Jump to content
BulForum.com

Кога сте имали за пръв път гадже?


MuFFi

Recommended Posts

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Ами много е относително... Във втори клас имаше едно момиче дето ме харесваше и аз я харесвах целували сме се по бузите и нищо повече :) А ако говориш за сериозна връзка със секс... Тогава 8ми клас някъде :)

Link to comment
Share on other sites

"гадже" си имах още от детската градина - в 4ти клас даже се цункахме по устичките.

после я зарязах в 5ти клас и се цунках с една дурга. голяма трагедия беше - латиноамерикански сериал отвсякъде. но детска му работа кво да праим.....

 

а вече по-сериозно "гадже"с влюбване всички екстри си изчаках до 10ти клас. поне си бях сигурен че си я обичам. за съжаление не просъществува дълго.

Link to comment
Share on other sites

в детската градина помня имаше едно момиче което се казваше Дани. Все вървях след нея и я прегръщах и тя само ми се хилеше.

Във втори клас започнах да харесвам едно момиче. Докато и кажа бяхме вече четвърти клас. А влюбването дойде в началото на 10 клас и свърши в края. та така...

Link to comment
Share on other sites

Много пъти съм се пробвал с променлив успех. Честно казано за единствен успех и единствена жена която смятам че мога да нарека с обидното но все пак някакво име "гадже" е Яна. Това ще рече че сме заедно откакто съм на 17 години. Айде смейте ми се. Само да ви кажа че съм брачен консултант и разбирач по въпросите на любовта... Не знам защо хората толкова ми вярват че разбирам след като първата ми нормална връзка е на 17 години и след като ми е единствена...

Link to comment
Share on other sites

Аз си имах в детската градина.Казваше се Анелия,даже се цункахме.И детската градина свърши и историята свърши.Е после със същата мазка все учихме в еднакви училища,ама аз вече не я харесвах.А по-интересните неща започнаха в 8-9 клас.

Link to comment
Share on other sites

Ми и аз като GeorgiK смятам думата "гадже" за малко обидна или поне глупава. Имал съм само една сериозна връзка с момиче и за мое огромно щастие тя продължава и до днес, а се надявам да продължи и за дълго време напред. В момента когато "тръгнахме" бях на 19, първи курс в университета. Така че който в 9ти клас няма гадже да не се притеснява, а да се радва на живота. Най хубавите неща се случват обикновено когато не ги търсиш съзнателно и когато най-малко ги очакваш...

Link to comment
Share on other sites

Така че който в 9ти клас няма гадже да не се притеснява, а да се радва на живота.

 

А който и в 10 няма :rolleyes: и който няма да има и в 11 :rolleyes: може ли и той да се радва на живота :)

Link to comment
Share on other sites

А който и в 10 няма :rolleyes: и който няма да има и в 11 :rolleyes: може ли и той да се радва на живота :)

абе радвай се на живота такъв какъвто е!

на мен пък ми липсват времената когато не се занимавах с жени и те не се занимаваха с мен. всичко беше спокойно без излишни нерви и оставаше толкоз много време за мои си работи.

а и не бъди сигурен че няма да имаш в 11ти или в 12ти или в 13ти или по-нататък.

Link to comment
Share on other sites

За пръв път имах тази година от 23 май до 23 август.сега че4е като скусах с нея и съм в 10-ти клас не ми се мисли повече за момичета, само излишни грижи според мен :) но това разбира се си е мое мнение :D .аз ви предлагам на тези които са нямали досега гадже да се хваната с някоя за 1 месец (то толкова и ще издържи) да видите какво е :)

Link to comment
Share on other sites

В осми клас. Другите преди това не ги броя, щото не беше свързано със истинското междуполово привличане. Ако става въпрос и малкия ми дето е на 3 год. се прегръща с едно момиченце вече година и разправя, че му е приятелка.

Link to comment
Share on other sites

ha parvoto gadje , predolagam 4e tva v detskata gradina ne se broi .. sledva6toto be6e v 7-8 klas nie ot malki imahme mnogo moderna i otvorena vrazka - samo se celuvahme , no ne "hodehme oficialno" ama tva si e gadje spored men , az go broq za parvo

Link to comment
Share on other sites

Поради факта че 5-6-7-8 клас бях дотса дебела и според хората грозна...си нямах гадже и дори бях много задръстена в това отношение и чак към края на 8-ми си имах гадже,но по-късно правих секс -10 клас.

Link to comment
Share on other sites

Ми значи аз за пръв път се влюбих в момиче /ама истински/ на 15 /незнам точно кой клас/.Тръгнахме 1 година след това щото в началото не ме харесваше :) /предложението стана по мейла/. Тва ми беше първата, и най-сериозната приятелка до сега/ходихме 2 години/ след раздялата трудно се оправих, даже и сега по някой път като се виждаме ми е гадно. Ама живота си продължава и има достатъчно "риби" в морето само тряя уловя подходящата :п

Link to comment
Share on other sites

И аз за предложението.В детската градина сигурни е било "Искаш ли да взема куклата на Мима,за да си играеш ти с нея" :woot В по близки години много глупости съм говорил,но за последния път да кажа.С човека,когото обичах.Всъщност тя ми предложи.Бяхме в Ерофеев,пихме мента и на една спирка ме целуна и това беше.Аз си глътнах езика/не знам защо/,направих една от адски чаровните си физиономии-много съм миловиден като я няправя,ухилих се колкото мога и пак нищо не казах.

Link to comment
Share on other sites

Mi pyrvata mi jena beshe v 4-ti klas...obache kakto kazaha mnogo hora predi men...detisnki raboti!Edinstvenata mi liubov izjivqh syvsem skoro...ili pone za men si e skoro!Ta taz golqmata q chakah 8 meseca...toest 8 meseca q haresvah...deto se kazva ot pryv pogled!Ta 8 meseca q haresvah obache ne napravih nito 1 krachka shtot sym super gips...pylen typak k`o da vi kaja!Ta stana rabotata mnoo se kefih mnoo shtasliv i po edno vreme se sluchiha nqkoi raboti predi godina i ot godina si blija ranite...T`fa e v obshti linii! :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...