щото иначе ставам бушмен. Ама понякога мързелът надделява над чувството ми за благоприличие и се оставям да буренясам :)

Link to comment
Share on other sites

И аз мразя да се бръсна,не само от мързел,просто мразя.Обикновено се бръсна през 6-7 дена и на шестия,седмия ден вече съм брутален,но пак добре,че нямам супер гъста брада,иначе щях да съм като поп.Но дори когато се бръсна не се бръсна гладко :woot

Link to comment
Share on other sites

Аз се бръсна на 2-3 дена. Навит съм да си направя катинарче но с тая брада като циганска ограда.....

Link to comment
Share on other sites

То аз с мойта брада съм си като без брада. (все повече осъзнавам, че това си е предимство) Бръсна се по веднъж седмично, а ако ме домързи и по-рядко. Не мога да брадясам толкова, че да ме е срам да изляза небръснат. Но пък ако ми се прииска да пусна брада няма как да го направя :cry

Link to comment
Share on other sites

Ми то аз мойта брада, колко и да е бръсна пак не мой се обръсне и я карам по 1-2 пъти на седмица. Освен когато и тогава ме домързи...

Link to comment
Share on other sites

абе това че мързелът е велика сила си е живата истина :woot но когато започне да ми пречи а това сава около третия ден :sick се налага да играе бръснача

Link to comment
Share on other sites

Някъде бях чел,че ако пробваш да се избръснеш под душа имало същия ефект, както с пяната.Демек ако се бръснеш под душа можеш да си спестиш "смазката".Отдавна се каня да пробвам ама мен ме мързи да се избръсна, камо ли да се къпя и бръсна едновременно :)

Link to comment
Share on other sites

Използвам машинка защото боледувам от най-срещаната болест при хората-МЪРЗЕЛЪТ! ;)

P.S. защо темата да е само за мъже ами не и за жени :evil

Link to comment
Share on other sites

Използвам машинка защото боледувам от най-срещаната болест при хората-МЪРЗЕЛЪТ! ;)

P.S. защо темата да е само за мъже ами не и за жени :evil

Ми щото говорим за бръснене на лицевото окосмение.Т'ва си е типично мъжка работа :) По-голяма чума от това за мъжете здраве му кажи, пък на другите места не е чак толкова крещяшо-нуждаещо се.Ама все пак ако има и жени, които си бръснат мустачките да не се срамуват :)

Link to comment
Share on other sites

Ми аз съм си доволен от моя Жилет с 3 ножчета.Нз знам но съм си свикнал с него.И най често пяна.

А има и жени дето и те имат нужда от бръснене на лицето.Жалко за тях...

Link to comment
Share on other sites

Някъде бях чел,че ако пробваш да се избръснеш под душа имало същия ефект, както с пяната.Демек ако се бръснеш под душа можеш да си спестиш "смазката".Отдавна се каня да пробвам ама мен ме мързи да се избръсна, камо ли да се къпя и бръсна едновременно :)

Да, но докато се избръснеш под душа огледалото ти се запотявам и не можеш да кьориш докъде си стигнал и трябва без да гледаш да действаш -> sux0rz. Иначе тоя ефект можеш до известна степен да го постигнеш като намокриш самобръсначката и брадата си обилно (с топла вода) и след няколко минути започнеш упражнението.

Link to comment
Share on other sites

Я да видим дали аз съм най-големия противник на ежедневното бръснене :)

 

П.П.

За лицевото окосмение говорим  :rolleyes:

Аз се бръсна всяка седмица някъде към събота,но понякога като ме хване мързела и става опасно :P :woot :D А иначе ползвам електрическа с две ножчета - марка Philips,модел - Philishave ;) :P :D

Link to comment
Share on other sites

Ми аз се бръсна през 2 дена, ама много мразя да го правя, щото след тва като си сложа афтършейв и много щипе. Иначе използвам Gillette Mach3 и пяна, която много помага за безпроблемното протичане на процеса. А колкото до жилета и с 15 ножчета да е пак няма да ми помогне да се избръсна гладко без контра B)

Link to comment
Share on other sites

Аз се бръсна когато ми кефне.Достатъчно ми беше в казармагедон по 2-3 пъти дневно(гъста ми е брадата).А иначе си ползвам "еднодневки",крем за бръснене и балсам за след бръснене.Като няма балсам - спирт или ракиица.

А това за под душа е пълна глупост - най-много да си нарежеш физиономията :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...