Jump to content
BulForum.com

Какви Цигари Пушите


bakara

  

271 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

За други няма място така че постваите

 

И кажете какво ви кара да пушите освен зависимоста

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply
Резултата ще е за Victory.То всеки втори тва пуши  B)

 

Е може и така да е но даите постчета що точно тва е "марката на вашия живот"

Link to comment
Share on other sites

Ще почна с малко предистория.Започнах със синьо Виктори,после минах на бяло и най-накрая на ултра.Последните ги пушех до вчера с малки прекъсвания за Марлборо и свиване на цигари когато не бях в България.От днес пуша ГЛОБАЛ,най-новата разработка на Булгартабак,не са лоши,леки са и не миришат гадно като Престиж примерно.Пуших Виктори защото ми харесваха,сега пуша Глобал пак защото ми харесват.Не пуша Боро,Давидоф и прочие щуротии в България,защото са правени някъде из нашата родина,просто разликата е огромна между Боро от БГ и Боро от чужбина.А и струват майка си и баща си

Link to comment
Share on other sites

просто разликата е огромна между Боро от БГ и Боро от чужбина.А и струват майка си и баща си

 

Кво имаш предвид че тамошното Боро от автоматите е с 25 цигарчета ли

Еми ко да праим България-->Българи-->Карат си я с българските еквиваленти

Link to comment
Share on other sites

Главно виктори пушех...синьо, после бяло, после супрер лайтс, после ултра...Сега никакви, защото ги отказах преди половин година и ми е много кеф :)

Link to comment
Share on other sites

Моля администраторите да затворят тази тема, тъй като цигарите са наркотик. Тука има малки деца, които от любопитство ще земат да пропушат, или от лиготия. Изобщо освен че пушачите вредят на себе си, те вредят и на околните, като ги опушват, освен това вредят и на околната среда, като стимулират отглеждането на тютюн, демек на наркотици, освен това издишаните от тях вредни емисии увеличават парниковият ефект, и пречат на зелените растения да си вършат работата. Освен това пушенето причинява рак на белия дроб, особено на хора, които не приемат редовно витамин Ц. Както всички знаем никотина е канцерогенно вещество, обявено за много вредно за здравето на човека от СЗО. Изобщо как може да се допускат такива теми в нашия форум. По добре в една тема да се напсуваме хубаво отколкото да си споделяме и гласуваме как най-лесно и бавно може да се самоубием. Пушачи, крайно време е да поемете отговорността в свои ръце и да откажете цигарите, защото те са наркотик, който бавно и славно ви убива, подтиска дори сексуалното здраве. Нацията ни умира, ако имате малко срам, съвест или капчинчинчинца морал престанете да тровите живота на нормалните непушачи.

 

АНТИ-пушач no.1 на Цигарения Фронт: Адмирал Караман!

Абсолютно съм съгласен с теб и те подкрепям...и аз съм много твърдо против цигарите - МРАЗЯ ГИ (и то не само защото съм спортист,но и защото не виждам смисъл в това да се пуши) :sick

Link to comment
Share on other sites

И аз подкрепям. Не трябва да се пуши. Гадно и безсмислено е. (Освен че е вредно.) :sick :sick :sick

Link to comment
Share on other sites

Karaman е абсолютно прав.А освен това темата е толкова безсмислена, че се чудя дали да не предложа warn за подобно тъпи и несъдържателни теми!!!

Link to comment
Share on other sites

То по същата логика можете да затворите и темата за пиянските изцепки..ще види някое малко дете кво праат батковците, ще се напие, ще вземе да се хвърли отнякъде и т.н. Всеки носи отговорност за себе си,а и едва ли защото някой е видял точно в тоя форум да прави нещо ще тръгне да го повтаря.Както и да е...

 

По темата.. Davidoff, а когато ме мързи да ходя да си ги зимам на далаверка, си взимам Victory Lights.Общо взето напоследък много ме мързи :)

Link to comment
Share on other sites

Кофти са ама един път почнеш ли ги е ДОСТА трудно да ги спреш.Може за месеци и години,но...после пак!

