Jump to content
BulForum.com
Nutshell

За любимите пловдивски кръчми

Recommended Posts

Вчера имах път към Пловдив и приятелите ми ме водиха в Найлона, като ми казаха как се казва и си помислих, че нещо се ебават с мен. Иначе е готино там, музиката е много весела и приятна, обаче чая им не струва. Виж в БезистенЪ е друга работа, там бяхме през деня и беше хубаво, музиката е готина, и чая беше по- хубав.

Ходих и към Шадоус- а, обаче там бяха пуснали Слеър и трябваше едва ли не да викаме за да е чуваме какво говорим. Когато минаха на Гънс и Бон Джоуви стана приятно.

Вчера имах път към Пловдив и приятелите ми ме водиха в Найлона, като ми казаха как се казва и си помислих, че нещо се ебават с мен. Иначе е готино там, музиката е много весела и приятна, обаче чая им не струва. Виж в БезистенЪ е друга работа, там бяхме през деня и беше хубаво, музиката е готина, и чая беше по- хубав.

Ходих и към Шадоус- а, обаче там бяха пуснали Слеър и трябваше едва ли не да викаме за да е чуваме какво говорим. Когато минаха на Гънс и Бон Джоуви стана приятно.

Koi otiva da pie chai v nailona :bgrin:

Къде още,имаше една много доволнича измежду уличките на Санто и се казва

"Пивница тракия"...

Механа "Тракия" е. На доста забутано място е, но хората, дето го знаят, си ходят редовно. Правят разкошни пилешки флейки :punk . Изобщо кухнята им е много добра и цените са добри. На мен ми допада, въпреки, че основно звучи чалга (но не е натрапчиво). Абе - кръчмица за хапване, пийване и среща с приятели.

най-доброто заведение е "СИН КОС" - квартална кръчма в Тракия

и подбраното меню е: бира с патешки сърца на скара

а знаете ли защо му викат Найлона ?

Викат му Найлона,защото навремето като са го правили,още е било в ремонт и отпред са висяли едни найлони,а вътре вожда и сие са поркали като невидели,пък хората са мислели,че не бачка заведението.И се появил Найлона

онзи ден бях в една кръчма срещу Класик до бирената фабрика...много приятно и тънко :D

"Ривиера". Ама баш пък кръчма... не бих казал. Доста по-изискано е. А цените наистина са добри и обстановката е приятна.

Найлона рулира :) Отскоро ходя там, но открих много стари познати. Винаги е супер шоу и атмосферата е на 6!!! Много ми допада!

offtopic: Тази събота доколкото разбрах ще има музика на живо. Positivеly Negative (Ники) - вход 2 кинта.

"Ривиера". Ама баш пък кръчма... не бих казал. Доста по-изискано е. А цените наистина са добри и обстановката е приятна.

Половината ривиера е моя

хахах

като място имам в предвид, дал съм го под наем :P

на времето това беше зеленчуков магазин, купихме го заедно, половината за тях, половината за нас

сега ги е яд че не го купиха цялото те :D

ама на Емо си му е в кръвта да се занимава с това, вадят луди пари от този ресторант...

Edited by poznai

а знаете ли защо му викат Найлона ?

Ами преди нямаше стъкла за прозорци, а беше с найлон, някво гнусливо такова :)

Ей Fobos,благодаря за информацията за свиренето в найлона/жалко само че има и вход :( /

И взех,че ти разгледах страницата.С еднакви имена и фамилии сме,ама ти беше в грония випуск,Мазева все ме бъркаше с теб.

Edited by velvet_underground

Velvet, vhoda e simvolichen, az 99% sym tam :)

offtopic: heheheh :) hich ne e hubavo che te e byrkala Mazeva s men - mnogo se obichahme s tazi inteligenta zhena :P inache - 100% sme se zasichali po koridorite - shte rygna nqkoi pic - toku vizh me poznaesh :P

"Fenix" v kichuka - jalko, che e samo lqtna gradina...:(

no za tva pyk hotela raboti i e tynko ;-)

4ai za dvama rulira naj-mnogo spored mene

Сложете 5 гласа за ВОДОЛАЗА!!!

Не 5 гласа.Аз съм за 55 гласа.Това е кръчмата дето с 1,5 лв ще ядеш и пиеш до зори. :D :D :D А представсяте ли си ако идеш с 20-25 лв.Майкоо цяла сватба, че ще останат и за развода да полеете случая.

"ВОДОЛАЗА" RULEZzZz

Vodolazcheto rulez mnogo e dobro i sigurno e edinstvenoto v koeto kato ti servirat neshto ti pojelavat dobro nastroenie i dobar apetit

Сложете 5 гласа за ВОДОЛАЗА!!!

brao pi4 az davam kolkoto imam glasa za vodolaza.

nailona sy6to rulls

shadowsa ama tam zapadna obstanovkata naposledak

bezistena e qko ama vinagi e full i ako iskam tam trqaa da ida v 6 sledobqd :angry:

i novoto rock art kafe e qko