Pushih kat raspran v 7mi klas i polovinata ot 8mi..sutrinta v edin priqtel hodehme uj da u4im i s kafeto otivaha po 5 cigari...reshih da igraq mach vuv daskalo i na 10tata kra4ka bqh grohnal..otkazah gi momentalno..na momenti napravo me izgarqshe ot vutre da zapalq edna no si kazah "STIGA" ;) i taka e..s volq vsi4ko se postiga :) i ot togava ne sum pushil..samo 2 cigari shtoto nqmashe kvo da pravq i hi4 ne mi haresa..a puk nqkoi ako zapali cigara v nqkvo pomeshtenie do minuta go nadushvam a ako nqma te4enie ili neshto da ne mirishe na cigari do 5 minuti imam glavobolie :) zatva sum mnoo saglasen s Karaman

Link to comment
Share on other sites

Цигарите са тъпи... Едно време и аз пушех много но сега смъркам само емфие, супер яко е ;-) не съм докосвал цигара.

 

Добавете емфие във анкетата :) плййс ;>

Link to comment
Share on other sites

Ааа,Теди,не така,истинският ценител въобще не пуши цигарите,които се употребяват масово

velvet, истинският ценител не пуши цигари масово :)

Пуши една, тогава, когато трябва. И ако е цигара, тя ще е Davidoff!

Link to comment
Share on other sites

Пушенето е абсолютна глупост. Караман е много прав. Ако не беше желанието да се правя на вече пораснал и т.н. и т.н. :sick :sick :sick :sick :sick

 

Пуших само Малборо, до момента когато почнаха да продават само фалшификати. Сега може и да се намерят истински, но свикнах с Виктори. Правил съм 4-5 опита да ги откажа, докато разбрах, че не мога. Пуша по две кутии на ден и все още се надявам да се намери нещо, което наистина да ми помогне да се откажа от пушенето. :sick Който не е пушил - никога да не запалва. Това е един от най-силните наркотици, пристрастяването е почти необратимо.

Link to comment
Share on other sites

Моля администраторите да затворят тази тема, тъй като цигарите са наркотик. Тука има малки деца, които от любопитство ще земат да пропушат, или от лиготия. Изобщо освен че пушачите вредят на себе си, те вредят и на околните, като ги опушват, освен това вредят и на околната среда, като стимулират отглеждането на тютюн, демек на наркотици, освен това издишаните от тях вредни емисии увеличават парниковият ефект, и пречат на зелените растения да си вършат работата. Освен това пушенето причинява рак на белия дроб, особено на хора, които не приемат редовно витамин Ц. Както всички знаем никотина е канцерогенно вещество, обявено за много вредно за здравето на човека от СЗО. Изобщо как може да се допускат такива теми в нашия форум. По добре в една тема да се напсуваме хубаво отколкото да си споделяме и гласуваме как най-лесно и бавно може да се самоубием. Пушачи, крайно време е да поемете отговорността в свои ръце и да откажете цигарите, защото те са наркотик, който бавно и славно ви убива, подтиска дори сексуалното здраве. Нацията ни умира, ако имате малко срам, съвест или капчинчинчинца морал престанете да тровите живота на нормалните непушачи.

 

АНТИ-пушач no.1 на Цигарения Фронт: Адмирал Караман!

 

ама сте и вие едниии :sick

место да направите тема АЗ ВЕЧЕ НЕ ПУША .............

Link to comment
Share on other sites

edin priqtel pusheshe mnogo..reshi da sportuva i da prai muskoli i s tova reshi i da spira cigarite..i gi sprq..s nqkvi hap4eta..a vi kazvam beshe ultra pusha4 tejeshe 60kg..sq e basi kanarata ne moa go pomesta..Bat Zdravko ;)..otidi pri li4nia lekar i pitai za tea lepenki i hap4eta..ne sa skupi do kolkoto znam a ot opit ne boli..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...